Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šetrná laserová operace očí na Oční klinice Dr. Rau

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zdenka kuttnerova

Co je zapotřebí vzít sebou Děkuji za odpoved

Oční centrum Dr. Rau

Není třeba nic..

Tereza Fliegerova

Dobrý den,jak dlouhá je doba rekonvalescence po operaci? Tj. za jak dlouho muzu do práce? Podotýkám, že pracuji s počítačem a celý den koukám do monitoru. děkuji

Oční centrum Dr. Rau

Zpravidla týden, maximálně..

Zdenka kuttnerova

Lze tuto operaci podstoupit a domluvit se na splátkách či se musí platit hotove

Oční centrum Dr. Rau

Operaci touto metodou lze momentálně zakoupit pouze prostřednictvím Slevomatu..

Bohumil Vítek

To je dobrá zpráva" Já Vám zavolám v týdnu a domluvíme se : Díky Vítek

Oční centrum Dr. Rau

Rádi vám pomůžeme..

Bohumil Vítek

Dobrý den. Dost o tom uvažuji , brýle mám 10 let a strašně mi vadí jak při mé práci tak v mé muzikantské činnosti . Jedna otázka" je mi 53 let a aspoň do té 60tky bych chtěl být bez brýlí " je tady tato malá naděje ?? Děkuji Bohumil Vítek

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, přesně lze odpovědět až po provedeném odborném vyšetření, nicméně řešení pro odstranění vašeho problému určitě existuje i v případě, že tato metoda nebude pro vás vhodná.

Dagmar Šuleková

Dobrý den, jak dlouho po operaci se nemůže řídit.

Oční centrum Dr. Rau

Přibližně týden…

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, asi týden..

Niky Somova

Dobry den jaká je záruka na reoperaci zdarma v případě návratu vady?

Oční centrum Dr. Rau

Zaruku nedavame , protože v medicíně se záruka dávat nedá .Celozivotni zaruka je neseriózní , jak je možné slibit životní záruku ,když se vůbec neví ,jak se oko v průběhu života ,zvlaste vyssi dalekozrakosti v prubehu zivota vyvinou,jakymi dalsimi nemocemi eventuelne celkovými nebo očními klient onemocní, bude centrum ještě za 10 nebo 20 let fungovat.?Samoz­řejmě ,že když bychom snesly nedostatečné množství tkáně ,kdyby byla laserová operace nedostatečná ,korekce je zcela zdarma A také když by došlo k velkému vzrůstu krátkozrakosti v krátké době ,což sice nesouvisí s laserovým zakrokem ,který se nedá provést do zasoby ,může počítat pacient jen s velmi nízkým poplatkem .
Jsme seriózní oční centrum ,které neláká pacienty s falesnými přísliby.

Niky Somova

Dobry den jaká je záruka na reoperaci zdarma v případě návratu vady?

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, v případě, že dojde k regresi, je reoperace zdarma. Žádnou jinou záruku neposkytuje a vůbec ne doživotní, je to z našeho pohledu neseriózní. Nikdo nemůže vědět co bude například za 10 let, zda vůbec bude centrum existovat atd.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru