Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kapesní zvířátka Electronic pets: Postarejte se až o 168 miláčků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Edita Fandelova

Když to vemu přijde mi to do Vánoc?

Slevomat.cz

Dobrý den, Edito, tento produkt doručuje Česká pošta a u této nabídky již negarantuje doručení do Vánoc. Pěkný den

Barbora Vlasáková

Dobrý den, chci od každé barvy 1 ks. Ale jde mi zvolit pouze barva + počet ks. Ráda bych měla v 1 objednávce
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, u výběru variant pokaždé zvolte jednu od každé barvy a vložte do košíku. Po vybrání všech barevných variant se Vám v košíku zobrazí za jedno poštovné. Pěkný den :)

Katka

Dobry den, chci pro deti k Vanocum. Dojde mi to do Vanoc, kdyz platbu ucinim 3.12.? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, přímo v nabídce je uvedeno: Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 7. 12.
Takže pokud nám platba přišla 3.12., zboží do Vánoc dorazí. :) Hezký den!

Markéta

Zdravim, kde je prosím v zákoně upravena ona doporucujici vekova hranice? To jen pro zajimavost, docela me to prekvapilo;)

alena tousova

dobry den kdy si muzeme pro 2 hracky a 1 radio prijet z prahy

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, když si zakoupíte zboží přes Slevomat.cz, je zde možnost doručení pouze přes českou poštu. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru