Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Podzimní relax v resortu Vigvam s wellness, polopenzí i degustací vín

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Vigvam resort Střední Čechy (mapa) 78 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marta Hájková

Dobrý večer , máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 8.10 do 11.10.2018.

Vigvam resort

Dobrý den, termín je obsazen. L. Beníšková, Vigvam resort

Daniela

Dobrý den máte volný vikend 9.11.-11.11. nebo 23.11.-25.11.?

Vigvam resort

Dobrý den, k dispozici je 10.-12.11.18 a 23.-25.11.18. Pokud chcete provést rezervaci, prosím na recepce@vigvam.cz. Lucie Beníšková, Vigvam resort

Daniela

Dobrý den listopadové víkendy volné?

Vigvam resort

Dobrý den, k dispozici je 10.-12.11.18 a 23.-25.11.18. Pokud chcete provést rezervaci, prosím na recepce@vigvam.cz. Lucie Beníšková, Vigvam resort

Daniela

Dobrý den jak máte prosím volné termíny na vikend od pátku do neděle v říjnu?dekuji

Vigvam resort

Dobrý den, říjnové víkendy jsou již obsazené. Lucie Beníšková, Vigvam resort

Krivankova

dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín pro 2 dospělé a 1 dítě 8 let od 19.10. do 21.10. děkuji za odpověd Křivánková

Vigvam resort

Dobrý den, tento termín je již obsazen.

Lucie Bravencová

Dobrý den,
mám zájem o zakoupení voucheru na 3 noci pro dvě osoby, chci se zeptat, zda v by to bylo možné v termínu 8. 10.-12. 10. 2018 . Děkuji, přeji pěkný víkend

Vigvam resort

Dotaz přišel na e-mail – odpovězeno.

Petr

Dobrý den,
mám příspěvek od zaměstnavatele 5 000,–. Rád bych jel s přítelkyní na Váš pobyt pro 2 osoby, šla by vystavit faktura, abych mohl příspěvek uplatnit, ale napsat tam, že je to jen pro jednu osobu?
Děkuji, Aldorf

Vigvam resort

Dobrý den, pobyt hradíte slevomat, nám je proplácen až po realizaci – dotaz směřujte na ně, fakturu by Vám museli vystavit na slevomatu. S pozdravem, Lucie Beníšková, Vigvam resort

Horáčková

Dobrý den,

našla jsem na Slevomatu nabídku na ubytování ve Vašem hotelu. 

Jedná se o pobyt na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2990Kč.


Chtěla bych se zeptat, zda máte volný pokoj na pobyt od 28.-30.10.


Děkuji za odpověď, krásný zbytek dne.

S pozdravem Horáčková 

Dagmar Baumrukova

Mám prosím ještě dotaz , jestli by šlo pak využít relaxaci ve vířivce třeba večer ve 22:00 či takto večer v pozdnejsich hodinách?

Děkuji

Baumrukova

Vigvam resort

Dobrý den, poslední čas je od 21–22 hod.

Dagmar Baumrukova

Dobrý den, lze i pobyt nějak uskutečnit když bychom chtěli přijet s dítětem 3roky 🙂

Děkuji

Baumrukova

Vigvam resort

Dobrý den, k dispozici jsou i 3 lůžkové pokoje. Doplatek za dítě na místě. Lucie Beníšková, recepce@vigvam.cz

Kateřina Šandová

Dobrý den, je možné u vás sehnat pokoj i pro 3 osoby? Je nás 5 kamarádek a všude jsou nabídky jen pro 2 osoby.
Děkuji za odpověď,
Kateřina Šandová

Vigvam resort

Dobrý den, třílůžkové pokoje jsou k dispozici. 3. osoba platí 1/2 voucheru. Lucie Beníšková, recepce@vigvam.cz

Eliška Kroupová

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda máte volné místo pro 2 osoby na termín 5.10.-7.10., děkuji

Vigvam resort

Dobrý den, ano, pokoje jsou k dispozici. Pokud chcete provést rezervaci, prosím mailem na recepce@vigvam.cz. Lucie Beníšková, Vigvam resort

Marie Sikorova

Dobrý den. Včera jsem volala na ubytování,termín 28.10.-30.10. 2018 1 pokoj s manželskou postelí. Romantický pobyt pro dva i s degustací vín. Děkuji s pozdravem p.Sikorová

Vigvam resort

Dobrý den, pokud chcete provést rezervaci, prosím o zaslání kódu na recepce@vigvam.cz. Lucie Beníšková, Vigvam resort

Šauerová Dana

Dobrý den, vím že tato nabídka na slevomatu platí od října, ale mám dotaz, jak máte volno koncem září,
Byli jsme u Vás s manželem na týden v červenci – moc spokojeni, tak bychom chtěli nějaké ubytování s přáteli 3× 2 lůžkový pokoj někdy na konec září a kdyby bylo možné o víkendu. Prosím dejte mi vědět – Děkuji moc – Šauerová

Vigvam resort

Opověď na e-mailu.

Marcela Vášová

dobrý den, máte volný termín 5.-7.10? pokud ano rezervujte mě prosím, díky
 Vášová

Vigvam resort

Dobrý den, termín je k dispozici. Pokud chcete provést rezervaci, prosím napište e-mail na recepce@vigvam.cz a zašlete kód voucheru. Lucie Beníšková, Vigvam resort

Jana Kakosová

dobrý den,máte ještě volno 28.9 až 30.9. , 2× dvoulůžková pokoj? děkuji

Vigvam resort

Dobrý den, akce platí od 1.10.18.

Míša

Dobrý den, máte volný termín 28. – 29. 10.? Velmi děkuji

Vigvam resort

Dobrý den, 28.-30.10.18 je volno,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru