Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Do zbraně: dobrodružství na střelnici, varianta i pro děti, 14 míst uplatnění

4,6 / 5 DobrodružstvíNaStřelnici.cz (10 poboček) Most  (mapa) 689 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Kristýna

Dobrý den, zakoupila jsem voucher a pro objednání termínu je nutné do formuláře zadat číslo voucheru (variabilní symbol), je tím myšleno kód voucheru? Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.

Je tím myšleno číslo, s jedním písmenem ve třetí skupině čísel, například 1234–5678–91A-234.

Zdraví Terezie z www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Jitka Ryšková

Dobrý den,
je nutné si vybrat termín hned v době koupě poukazu? Jedná se o vánoční dárek, mohou si tedy obdarovaní vybrat termín až poté? Děkuji za odpověď.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.

Určitě můžete termín Dobrodružství vybrat až po vánocích. Terezie z www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Ladislav Bříza

Přeji hezký den,
voucher platí pro jednu osobu, nebo může střílet více lidí ?

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

I Vám přeji hezký den. Na jeden voucher můžou střílet dvě osoby. Zdraví Terezie z www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Veronika

Dobrý den, mohu si někde prohlédnout vypsané termíny ještě před zakoupením voucheru? Nerada bych koupila a až poté zjistila, že mnou vybraná střelnice nemá termíny, nebo je nemá o víkend apod. Jedná se mi o střelnici v Mostě. Děkuji, hezký den

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Termíny všech střelnic najdete na adrese:
https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/

V Mostě budou termíny pevně dány 10.12. 2018 v 17:00 hodin. Do Mostu jezdíme pravidelně v sobotu a v roce 2019 tam budou minimálně tři termíny.

Hezký den přeje a zdraví Terezie z www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Jitka Ryšková

Dobrý den,
platí koupený poukaz pouze na střelnici v Čelákovicích, nebo je možno si vybrat jakoukoli pobočku v ČR? Děkuji za odpověď.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Jitko. Voucher platí na kterékoliv z 14 našich a partnerských střelnic po celé ČR. Nejen to, na jaře přidáváme další tři střelnice, aby k nám naši zákazníci měli co nejblíže. Nezapomeňte si voucher zaregistrovat na:

https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/


Zdraví… Terezie z www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Hana Ipenburg

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda máte k dispozici anglicky mluvícího instruktora, prosím?
Předem děkuji za odpověď.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Samozřejmě ano, žádný problém. Terezie, www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Jana Jurenková

Dobrý den,
chtěla bych „Dobrodružství na střelnici“ darovat přes Slevovat svému dospělému synovi k narozeninám v roce 2019. Zajímá nás však tato možnost pouze na střelnici v Ostroměři v okrese Jičín. Poradíte, jak nejlépe se dostat k příslušnému woucheru?
Děkuji vám za odpověď.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. V Ostroměři nestřílíme a střílení tam prozatím neplánujeme. Terezie, www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Helena Suchánková

Chtěla bych vědět, zda může jít s dítětem , místo rodiče, babička nebo dědeček ?
Další dotaz – kdy přijde poukaz, chci to jako dárek k vánocům ?
Je na střelnici v Čelákovicích také sobotní termín ? Ve všední den do kolika hodin?
Děkuji za odpověd. Helena

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Babička nebo dědeček doprovázet může. Poukaz, po zaplacení, přijde v řádu desítek minut. V Čelákovicích v roce 2019 budou minimálně 3 termíny. Hodiny začátku střeleb zveřejníme 10.12.2018. Te­rezie, www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Martin Valášek

Dobrý den, již 16.11. 2018 jsem zaplatil 1× dobrodružství na střelnici – luxusní zbraně a do současné doby mi nedorazil voucher. Rád bych se zeptal kde je chyba ? Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den pane Valášku. Rád bych Vám odpověděl, ale nevím. Toto je otázka na Slevomat, nikoliv na nás. Váš dotaz umím přeposlat a přepošlu. Nicméně je NUTNÉ z Vaší strany kontaktovat Slevomat na adrese https://www.slevomat.cz/kontakt kde naleznete dokonalý postup, jak Vaši situaci řešit. Pokud se to nepodaří, kontaktujte mne znovu sem na Dotazy a já to přepošlu. Zdraví Vojtěch Marek, majitel Dobrodružství na střelnici.cz

Jaroslav

Dobrý den je možné nechat vystřelit i dítě mladší deseti let aby to mladšímu ze synů nebylo líto děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Zákon o zbraních a střelivu výslovně zakazuje svěření zbraně osobě mladší 10 let. Nemůžeme Vám vyhovět. Vojtěch Marek, majitel Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Markéta

Dobrý den, platí váš voucher i někde v okolí Ostravy? velice mě vaše nabídka zaujala, ale všechny pobočky jsou bohužel daleko od nás :/ Děkuji za odpověd.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den,

je nutné vybrat si z uvedených střelnic, s dalšími jednáme, ale v tuto chvíli Vám nemohu žádnou bližší nabídnout.

Kamila z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Tomas

Dobrý den,
všechny střelnice jsou venkovní?
děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den,

krytá střelnice je v Mýtě a Brně, brněnská střelnice je ale pouze na dlouhé zbraně. Ostatní střelnice jsou venkovní.

Zdraví Kamila z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Lucie

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kolik termínů bude po novém roce pro Luby u Klatov (a jestli už víte cca kdy) a jestli budou k dispozici všechny balíčky pro danou střelnici. Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.

Na střelnici Klatovy – Luby bude v roce 2019 minimálně pět (spíše šest) termínů. Termíny budou definitivně zveřejněny 3.12.2018 v 17:00 hodin.

Zdraví Terezie z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Veronika Vaňková

Dobrý den, našla jsem tady, že se voucher dá uplatnit na střelnici ve Žluticích. Čirou náhodou jsem potkala provozovatele a říkala jsem mu, že jsem tento voucher našla, a on ani nevěděl, že něco takového existuje. Tak se chci zeptat, zda se ten voucher dá uplatnit na střelnici ve Žluticích, abych zbytečně nekoupila něco, co se nebudu dát použít.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Na střelnici ve Žluticích střílíme a střílet budeme:-) Nevím, kdo byl Vámi tázaný „provozovatel“, kterého jste čirou náhodou potkala, ale s odpovědným správcem střelnice ve Žluticích se my jistě domluvíme. Termíny střelnice ve Žluticích budou zveřejněny na našich stránkách 4.3.2018.

Zdraví Terezie z Dbrodružství­NaStřelnici.cz

Dana

Dobrý den,
Střílíte na střelnici v Čelákovicích? Nemůžu nikde najít volné termíny pro Čelákovice.
Děkuji za odpověď.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Tento týden jsme v Čelákovicích byli ve čtvrtek. Do konce roku na čelákovické střelnici není naplánován žádný termín. Po Novém roce jich bude několik. Již nyní jsou naplánovány asi 4 a další doplníme po 3.12. 2018 v 17:00 hod. Termíny naleznete na adrese https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/

Kamila z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Sandra

Dobrý den chtěla bych příteli koupit poukaz na střelnici otázka je který balíček byste my doporučili a jesrli tedy rozumím tak to platí.i pro střelnici písečna okres Jeseník?

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Doporučuji Vám balíček A –15 zbraní a 92 nábojů (nejdobrodružnější balíček). V Jeseníku střílíme a příští rok tam budeme mít dva – tři termíny. Zdraví Terezie z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Vratislav Kuščák

Dobrý večer,
mám zájem o Vaši nabídku.Potřebuji ale ještě některé informace.Jak zjistím volné termíny na střelnici Brno a kde si termín domluvím.Voucher chci darovat k vánocům.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Kuščák

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Termín si můžete objednat na adrese: https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/
Na střelnici v Brně v Soběšicích se může střílet pouze z dlouhých zbraní. Všechny balíčky nabízené Slevomatem obsahují i krátké zbraně. Vaší pozornosti si dovoluji nabídnout střelnici v Lysicích – 15 minut autem od Brna po Svitavské, kde se dají střílet všechny zbraně.
Zdraví.....Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Kateřina Zelenková

Dobrý den, ráda bych koupila voucher pro přítele k Vánocům. Chci se ale zeptat zda by byl pro Vás problém s tím, že je nevidomý?? Doprovod mu zajistím. Moc děkuji za odpověď. Hezký den 😊

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Kateřino.
Váš dotaz nás, popravdě, uvedl v mírné rozpaky. Jednak – nevidomého střelce jsme za 30 let výuky necvičili. A za druhé – nevěděli jsme, jestli je to právně možné. Na druhou otázku již známe odpověď – ano, z pohledu Zákona o střelných zbraních a střelivu to možné je.
A zároveň máme rádi velké výzvy.
Vymýšlet nové cesty a být připraveni překonávat překážky. Nezastavovat se a jít dopředu. Přijímat a překonávat to, co ostatní pokládají za nemožné.
To jsou hlavní motta naší firmy.
Pokud si Váš nevidomý přítel přeje vyzkoušet Dobrodružství na střelnici – ano, jdeme do toho! Pro nás je to jednak obrovská odpovědnost a jednak až nesmyslná výzva.

A to je přesně to, proč děláme naší práci rádi.

Pokud Vašeho přítele doprovodíte až na některou z našich střelnic, pro nás to problém nebude.
Zastřílí si s námi.

S pozdravem Vojtěch Marek, majitel Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Petra Kuncová

Dobrý den,
Voucher bych chtela koupit příteli k Vánocům. Je vhodný voucher pro začátečníky využít na střelnici v Mostě? Toto je pro nás nejbližší místo.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den paní Kuncová. Nevím, jestli správně rozumím vašemu dotazu. Na střelnici v Mostě střílíme všemi zbraněmi a všechny balíčky. Začátečnický voucher může využít každý, komu je více než 10 let. Pokud bude mít pan přítel chuť, na místě si může dokoupit další zbraně a náboje. Zdraví…Vojta z Dobrodruzstvi­NaStrelnici.cz

martin

je možné cerpat voucher na mělnické strelnici?

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
V Mělníku zatím nestřílíme. Kousek od Prahy střílíme na střelnici v Čelákovicích. Do finále pokročilo naše jednání se střelnicí na Kladně. Kompletní seznam střelnic s termíny najdete na adrese: https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/ Zdraví.....Terezie z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Iveta Křejdlová

Dobrý den, chtěla bych nám balíček koupit s přítelem. Je možné aby na jeden balíček si zastříleli partneři společně? Nebo musí mít každý svůj?Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Můžete střílet dva na jeden balíček. Zdraví......Tereza z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Ivanna

Dobry den.Rada bych se zeptala,zda je vhodny balicek Zbrane specialnich jednotek pro zacatecniky.Predem dekuji za odpoved.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Určitě vhodný je. Naši instruktoři se postarají o zdárný průběh zážitku…zdraví Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Jana

Dobrý den,
ráda bych voucher koupila dceři k 18 narozeninám nevím zda je vhodný ten pro začátečníky.
Děkuji za odpověd

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Doporučujeme balíček „nejpříjemnější zbraně“ nebo balíček pro začátečníky. Nedoporučujeme „zbraně s největším výkonem“ Kamila z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

František

Dobrý den, plánuju koupi balíčku pro otce. Pojedu na střelnici sním a tak mám dotaz.
Daný voucher se vstahuje pouze na jednu osobu a nebo mi může některé náboje a zbraně přenechat, abych si taky zastřilel.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Na jeden voucher můžete střílet oba. Pak si můžete na místě dokoupit další náboje. Zdraví Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Barbora

Dobrý den, ráda bych zakoupila voucher jako dárek,ale jsme z Blanska, mám tedy rezervovat termín v Lysicích? Tam je možné střílet ze všeho? Četla jsem že v Brně je to omezené… Děkuji

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobry den Barboro. V Lysicich jsou povoleny všechny zbraně. Ale mame již naplánovány na cely rok 2019 termíny. Najdete je v rezervacnim formulari na našem webu. Zdraví Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Petr Vaněk

Dobrý den, kromě speciálního střeleckého programu pro děti nabízíte také program pro začátečníky. Je tento program také vhodný pro děti (kluk, 11 let)? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídku doporučujeme pro děti od 10 let. Děti musí přijít v doprovodu zákonného zástupce, který za ně nese po celou dobu plnou odpovědnost. Doporučujeme speciální variantu voucheru. :) Pěkný den, Ivet

Hanka

Dobrý den, je možné aby střílela i osoba, která nosí dioptrické brýle? Lze je schovat pod ochranné brýle jako např. u lyžařských brýlí? Ráda bych voucher zakoupila jako dárek… děkuji za odpověď

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Dioptrické brýle nosí spousta střelců. Problém v tom žádný není. Zdraví…Tereza z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Radek

Dobrý den,
nabídka mě zaujala a rád bych si zašel zastřílet v Brně. Znepokojuje mě ovšem, že jediný Brněnský termín je na rezervačních stránkach pouze listopadový a ten je plný. Budou se vypisovat další termíny? Je nějaká záruka, že se vůbec na nějaký dostanu? A dříve, než bude mrznout? Potřebuji si to taky nějak naplánovat a vybrat si termín který mně vyhovuje, současný nedostatek a nejistota mě dost odrazuje.
Děkuji,
 Radek

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Radku.
V Brně na střelnici v Soběšicích je termínů každoročně pouze několik, protože se tam dá střílet pouze z dlouhých zbraní (pušek, samopalů a karabin). Nelze tam střílet z krátkých zbraní (pistolí a revolverů).
Naše vlastní balíčky, týkající se pouze dlouhých zbraní, máme 3. Slevomat nemá v nabídce momentálně žádný.
Vaší pozornosti si dovoluji nabídnout střelnici v Lysicích u Brna (16 minut autem po Svitavské u Černé Hory). Tam jsou termíny naplánovány do konce roku 2018 a již nyní i na rok 2019. Jistě si vyberete na adrese:
https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/

Za tým Dobrodružství­NaStřelnici.cz zdraví Vojta

Dominika

Dobrý den,

Mohu voucher použít v jakém koliv místě co máte na mapě? Např. v Bytrém? Je nutná telefonická rezervace na daném místě před příjezdem? Děkuji za odpověď :)

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den. Voucher si rezervujte na https://www.vojtechmarek.cz/zde-si-rezervujte-misto-a-termin-na-strelnici-k-uplatneni-vaseho-voucheru/
Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

M.

Dobrý den, mám zájem o voucher na 7 zbraní, který je momentálně jako jediný bohužel vyprodaný. Bude v nejbližší době ještě k dispozici? Děkuji.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den.
Během zítřka bude počet balíčků navýšen. Zdraví Tereza z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Martina Valtrová

Dobrý večer,rada bych se zeptala zda je voucher pro dvě osoby?Chtěla bych to pro rodiče k vánocům.Moc de­kuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, balíček je pro 1 osobu :) Pěkný den

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den Martino.
Omlouváme se za pozdní reakci a Slevomatu za ztrátu času při odpovědi. Upozornění na Váš dotaz přišlo na email až nyní.
K odpovědi: jeden voucher je prioritně určený pro jednu osobu.
Je-li Vaším přáním si ho rozdělit na dvě osoby, snadno se domluvíme na místě. Pouze se podělí počty nábojů, případně doplatíte na místě další náboje.
Hezký večer přeje a zdraví Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Margita Jenickova

Dobry den, synovi je 10 let. Rada bych mu koupila voucher, ale nevim, zda ho pusti na strelnici.
Dekuji za odpoved.

DOBRODRUŽSTVÍnaSTŘELNICI.cz

Dobrý den paní Jenickova. V deseti letech si syn může s námi dosyta zastřílet. Zdraví Vojta z Dobrodružství­NaStřelnici.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru