Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Naučte se masírovat – 3hodinové kurzy masáží napříč celou republikou

4,6 / 5 Masáže Jan Šel (6 poboček) Praha  (mapa) 101 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Kazdová

Dobrý den, je možné zakoupit voucher i když by se mi hodil až termín kurzu v HK v lednu 2019? Že by se voucher uplatnil při rezervaci?

Masáže Jan Šel

Ahoj Jano, ano můžeme se při rezervaci domluvit na termín v Lednu 2019 v Hradci Králové. Hezký den :-)

HD

Dobrý den,
je volné místo v Brně na září, partnerská a klasická masáž? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hannah, níže vám posílám odkaz, kde se můžete podívat na volné termíny nabízených masáží, po rozkliknutí zvolené varianty se vám nabídnou různé termíny v různých městech. :)
Odkaz na webové stránky kurzu masáží: https://www.jansel.cz/kategorie-produktu/maserske-kurzy-praha/. Hezký den. :)

Katrin Rubešová

Dobry den,
Po absolvovani vaseho kurzu obdrzime nejaky certifikat? Dekuji

Masáže Jan Šel

Dobrý den,
po skončení kurzu vám přijde v elektronické podobě certifikát o účasti.

Lucie

Dpbrý den, je ještě jedno volné místo v ČB v listopadu? Děkuji za info.

Masáže Jan Šel

Krásný večer, ano, zatím jsou ještě volné místa v ČB.

Zdenka

Dobry den, venuje se automasaz i masazi rukou? Dekuji Pailova

Masáže Jan Šel

Dobrý den, ano, ruce také masírujeme, ale automasáž se věnuje celému tělu. Pokud by jste chtěla individuální lekci, kde by jste se chtěla zaměřit pouze na ruce, tak napište na email: info@jansel.cz a domluvíme se. Krásný den

Mel

Dobrý den, jsou ještě volná místa na kurzy v Č.Budějovicích v listopadu (relaxační a partnerská masáž ). Děkuji.

Masáže Jan Šel

Dobrý večer, ano jsou.

Andrea Svitáková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v případě partnerské masáže, pokud bych brala sebou partnera (jako figuranta), platíme poplatek oba nebo se platí pouze jeden voucher, nebo je nutné zaplatit i poplatek za figuranta (když on sám se „učit“ nechce). Děkuji

Masáže Jan Šel

Dobrý den, platí se za osobu, i když se ten druhý nechce učit. Určitě si to partner taky užije. Hezký večer

Tereza Kabátová

To jsem rada,ze je volno.mohu ještě poprosit v kolik hodin se to bude konat?dekuji

Masáže Jan Šel

Dobrý večer, kurz – Indická masáž hlavy se koná vždy od 14:00 – 17:00 hod.

Zuzana Soukupova

Musím si na kurz přivést figuranta?

Masáže Jan Šel

Ahoj Zuzko, na kurzech se učíme masírovat ve dvojicích. Figuranta si můžeš přivést svého pokud chces, ale nemusíš, budeš spárovaná s druhým člověkem na kurzu. Výjimka je pouze partnerská masáž, kde je zapotřebí přijít se svým partnerem, kamarádem,kama­rádkou :)
platí se za kurz za každého účastníka.

Tereza Kabátová

Dobrý den.potrebuji nutně kurz indická masáž hlavy 6.9. 2018 jak uvadite-Praha…je ještě volný prosim?Mam male dite a jiné termíny nemohu. Děkuji Tereza

Masáže Jan Šel

Ano, termín je volný, můžete si zakoupit voucher a poslat nám číslo voucheru a my vám uděláme rezervaci. Krásný den

Petra Plachá

Dobrý den, koupila jsem si 2 vouchery, ale při objednávání na vašem webu mi to píše „kód neexistuje“. Jakým způsobem si tedy mám termín rezervovat?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrž den, Peťo, jste si jistá že tam zadáváte kód přesně tak, jak jej máte zaslán ze Slevomatu? Pokud by potíže přetrvávaly, určitě se obraťte na e-mail: podpora@slevomat.cz, jistě dáme vše do pořádku. :) Pěkný den

Eva

Dobrý den, jak uplatním zakoupený voucher? Kolik účastníků je v jednou kurzu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi, po zakoupení voucheru si na https://www.jansel.cz/kategorie-produktu/maserske-kurzy-praha/ vyberte termín kurzu a proveďte závaznou rezervaci. Maximum účastníků je 10. :) Pěkný den

Klára Kozáková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli kurz bude probíhat i v Brně. V popisu nabídky je uvedené: „Kurzy probíhají v Praze, Hradci Králové, Brně, Olomouci, Ostravě a Českých Budějovicích“, ale v detailech míst, kde se kurzy konají Brno není. Pokud tedy kurz bude i v Brně, prosím o jeho termín. Děkuji

Masáže Jan Šel

Děkujeme za upozornění. V Brně kurzy probíhat budou také, tak jak je psáno. Zítra doplníme na stránkách Slevomatu.
Brno – Kulturní fara – Kafara Kulturně komunitní centrum sídlící v netradičních prostorách staré fary se silnou historií a kultivovanou energií. www.kafara.cz
ulice: Fryčajova 78/16 Brno-Maloměřice a Obřany, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany
Termíny:
Relaxační masáž 29.9.2018 , 26.1.2019
Partnerská masáž 29.9.2018 , 26.1.2019
Nauč se masírovat sám sebe 30.9.2018 , 27.1.2019
Indická masáž hlavy 30.9.2018 , 27.1.2019

Maria Pavlidu

Dobrý den, chci se zeptat na předběžný termín kurzu masáže v Olomouci? Děkuji Maria

Masáže Jan Šel

Dobrý den, všechny termíny do Olomouce jsou vypsané a najdete je zde:
https://www.jansel.cz/kategorie-produktu/maserske-kurzy-praha/
podle toho, na jaký kurz si přejete jít, otevřete tak že dáte: ,, výběr možností ´´ a rozkliknou se vám města a datumy.

Dana Červinková

lze absolvovat všechny typy nabízených kurzů? Jestliže ano, mám si koupit 4 vouchery? Děkuji moc, tato problematika mně hodně zajímá, i když vůbec nejsem z oboru. Dana

Masáže Jan Šel

Ahoj Dano, kurzy na sebe navazují po sobě schválně, protože studenti chodí i na více než jeden kurz.
Sobota 10 – 13 hod. relaxační masáž, 14 – 17 hod. partnerská masáž, Neděle 10 – 13 hodin nauč masírovat sám sebe, 14 – 17 hod. Antistresová masáž hlavy. – Ano, lze absolvovat všechny typy nabízených kurzů. 1 kurz je za 1 voucher, v tom případě jsou potřeba 4 vouchery.
https://www.jansel.cz/kategorie-produktu/maserske-kurzy-praha/ těším se na setkání :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru