Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená ve stylové kolibě nedaleko malebných kulis Nízkých Tater pro dva

4,3 / 5 Kúria na Táloch Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Danuše Waloszková

Dobrý den, dájí se u Vás uplatnit (Unišeky + )? a je možný termín od 18.10–19.10 pro dvě osoby na dvě noci s polopenzí.
Děkuji za odpověď, Waloszková

Slevomat.cz

Dobrý den, Danuše, pro nákup na Slevomat.cz můžete využít pouze následující benefity v elektronické podobě: Sodexo, Benefit, Benefit Plus, Benefity Café (Edenred) a Gallery Beta. Děkuji za pochopení a přeji krásný den.

Eva Bartošová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by šlo objednat 2 pobyty navazující na sebe, aby to dávalo dohromady 6 nocí s polopenzí v rámci jednoho pokoje a termínově duben- květen 2019 za stejnou cenu ?
Děkuji za odpověď

Kúria na Táloch

Dobrý deň nieje problém takejto varianty, len táto cenová akcia je platná len do konca decembra.
Ďakujem

Michaela Ptáčková

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat na ubytování. V popisu jsem nenašla jestli je ubytování v pokojích či apartmánech. Nebo jestli je nějaká možnost výběru pokojů. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. 😊

Kúria na Táloch

Dobrý deň ubytovanie je v klasických penziónových izbách.
Ďakujem

Jolana Filák

Dobrý den, včera jsem Vám zaslala elektronicky písemnou objednávku pobytu pro našeho zaměstnance na oba dva uváděné e-maily a bohužel stále žádná odezva, prosím o reakci a vystavení faktury na pobytu. děkuji JF

Slevomat.cz

Dobrý den, Jolano, podařilo se Vám vše vyřešit? Pokud ne, zkuste to ještě jednou a nebo nám dejte vědět na vip.podpora@slevomat.cz, kde se Vám pokusíme pomoci :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru