Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Symbol věčné lásky: Nesmrtelný květ růže v dárkové krabičce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lubos

dobry den je moznost jsi jeste objednat ruzi nestihl jsem to v danem case dekuji

Módní šperky

Dobrý den, omlouvám se Vám, nové kusy budou až po Vánocích

Broulik Lubos

dobry den bude doplneno vyprodane zbozi dekuji

Módní šperky

Dobrý den,

do Vánoc již nebudeme doplnovat zboží

elis

dobry den, kdy nejpozdejc si muzu ruze objednat aby dorazily nejdele do 17.12 ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Elis, při objednávce přes: Osobní odběr Zásilkovna je doba doručení 5 pracovních dní od přijetí platby, při objednávce přes Českou poštu 6 pracovních dní od přijetí platby. Doporučujeme tedy využít služby Zásilkovny a zaplatit objednávku ještě dnes. Pěkný den, Honza

Módní šperky

Dobrý den, růžičky posíláme každý den, doporučuji zvolit zásilkovnu

Pavel Horak

Dobrý den, zboží jsem objednal 19.11 a furt jen objednávka přijata. Kdy budete odesílat?

Módní šperky

Dobrý den,
předpokládám odeslání zítra

Natalia Tarasenko

Dobrý den,objednala a zaplatila jsem 2.11.18 1043 kč(­7nesmrtelných růží)a zatím ještě nic nedostala,děkuji za odpověď

Módní šperky

Dobrý den, jak jsem si telefonovali, balíček byl odeslaný druhý den od zaplacení a zboží jste si nepřevzala

Pavla Dolejšová

DObrý den,
potřebovala bych tento dárek mít nejpozdeji 27.9. v zásilkovně? Je to možné?

 Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, měli bychom ružičky zítra naskladnit a tedy i vyexpedovat

Kateřina Kerplová

Dobrý den, prosím jak dlouho bude výrobek v prodeji? bylo by možné růžičku zakoupit i v říjnu? :)

Děkuji
Kerplová

Módní šperky

Dobrý den, vše záleží na Slevomatu. Pokud se zboží dobře prodává, nechávájí jej v akci delší dobu, pokud se přestane prodávat, tak se akce ukončí

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru