Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní dovádění v Dětském světě Lvíček: vstupy pro děti do 15 let

4,7 / 5 Dětský svět Lvíček Plzeň  (mapa) 2 513 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lucie

Dobrý den, je možné nakombinovat vouchery a vstupenky na dětskou oslavu, máme hodně sourozenců a dvojčat, tak jestli můžeme použít např . 8 balíčků Žirafa + 8 voucherů? Předem děkuji

Dětský svět Lvíček

Dobrý den, Lucie, kombinace narozeninových balíčků a voucherů je možná.

Jitka

Dobry den. Staci predlozit kod voucheru v mobilu nebo musi byt vytisteny?

Dětský svět Lvíček

Dobrý den, Jitko, stačí v mobilu.

Jana Němcová

Dobrý den .. plati se i dítě 8 měsíců ?? Děkuji za informaci. S pozdravem Němcová

Dětský svět Lvíček

Dobrý den, prckové do 1 roku mají vstup zdarma.

Marie Maříková

Když je napsáno že ve státní svátek je vstup na voutcger, jak je možné, že svátek berete jako víkend? Není to pouze alibusmus? Protože svátek je Nad víkend, to jste neslyšeli? Dost ne tato manipulace poburuje…

Dětský svět Lvíček

Dobrý den, Marie,
vouchery jsou platné POUZE ve všední dny a ve statní svátky, které připadají na všední den. Na víkedy nenabízíme žádné vouchery.

Tereza Zdanska

dekuji, myslela jsem vsak, do kdy lze u vas zakoupit – do kdy bude nabidka aktualni? dekuji

Dětský svět Lvíček

Do 14.11.2018

Tereza Zdanska

do kdy plati tato akce? dekuji

Dětský svět Lvíček

Dobrý den,
MŮŽETE VYUŽÍT DO 31. 1. 2019

Iveta Rickova

chtěla bych lístek pro 2 dospělé osoby a 2 děti do tří let

Dětský svět Lvíček

Dobrý den,
tak si objednejte 2 vouchery, za dospěláky uhradíte vstupné až na místě.

Denissa Olahova

A kam mi ty vouchery přijdou? ..

Dětský svět Lvíček

emailem

Denissa Olahova

Dobrý den, když jsem objednala dnes přes Twisto, ukázalo se ze je zaplaceno hned.
Kdy můžeme s dětičkami přijít?
Děkuji :)

Dětský svět Lvíček

Dobrý den,
jakmile obdržíte vouchery od Slevomat.cz. Při vstupu je nutné se vouchery předložit.

Denissa Olahova

Dobrý den, musím objednávat nebo mužů zakoupit az na místě? .. Děkuji

Dětský svět Lvíček

Dobrý den, na místě zakoupíte pouze vstup pro dospěláky.

J.P.

dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat jestli mohu voucher uplatnit i o víkendu když na ten den vychází státní svátek? děkuji J.P.

Dětský svět Lvíček

Dobrý den,
vouchery jsou platné pouze ve všední dny.

Andrea Rosecka

Dobrý den prosím vás moc se omlouvám špatně jsem vyplnila přihlášku jelikož peníze budu mít 12 října ne 5. Října jak je psáno o platbu a ještě bych se ráda zeptala když budu mít tři děti 13,13 ,a rok a půl jestli i se mnou ta cena 297 Kč je konečná Děkuji Rosecká

Dětský svět Lvíček

Dobrý den,
voucher je platný pro dítě. Dospělí platí na místě 49,–Kč (v ceně káva nebo čaj). Ohledně platby se, prosím, obraťte na podporu Slevomat.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru