Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažijte pátou dimenzi: lístek na libovolný film v 5D Cinema MAXIM

4,7 / 5 5D Cinema Maxim (13 poboček) Brno - Střed  (mapa) 4 326 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka

Musím mít voucher vytištěný nebo stačí nadiktovat číslo

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, stačí, když budete mít voucher v telefonu, kterým se prokážete. Pěkný den

Petra

Dobrý den,
vím, že tu už stejny dotaz byl, ale bez odpovědi. Chtěla bych se také zeptat, jestli můžu do 5D kina, když jsem ve 22. týdnu těhotenství.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, do kina můžete, ale vždy je to na zvážení dané nastávající maminky, jestli se na to cítí nebo ne :) Pěkný den

Veronika

Dobrý den,
prosím o informaci, zda bude kino v Praze na Harfě otevřeno i v neděli 28.10.2018, když je státní svátek.Psala jsem na e-mail kina a ten se mi vrátil jako nedoručený.
Předem moc děkuji a přeji pěkný den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, podle informací provozovatele bude otevřeno 28.10. v Galerii Harfa od 10–18 hodin. Mají zřízenou infolinku na čísle 773 003 019 pro všechny kina. Pěkný den

Dušan Hanzeľ

meli by jste uvadet skutecnou puvodni cenu co je 69 Kc, to je cena na internetu stejne jako slevomat, sleva teda je jenom 10 Kc

Slevomat.cz

Dobrý den, Dušane, děkujeme za upozornění. Informaci jsem předal kolegům, kteří se o nabídku starají. Za všímavost máte na účtu dárek, kterým si udělejte radost :) Pěkný den

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Hanzeli, cena 69 Kč je pouze při koupi vstupenky online. Pokud ale platíte v místě kina, vyjde Vás vstupenka na 89 Kč. Hezký večer.

Dušan Hanzeľ

Dobrý den, škoda že nemám možnost odpovědět na vaši reakci jako vy, každopádně slevomat je taky prodej online a proto by se měl porovnat stejný typ prodeje, takže online, tzn. sleva je 10 Kč, za dárek děkuji, snad ho nebudete chtít zpátky :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Dušane, dárek Vám už nikdo nevezme :) Informaci prověřili kolegové a počítáme se všemi druhy prodeje. Zároveň jsme stále pod nejnižší cenou kina. Pěkný den

Lenka

Dobrý den,
můžu na to jít, když jsem v 18. týdnu těhotenství?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, do kina můžete. Je to však vždy na zvážení každého návštěvníka, aby posoudil své možnosti. Pěkný den

Šárka Urbánková

Škoda dostanu se tam až v prosinci a to už není voucher platný :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, v prosinci už sice voucher neplatí, ale stačí si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda opravdu 5D kino Harfa z vašeho seznamu kin funguje? Našla jsem stránky kde je psáno že 26.2.2017 bylo kino zavřeno. www.5Dkino.cz
děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, na internetu opravdu taková zmínka je, ale jednalo se o jinou společnost. Můžete tak klidně do Harfy vyrazit na filmový zážitek :) Krásný den

M.

Dobrý den, vztahuje se to i na Plzen, děkuji, M.

Slevomat.cz

Dobrý den, M. lístek je možné využít na pobočkách měst Most, Teplice, Děčín, Jablonec nad Nisou, Kladno, Praha, Hradec Králové, Jihlava, 2× Brno, Zlín, Přerov, Ostrava, Olomouc, Frýdek-Místek na adresách uvedených v nabídce :) Pěkný den

Jája

Dobrý den,budou vouchery nabízeny v Liberci ,děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jájo, děkujeme za dotaz. 5D Cinema Maxim v Liberci nemá pobočku. Můžete ale vyrazit na výlet do Jablonce nad Nisou :) Hezký den, Tereza

Jaromír

Dobry den. Neni jiz omezeni na urcite dny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaromíre, není zde omezení na konkrétní dny. Můžete se zastavit kdykoliv podle otevírací doby kina. Pěkný den

susan

Dobry den, objednala jsem listky na 3D film kdyz to zitra pujdu zaplatit do Monety daji mi to hned ?
Potrebuju zitra dat jako darek dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, v Monetě Vám lístky nedají. Klidně se po zaplacení obraťte na vip.podpora@slevomat.cz, kde přiložte vyfocený čitelný doklad o zaplacení a podíváme se na to jak Vám voucher co nejdříve zaslat do e-mailu :) Pěkný den

Irena Nováková

Dobrý den!
Karlovy Vary již vouchery nenabízejí? Děkuji Nováková

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, pobočka v Karlových Varech je uzavřena. Z tohoto důvodu není ani v nabídce :) Pěkný den

Sonca

Dobrý den, mohu uplatnit voucher i o víkendu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
můžete přijít kdykoliv během otevírací doby :).

Monika Černá

dobrý den, můžu voucher uplatnit kterýkoliv den v týdnu v Karlových Varech? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, můžete přijít kdykoliv během otevírací doby OC :) Pěkný den

Majka

Dobrý den, jak dlouho filmy zhruba trvají? Děkuji Majka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Majko, film trvá 5–6 minut a vyberete si ho na místě. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru