Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tematické rodinné víkendy: polopenze, pohádkový i mikulášský program

4,6 / 5 Star Hotels*** Benecko Benecko (mapa) 50 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela Eisnerova

Dobrý den,chtěli jsme přijet na mikulášský pobyt,ale máme děti deset a dva a půl…a už máte pro dvě děti plno.. nemohli bychom využít akci pro dvě děti a to menší na místě doplatit?lůžko nepotřebuje..děkuji za odpověď pěkný den

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, kupte si voucher pro 2 dospělé a 1 dítě, druhé dítě dopište do poznámky a na místě za něj doplatí 500,– Kč = plná penze a animační program. Hezký víkend Daniela Ruzickova

Andrea Bradáčová

Dobrý den, ráda bych se synem přijela na Mikuláše s plnou penzí. Mám však bezlepkovou dietu. Je možné upravit stravu z důvodu potravinové alergie?
Děkuji mnohokrát za odpověď.
Andrea Bradáčová

Star Hotels*** Benecko

Již vyřešeno

Jitka P.

Dobrý den,
měla bych dotaz. Když máme 2 děti – 1. díte – 2,5 roku, a 2. díte – půl roku. Tak si mám vybrat, kterou variantu – 2 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti (mladší dítě potřebuje pouze ubytování). Děkuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, dítě do 1,9 let je zdarma, pro Vás je tedy varianta 2 dospělí a 1 dítě. Zdarma Vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku, v případě, že o ní máte zájem, napište to do poznámky rezervace. Hezký den Daniela Růžičková

Ivana

Dobrý den,
je možné upravit délku pobytu? Od 27.-29.10.2018? Dva dospělý a 1 dítě (6let).
Děkuji, I.

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, je mi líto, ale na 2 noci v tomto termínu pobyt nenabízíme. Minimálně 3 noci. V případě zájmu mě kontaktujte emailem. hezký den Daniela Růžičková

David Hanuš

Dobrý den,
je možné ubytování i pro 2+4 (děti jsou v rozmezí 3–9). Děkuji Hanuš

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, ano je to možné, máme rodinné pokoje. O jaký termín máte zájem? S pozdravem Daniela Ruzickova

Kateřina Orlová

Dobry den, pokud budeme 2dospely a 2deti tak detem polotenzi treba dokoupit? Dekuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, ne, zakupte si voucher pro 2 dospělé a 2 děti (děti mají v ceně pobyt, polopenzi a animace). S pozdravem Daniela Ruzickova

Jan Láska

Dobry den, je program podzimnich prazdnin vhodny pro dva kluky 8 a 10 let? Pokud bych jel jeden dospeli se dvema detmi, musim koupit poukaz 2+1? Dekuji za odpoved, J. Laska

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, ano přesně tak, zakupte si voucher na 2+1 tedy třílůžkový pokoj. Program je ideální pro děti do 12 let, ale zapojují se i starší a dospělé osoby. Hezký den Daniela Růžičková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru