Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotografií vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Bystřice pod Hostýnem  (mapa) 1 635 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
martin stehlik

Žádám o informaci, jak mohu nakombinovat kredity, které z předchozích placených zakázek v Lagoon mám, s tímto voucherem? Ve smyslu, že 100 fotek pokryje voucher a ty navíc kredity. Při minulé zakázce jsem o toto prosil, ale nevyhověli jste ani jste se neobtěžovali mi odpovědět, tak možná zareagujete zde.

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud jsou fotografie u nás v Lagoon foto hrazeny voucherem, nenacitaji se kredity a taktez je nelze uplatnit. Omlouvám se, ale zřejmě nerozumím dotazu a nejsem si jistá zdali se týká Slevomatu nebo Lagoon foto, asi byste měl kontaktovat konkrétní osobu. R. Beranova

Kamila

Dobrý den, zaregistrovala jsem se na vašich stránkách a chci zakoupit vouchery. Zkoušela jsem vložit 2 fotografie. Ukazují se přesně, jak je mám v Pc v albech. Těmto věcem nerozumím. Proto se chci zeptat. Jestli foto vypadá, tak, jak ho vidím v náhledu, při výběru. ?? / Jinými slovy naposled jsem takhle objednala 500 fotek – u jiné společnosti a při vyzvednutí objednávky jsem obdržela fotografie „bez hlavy, půl těla, polovina scény atd“ no prostě na vyhazov. A tam mi tenkrát řekli, že jsem to měla ve špatném formátu, upravované atd. Přitom jsem si vše kontrolovala a měla za to, že co vidím v přehledu, to bude na papíře. Děkuji K.

Lagoon Foto

Dobrý den, ve fotosběrně v kroku 2 vidíte pouze náhled snímku sloužící k určení počtu ks, povrchu, rozměru, nikoliv jak bude fotografie upravená či ořezaná na požadovaný rozměr. Zákazníci si zpravidla data upravují sami na požadovaný rozměr nebo si již nastaví fotoaparát například na poměr stran 2:3 pro rozměr 10×15. Pokud se chcete vyhnout ořezu, doporučuji zvolit zpracování plný formát / bílá v okrajích, toto zpracování je na našich stránkách názorně prezentováno. R. Beranová

Barbora

Dobrý deň, ako dlho je platný voucher na fotky? kedy si ich môžem dať vyvolať?

Lagoon Foto

Dobrý den, nyní jsou v nabídce vouchery platné do 31.10.2018, do tohoto data je nutné zadat objednávku, R. Beranová

Jiří Holešovský

Dobrý den,

Děkuji za odpověď.
Jaká je prosím gramáž papíru pro fotografie 30×40cm?

Lagoon Foto

Dobrý den, gramáž je 250 g/m2 u papíru perleť pro rozměr 30×40 a 30×45, u rozměru 9×13, 10×15 a 13×18 pro lesk a mat je gramáž 220 g/m2. R. Beranová

Antonin Kojda

Dobrý den , vždy byl manipulační poplatek 39kc maximálně při objednávce 600 kusu fotek koukám do vašich podmínek kdybych si je objednal tak budu platit 78kc 300kusu poplatek 39kc děkuji za info ..

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, manipulační poplatek se hradí 1× ke 3 voucherům tak jak je u nabídky uvedeno. Aktuální ceník najdete na www.lagoonfoto.cz, R. Beranová

Renáta

Dobrý den, když si zakoupím 3 vouchery (300 fotografií v jedné objednávce) a budu chtít vytisknout např. 305 fotografií, kolik zaplatím za každou jednu fotografii navíc? Děkuji :)

Lagoon Foto

Dobrý den, cena nad 300 ks je 1,99 Kč viz ceník na našich stránkách, konkrétně ve Vámi uvedeném případu bude 5 ks účtováno po 1,99 Kš/ks, R. Beranová

Jiří Holešovský

Dobrý den,

jaký rozměr v pixelech je prosím nutný pro fotografii 30×40 cm, aby jste ho neořízli?Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, 3591 × 4724 pxl, R. Beranová

Miroslav Kurfirst

Vážení fotky jsem Vám poslal 100 ks na adr, slevy@slevomat paní Vendule Mikolašové a ta mi píše že je předala Evě Tylšatové .Dusud jsem nedostal žádnou zprávu o přijetí fotek Vámi a jestli nemám nějaký problem s fotkami jelikož mám že se učím s novým počitačem pracovat .Děkuji za poradu i pomoc.S pozdravem Mirek Kurfirst Přerov

Lagoon Foto

Dobrý den, data se nahrávají do fotosberny na www.lagoonfoto.cz Data nelze zaslat emailem, R. Beranova, Lagoon foto

Blanka Skleničková

Dobrý den. Potřebovala bych udělat fotky z negativů. Je to možné?

Lagoon Foto

Dobrý den, ano , negativ vyvoláme a fotografie zpracujeme, nelze však tuto službu objednat za zde nabízené vouchery. Zde na Slevomatu jsou vouchery na zhotovení fotografii z dat zaslaných elektronicky pres fotosbernu. R. Beranova

Veronika Mrázková

Je prosím možné vzít 500 fotek (5 voucherů) na jedno poštovné? Nebo sloučit dvě objednávky při zachování ceny jednoho poštovného? Předem moc děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobrý den, zadejte jen jednu objednávku, poštovné budeme účtovat 1×. R. Beranova

Klára

Dobrý den, přišly mi pouze instrukce k platbě. Voucher už mám zaplacený. Přes slevomat nakupuji porpvé, a tak nevím, co je kód voucheru. Je to variabilní symbol nebo by mi měl přijít další email s dalšími údaji? Variabilní symbol mi totiž jako kód nefunguje. Děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou. Voucher jsme vám již zaslali, ale mohlo se stát, že email zapadl do hromadné pošty nebo spamu a proto vám ho pro jistotu zasílám znovu. :) Hezký den, Kristýna Mrenicová, Velvyslanec zákazníků

Jarka

Dobrý den, lze při jedné objednávce uplatnit více voucherů? Mám již zakoupený voucher na 100 fotek, ale teď vidím, že jich bude víc, tak přemýšlím, jestli nám dokoupit další :-) děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, v jedné zakázce mohou být 3 vouchery, příjemný den, Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru