Nabídku Plastická operace očních víček v Očním centru mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Splňte si sen: plastická operace horních nebo dolních očních víček

4,5 / 5 Oční centrum Ostrava (2 pobočky) Ostrava  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alena

Dobrý den, mám na horních víčkách xantelasma. Je možné odstranění v rámci voucheru na operaci horních víček? Děkuji za odpověď

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Nevím, v jakém rozsahu xantelasmata máte, ale jejich samostatné odstranění by mělo být v nižší cenové relaci, než jsou celá horní víčka. Takže voucher nemá smysl kupovat.

Hamřík Miroslav

Dobrý den mám zájem o operaci spodních víček a chci se zeptat jestli je nutné zůstat doma po operaci nebo můžu vykonávat lehčí fyzickou práci děkuji nashledanou Hamřik

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Doporučujeme cca 5–7 dnů klidový režim-zůstat doma a přikládat studené obklady.

Irena Fischerová

Dobrý den, chtěla bych se objednat na operaci horních očních víček.Kdy máte nejbližší volný termín. Děkuji za odpověď Irena Fischerová

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Objednávky k operacím vyřizuje sestřička telefonicky. Můžete zavolat hned v pondělí 1.10. nebo napsat e-mail na naši adresu boleslavova@ocnicentrumova.cz telefonický kontakt a ona se Vám ozve a domluvíte se.

Daniela Pavolova

Dobrý den, jsem objednaná ke konzultaci ohledně operace očních víček na oční klinice Gemini,Zdeňka Chalabaly 3041/2, 700 30 Ostrava-Bělský Les. Chtěla jsem se zeptat, zda tento voucher na operaci se tam dá uplatnit.
Děkuji.
Daniela Pavolová

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Nelze. Naše oční centrum se stěhuje a od listopadu 2018 bude provozováno na stejné adrese (resp. ve stejné budově zdravotního střediska Mediland), ale nemá s klinikou Gemini nic společného.

ZZusc

Dobrý den, momentálně jsem po létě opálená, kdy doporučujete provést zákrok? Preferovala bych tak listopad. Děkuji za info.

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Odeznívající opálení zákroku nevadí. Vadí naopak přímé opalování 1–2 měsíce po operaci vzhledem k hojení jizev. Zákrok může bez problémů proběhnout i v listopadu. Pěkný den.
Oční centrum

Renata Kim KESZNER

Zdravím, prosím chci se zeptat zda mi stačí Vorcher koupit až říjnu, mám zájem o vrchní operaci víček ( už jsem byla u vas asi před půl rokem na spodních vickach a super. ) Dekuju Renata Kim

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Těší nás, že jste po operaci spokojená a sestřička se s Vámi již telefonicky domluvila.

Anna Kolářová

chtěla bych vědět jestli je nějaké omezení po operaci např. opalování, potápění a pod. (Máme na konec října naplánovanou dovolenou) Děkuji za odpověď

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Po operaci byste měla jizvičky chránit před intenzívním vlivem UV záření cca 2 měsíce, proto nedoporučujeme přímé opalování, vhodné jsou sluneční brýle a ochranný krém s vysokým UV faktorem. Potápění nevadí. Bylo by asi vhodnější naplánovat operaci až po Vaší dovolené.
S pozdravem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru