Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzim i zima v chalupě se saunou v Jizerských horách až pro 13 osob

4,7 / 5 Jizerská chalupa Jizerské hory (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika Kropova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na termín v období silvestra jestli máte volno? Děkuji Kropová

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Kropová ! Bohužel akci na slevomatu nelze využít v období vánoc a silvestra .Když rozkliknete variantu „prosinec – únor“, dole v omezení je to napsáno. Děkuji za pochopení Jizerská chalupa

Švarcova Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je chata volná v termínu od 26.10. – 30.10.? Děkuji Švarcova Tereza

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Švarcová ! Je mi líto,ale tento termín je již obsazený.Jizerská chalupa

Karolína Kalounerová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jde vouchery sčítat. A pokud ano, jestli byste měli volno od 31. 1. 2019 – 6. 2. 2019.
Děkuji
Kalounerová

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Kalounerová ! Vouchery se sčítat nedají a termín je 31.1.-6.2. je dokonce týdne rezervovaný, hosté potřebovali čas na rozhodnutí, tak se nám můžete ozvat třeba v pondělí na www.jizerskachalupa@seznam.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru