Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jediné running sushi v Hradci Králové: 2 hodiny neomezené konzumace

4,4 / 5 SUMO sushi & grill restaurant Hradec Králové  (mapa) 2 732 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Tereza Štočková

Dobrý den, jak si mám zarezervovat místo? Na dané telefonní číslo volám již třetí den a stále nic. Nikdo to nebere. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, osobně jsem vyzkoušel a telefonní číslo je aktivní. Je třeba volat během pracovní doby: pondělí-neděle, 9:00–21:00. Pěkný den, Honza

Jana

Dobrý den, platí se na místě i za syna 2 roky? Bude spíše doprovod než stravnik. Děkuji za informaci:)

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, nabídku doporučujeme pro děti od 5 let. Za děti do 10,9 let můžete doplatit na místě:
158 Kč ve všední dny (po–pá) od 10.00 do 17.00, nebo 198 Kč ve všední dny (po–pá) od 17.00 do 21.00 + o víkendech a svátcích po celý den. Pěkný den, Honza

Vlastimil Gregor

Dobrý den,
prosím o potvrzení – pokud plánuji návštěvu okolo 16. hodiny, stačí koupit voucher 10 – 17 hod, přestože se zdržím např. až do 18. hodiny? Předem Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlastimile, do restaurace je nutné přijít tak, aby vyšly dané dvě hodiny přímo v době voucheru. Hezký den

Verča

Dobrý den
Potřebuji se zeptat když jsem peníze odesílala v pondělí? Za jak dlouho by měl přijít poukaz na email.Peníze z účtu se už odečetly.Předem děkuji za odpoveď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo, bohužel u Vás na profilu žádnou objednávku nevidím. Ani zaplacenou ani nezaplacenou. Voucher vždy dorazí na email hned po připsání financí na náš účet. Hezký den, Simča :)

David

Dobrý den,
prosím o potvrzení – pokud plánuji návštěvu okolo 16. hodiny, stačí koupit voucher 10 – 17 hod, přestože se zdržíme např. až do 18. hodiny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, do restaurace je nutné přijít tak, aby vyšly dané dvě hodiny přímo v době voucheru. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru