Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Útěk z vězení až pro 6 hráčů: únikovka, která dá zabrat svalům i mozku

Mapa
© OpenMapTiles  © Přispěvatelé OpenStreetMap

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Hnzík Banszel

Dobry den chtěl bych tuto zábavnou věc koupit kamarádovy jako dárek ale bojím se jeho váhy a objemu je to trošku cvalík a váhově přes 100 kg. By byl ve hře nějaký problém s protáhnutím jeho plnější figury přes nějakou překážku ? :)

Exit Game Arena Ostrava

Dobrý den,
pokud se kolega nebude na něco cítit, tak překážku vynechá a udělá ji jen zbytek týmu.

Eva

Pořád voucher nikde není. Ani ve spamu, ani v přijatých emailech..

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, poslala jsem Vám voucher ještě jednou, už by to mělo být v pořádku. Pěkný den

Eva

Dobrý den,koupila jsem si přes Váš slevomat voucher a pořád mi nic nepřišlo. Je to asi před dvěma týdny.
Děkuji Sochorková

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, platbu vidím u nás v pořádku přijatou a vouchery jsme vám zaslali. Někdy se nám voucher zatoulá do spamu, zkontrolujte si prosím všechny složky v e-mailu. Pro zjednodušení hledání jsem vám voucher zaslal teď znovu. Hezký den :)

Michal Frnka

může to hrát i jednotlivec nebo dvojice nebo je to nastavené tak aby bylo nutno mít tým 4 lidí min
děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, abyste hru dokončili úspěšně, bez vzájemné pomoci alespoň čtyř hráčů se neobejdete :) Hra je uzpůsobena minimálně pro čtyři hráče. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru