Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Laserová lipolýza – 1, 5 nebo 10 ošetření až 10 problémových partií najednou

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Barešová

Dobrý den, prosím mám problém s přihlášením na objednání.

The One Wellness club Praha

Dobrý den, velmi rádi Vám pomůžeme na e-mailu info@towell.cz. Hezký den, Micková, E.C. To Well

Milen

Je vhodné tohle ošetření pro ženu nad 65 let ??? Jsem štíhlé postavy ale trápí mě tukové polštářky na břichu a v pase .
 Děkuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V tomto případě bychom ošetření určitě doporučili. Na ošetření bychom poté doporučili navázat i přístrojovou nebo ruční lymfatickou masáž pro rychlejší odplavení tukových buněk. Budeme se moc těšit na Vaši případnou návštěvu. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Kateřina Borseníková

Mohu pri zakoupeni permice sebou vzit kamaradku na vyzkouseni? Nebo musi mit svuj voucher.. Dekuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den, zajisté může některá ošetření využít Vaše kamarádka, ale doporučujeme, abyste podstoupila alespoň 5 ošetření. Nížší počet opakování má výrazny vliv na účinnost procedury. S pozdravem, K. Micková, E.C. To Well

XY

Dobrý den,

je vhodné tohle ošetření na podbradek ?

 Děkuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den, procedura není rozhodně vhodná na ošetření v oblasti obličeje. Na redukci podbradku doporučujeme bipolární RF lifting či Blue laser energy wave (modrý laser). Budeme se těšit na případnou návštěvu.
S pozdravem Micková, E.C. To Well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru