Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Velká fotokniha XL nebo A4 v pevných deskách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
EliškaG

Dobrý den,
měl někdo problém při stažení programu k vytvoření fotoknihy? Mě se vše stáhne, ale na konci mi vyskočí okno a píše mi to nějakou chybu. :-(
Děkuji za radu co stím.

FotoMagica

Dobrý den. Prosím kontaktujte přímo zákaznickou podporu na http://www.fotomagica.cz/kontakt/ s informací o konkrétní chybové hlášce.

Jana Jenny

Dobrý den,stala se mi zřejmě velmi nemilá věc :(.Na Slevomatu jsem se vybrala fotoknihu typ XL 48stran,bohužel jsem si při realizaci návrhu ve vaší aplikaci zaškrtla produkt A10 místo A20,který mám zakoupený na Slevomatu.Hrála jsem si s knihou 2dny a teď jsem tohle zjistila.Chci se zeptat,jse prosím nějakým způsobem návrh přeformátovat na produkt A20 ne budu muset začít tvořit nový návrh ?Děkuji za odpověď.Janíko­vá Jana

FotoMagica

Dobrý den. Zvolte prosím v horní liště menu „Objednávky“ – „Objednat další kopii“ – zvolit „Ne“ a následně zvolit požadovaný produkt A20

Kateřina

Dobry den, zajímalo by me kolik stoji 1 strana navic u fotoknihy A4 na s výšku. Nikde nejde dohledat.
 Díky

FotoMagica

Dobrý den. Přidávat je možné pouze po 8 stranách, cena za každých 8 stran je 80 Kč při fotoknize A4 a 100 Kč při fotoknize XL.

Pavla Brabcová D-Optimum

Dobrý den, zaplatila jsem jeden Voucher (na 1 knihu), ale nyní mi došlo, že bych potřebovala tu knihu vytisknout 2×. Ještě ji nemám dokončenou. Jak mám postupovat, mám si zakoupit další voucher? Děkuji Brabcová

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, ano v tomto případě doporučujeme zakoupení dalšího voucheru :) Pěkný den

Sandra Skočková

Dobrý den,
bohužel mi ani podle Vámi zaslaných instrukcí nešlo objednávku nahrát tak, jak to bylo v emailu popsáno, nebyla tam žádná možnost vytvořit kopii, vložit šíslo voucheru, takže jsem Vám odpovídala znovu na email, který jste mi zaslali. Na toto navazuje můj předchozí dotaz. Nikdy jsem se nesetkala s takovým jednáním, kdy není schopné zavolat a jakkoliv se domluvit. Objednávka byla odeslána bez toho, aniž by šlo něco upravit, vložit,… Na mé další dotazy nereagujete. Asi u Vás nakupuju naposled.

FotoMagica

Na otázky uživatelů odpovídáme v co nejkratším čase, tak jako v tomto případě. Rádi bychom Vám pomohli více, opětovně Vas tedy poprosíme o zadání požadavku s konkrétním popisem problému do formuláře na http://www.fotomagica.cz/kontakt/ .

Sandra Skočková

Dobrý den,
email, co jsem Vám posílala jsem tedy zkopírovala a poslala přes Váš formulář.

Sandra Skočková

Dobrý den,
měla jsem problém s nahráním souborů na 2 fotoknihy, program se sekal, nešlo odeslat, dále nešlo vložit čísla k¨voucherů, které jsem si koupila zde přes Slevomat. Psala jsem Vám email, s prosbou, zda-li mi pomůžete uskutečnit mou objednávku s kody odsud, ale stále bez odpovědi.Je to skoro týden a žádná odpověď od Vás…
Tento přístup mě mrzí, protože na Vás není nikde ani telefonický kontakt a jinak, než přes email, to s Vámi řešit nejde…

FotoMagica

Dobrý den. Na Váš dotaz na zákaznickou podporu bylo odpovězeno ještě 12.9. s popisem, jak korektně odeslat objednávku. Vložit čísla voucherů je možné v druhém kroku objednávání, tak jak je uvedeno v podmínkách voucheru.Pre další dotazy nás můžete kontaktovat na http://www.fotomagica.cz/kontakt/.

Anna

Dobrý den,

mohu si do knihy přidat stany? A za jakou cenu.
 Děkuji

FotoMagica

Dobrý den. Přidávat v návrhu fotoknihy je možné po 8 stran. Příplatek za A4 fotoknihu je 80 Kč a při formátu XL je za každých 8 stran 100 Kč.

Barbora Janíčková

Dobrý den,
pokud bych si naráz objednala dvě fotoknihy (24, a 40 stránek). Jak postupovat s uplatněním kodu voucheru? Dostanu dva slevové kódy, nebo jeden kód? Nebo je potřeba každou knihu objednat zvlášť?
Děkuji Bára

FotoMagica

Dobrý den. Každou fotoknihu je třeba objednat v aplikaci samostatně, ve druhém kroku objednávky vložíte číslo voucheru, který jste si zakoupila (1 ks fotoknihy = samostatné číslo voucheru)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru