Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní kadeřnické balíčky pro dámy: Střih, barvení či Ombre pro všechny délky

4,2 / 5 Salon Haircut & Style Praha - Žižkov  (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Andrea Rothová

Dobrý den, mám zájem o ombre. Je možné nebarvit od hlavy a nechat tam moji původní barvu, která mi konečně odrostla cca 10–15cm? Byla jsem odbarvená na blond a přešla na svoji přirozenou hnědou, kterou kadeřník moc netrefil. Původní blond už trochu prosvítá a já mám na hlavě několik barev a useknuté přechody. Jde mi o to, že bych chtěla postupně přejít na svoji přirozenou barvu a odrostlé vlasy už nepřebarvovat. Děkuji za odpověď.

Paulina

Dobry den,

mam zajem o meliru s odstinem popelavy blond. Mate ho?
Mejte se krasne. Paulina

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den ano máme jestli máte zájem se objednat prosím zavolejte.Děkujem

Deni

Dobry den prosim mate modrocernou??? Dale bych se chtěla zeptat jestli kfyz budu spokojena je mozne se dohodnout na stejne cene i pro pripadne dalsi navstevy ? Dekuji za odpoved

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den ano modročernou barvu máme a mužeme se domluvit .Kdyžtak prosím o zavolání.Děkujeme přejem hezký den

Hanka

Dobrý den, mám zájem o barvu a střih pro jemné vlasy. Máte prosím výběr rezavých odstínů? Děkuji.

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den,máme hodně rezavych odstínů,můžete zavolat a objednat termín.
S pozdravem
Haircut and Style team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru