Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

V Aqualandu Moravia léto nekončí: podzimní vstupy do bazénů i wellness

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa) 9 067 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Kristína

Dobrý deň. Keď som si zakúpila voucher so vstupom do 7D kina mám sa potom tiež pri vstupe preukázať zakúpeným voucherom ktorým aj do Aqualandu? Ďakujem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, ano, voucher se vztahuje jak na vstup do Aqualandu, tak na 7D kino, kodem voucheru prokážete, že máte vstupy zaplacené. Hezký den :-)

Aqualand Moravia

Dobrý den, u kina předložte vstupenku z Aqualandu Moravia, nikoliv voucher Slevomatu. U pokladen voucher ze Slevomatu vyměníte za čipové hodinky a dostanete od nás účtenku, která slouží i jako doklad (vstupenka) o zaplacení a opravňuje vás ke vstupu do kina. :)

Renata Ebrle

Dobrý den, bude možné uplatnit voucher (po-pá) o podzimních prázdninách 29.-30.10. 2018? Děkuji moc a přeji hezký zbytek dne.

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, voucher nelze využít pouze mimo státní svátky. Pěkný den

Tom

Dobrý Den,kdybych si zakupil do dnešni pulnoci voucher je možné ho do zítřka zaslat a v poledne použít?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tome, pokud uhradíte platbu platební kartou, tak Vám přijde e-mailem voucher během chvilky a můžete jej následně využít. V případě jiné formy platby, Vám přijde voucher, jakmile se nám připíší finance na účet. Pěkný den

Jana

Denní lázně Premium je bezplavková zóna ?

Aqualand Moravia

Dobrý den, Jano, není. :-) Bezplavková zóna je pouze wellness ale i zde dostanete prostěradlo, takže mezi saunami se nahá neprocházíte. :-)

marcela zlámalová

Dobrý den, koupila jsem 3 vouchery a ještě mi nepřišly na email. Ráno chceme jet děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Petr Böhm

Dobry den chtel bych vedet kdy mi přijdou vstupenky na mail.10.9. Jsem je objednaval a ihned platil.jeste mi nepřišly.děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Leoš Jurásek

Vyprodáno – bude ještě přidána nabídka na po-ne za 449,– Kč? Systém hlásí vyprodáno.
Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, nebude přidána nabídka, máme omezené množství voucherů a u této varianty se již vyprodalo. Doporučuji zakoupit jinou variantu, než se vyprodá i tato. Těšíme se na Vás!

markét

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu uplatnit voucher na dítě 168cm vysoké, nebo platí pouze pro dospělé a musím dokoupit dětský vstup? Dcera má 14 let. Děkuji M.

Aqualand Moravia

Dobrý den, vstupenka platí pro jakoukoliv osobu. Jenom Vás upozorním, že varianta č. 1 a č. 4 (tedy varianta s wellness a nebo varianta denní lázně) obsahuje vstup do saunového světa Forum Romanum Wellness a zde je povolen vstup dětem od 15 let, vstupenku do aquaparku na bazény, tobogány atd. však využít samozřejmě může. :-)

Renda

Dobrý den,
zakoupila jsem lístky a splatnost byla do 9.9. 2018, provedla jsem platbu až dnes, budou lístky pro mě aktivní?

Aqualand Moravia

Dobrý den, jakmile obdržíte lístky do emailu, můžete je uplatnit na pokladně. Na základě výpisu z bank. účtu a podobně není možné vás vpustit do areálu, vyčkejte proto prosím na vstupenky. Děkuji a těšíme se na Vás.

Hedr

Dobrý den. Berete u Vás Sodexo flexi pásy? Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano bereme, ale pouze na vstupní pokladně (nikoliv při odchodu z areálu) a lze jimi uhradit pouze vstupné zakoupené u nás na pokladně, nelze tedy zakoupit u nás na pokladně akční vstupenku jako zde na Slevomatu a uhradit ji Flexi Pasem. Ceník pokladen naleznete zde: http://www.aqualand-moravia.cz/cenik

Marie Ševčíková

Dobrý den.
Bylo by možné navýšit počet voucherů na celodenní vstup do Aquaparku + 150 minut Forum Romanum Welness (po-ne)?

 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, je mi líto, ale jsme limitováni kapacitou, z tohoto důvodu je v prodeji omezený počet voucherů, který se již vyprodal. Je však možné, že objednávky, které nejsou uhrazeny (zvolen typ bankovním převodem) se vrátí zpět do oběhu, tak můžete zkusit hlídat. :-)

Radka

Dobrý den, zkoušela jsem rezervovat sirnou lázeň 3 dny předem a už bylo plno. Chtěla bych tímto varovat ostatní zákazníky a Vás požádat, abyste v nabídce někde zřetelně zmínili, že tři dny stačit nemusí. Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, tato lhůta třech dní je minimální, samozřejmě čím dříve se zarezervujete, tím lépe. Tři dny jsou opravu už nejzažší možný termín, děkujeme za pochopení. Počet voucherů je v prodeji omezen tak, aby se na každého dostalo, není však v našich silách vyhovět všem například v nejfrekvento­vanější časy, proto se vždy snažíme nabídnout alternativní termín.

Ritter Ritter

Nechápu na co rozdavate ty vaše kredity ,když to nejde skoro na nic použít jen na pobyty . Pěkný reklamní polopodvod!

Slevomat.cz

Dobrý den, pročpak by to měl být reklamní podvod? :) Někdy rozdáváme kredity jen tak na cokoliv, jindy zase rozdáváme kredity s určitým zaměřením :) Pokud Vám kredity zdarma nevyhovují, využít je přece nemusíte :) Snažíme se našim klientům rozšiřovat obzory v rámci obsáhlé nabídky, kterou na Slevomatu máme, s možností uplatnění slevy jen tak pro radost :) Pěkný den

IVA

Dobrý den,platí voucher na vnitřní i venkovní areál ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, voucher platí do venkovních i krytých části Aqualandu. Tak směle do objednání a poté si to už jen pořádně užijte :) Pěkný den

Jakub Loubal

Dobrý den,

měl bych stejný dotaz jako uživatelka „Kiki“. Mohu vás také kontaktovat na vip.podpora@slevomat.cz a vymyslíme, co s tím :) ?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, klidně nám napište :) Připište jaký typ benefitního programu využíváte a uvidíme co se dá dělat :) Pěkný den

Veronika

Dobry den,
Lze se dostat do toho 7D kina zevnitr aquaparku nebo se musí chodit nejak mimo? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, pokud si od nás chcete odnést ještě více zážitků, vyzkoušejte také 7D kino. To najdete v pravé části vstupní haly Aqualandu Moravia. A to ještě před turnikety. Dostanete 3D brýle jako v klasickém kině. A pak se budou dít věcí! Nejen 3D obraz, ale také čekejte třeba oheň, vodu, vítr a další pohyby! Vybrat si přitom můžete z několika super filmů. Seznam filmů naleznete zde: http://www.aqualand-moravia.cz/7dkino . Pěkný den a fajn zážitek :)

peter

dobry den nedosiel mi voucer na email kde si ho najdem??

Slevomat.cz

Dobrý den, pod tímto e-mailem nevidím žádnou objednávku. Napište nám na vip.podpora@slevomat.cz e-mail z jakého jste objednávku provedl a kolegové se na to s Vámi rádi podívají a voucher Vám zašlou. Pěkný den

MB

Dobrý den, syn má cca 103cm. Je už potřeba koupit zvlášť lístek nebo se dá přimouřit ještě oko? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, bohužel je možné využít zdarma pouze pro děti do do 100 cm, kteří mají vstup zdarma. Ale věřím, že i tak to za návštěvu to určitě stojí :-) S pozdravem a přáním krásného dne,

Mackerlova

Dobrý den do kdy je otevřen venkovní tobogán? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Mackerlová, tobogánů je v areálu více a to i venkovních :) Podívejte se v následujícím odkaze na všechny atrakce a jejich provoz zde: http://www.aqualand-moravia.cz/atrakce :) Pěkný den

Kiki

Proč je akce v kategorii Rodina a děti a ne Zábava/Relaxace. Vstup do wellness je od patnácti let. Nemůžu voucher pak platit přes kafeterii (benefit plus), což je škoda :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, :-) Tato nabídka je spíše sestavovaná pro program s dětmi, ale nabídka také spadá do kategorie Zábava a volný čas :-) Takže pokud máte u nás benefity v této kategorii jednoduše je můžete využít :-) A pokud ne, neváhejte nás kontaktovat na vip.podpora@slevomat.cz a společnými silami vymyslíme co s tím :-) Krásný víkend

Ina

Tak já budu pokračovat v dotazu p.Martin Strouhal , neboť jste vlastně odpověděli-neodpověděli :) . Kolik je daných voucherů do akce? – To abych mohla správně odhadnout zda je ještě čas na koupi. Prozradíte a nebo je to tajemství? :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Ingrid, jak jsme již psali Martinovy :-) Daná nabídka má omezený počet kusů. Tedy, bych s nákupem neváhala :-).. S pozdravem a přáním krásného dne,

Martin Strouhal

Dobrý den, tato otázka tady už jednou byla, ale dostalo se na ni trochu jiné odpovědi. Rád bych se zeptal, do kdy lze voucher zakoupit? V popisu vidím, kdy lze uplatnit, ale mě by zajímalo, kdy bude možné voucher naposledy koupit.
Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, tato akční nabídka má v prodeji omezené množství voucherů, platí tedy pravidlo – kdo dřív přijde, … Však to znáte :-) doporučujeme neváhat, mohlo by být pozdě. :)

Ivana Chomutov

Nevím po předložení voucheru na 30% slevu jsme dostali pouze knížečku se slevami, které jsou uvedeny jako dárek, všimli jsme si až za pokladnou,naše chyba zřejmě.......je­likož po dodání všech dokladů a žádosti o vysvětlení na Aqualand Moravia, pouze reakce mrtvého brouka-tudíž žádná. Za mě úúúúplně zbytečně vyhozené peníze.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, tento dotaz se vztahuje k jiné akci. Situaci spolu proto dořešíme v e-mailu. Pěkný den :)

Pepa

Jak to máte s půjčováním duší na atrakce,posledně na každou max 5 duší. na celý akváč. děti stáli ve frontě a neměli šanci se k ním dostat.Kolik jsi berete za to Vaše VIP půjčovnu přednostních duší? je to za hodinu nebo za celý den nebo na jízdu .Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, raftů je omezené množství, aby se případné fronty tvořily dole u tobogánů a nikoliv nahoře, kde je na malém prostoru například vjezd do 3 tobogánů. Ve výsledku je to časově úplně stejné, jen s rozdílem, že frontu nestojíte nahoře, ale dole. :) Přednostní služba FAST TRACK je za poplatek 39 Kč / 1 jízda.

Petr Nakládal

Dobrý den , budete avizovat dopředu kdy co budete vypouštět ? Za mě když funguje půlka bazénů je poloviční cena cenou reálnou , ne slevovou.

Aqualand Moravia

Dobrý den, v případě, že by byl nějaký bazén vypuštěn, dáme našim návštěvníkům vždy vědět dříve a to formou facebooku a našeho webu.

Lenka

Dobry den,
prohlizim vasi akci v mobilni aplikaci a nikde bohuzel nevidim datum ukonceni platnosti teto nabidky na Slevomatu, tj. do kdy bude mozne tuto nabidku na Slevomatu zakoupit.
Dekuji za informaci :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, vouchery mají platnost 3. 9. – 30. 11. 2018. Pěkný den.

Vendula Havelková

Zas koupím voucher se saunami, abych si za 4 hodiny pobytu mohla možná tak stoupnout do kilometrové řady co? :))

Aqualand Moravia

Dobrý den, můžete přijet ve všední den, kdy je náš areál méně navštěvován a věřte, že nebudete litovat. :)

Alena Pikolová

Jsou první pondělky v měsíci pro důchodce se slevou?

Daniel Stejkoza

Dobrý den,zde v nabídce uvádíte děti do 100cm,ale na e-shopu Aqualandie je akce děti do 150cm zdarma.Musime tedy pro děti 120cm a 145cm kupovat samostatně lístek?
Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, dítě zdarma platí pouze na našem eshopu a i zde bude akce brzo ukončena. Lístek zde vám platí až do 30. listopadu, na eshopu jen 30 dní od nákupu. :) zde navíc získáte jako dárek vstup do kina nebo jednorázový wellness na 150 minut.

Eva

Dobrý den, dá se voucher využít i ve svátek pátek 28.9.?

Aqualand Moravia

Dobrý den, ve státní svátek lze využít takový voucher, který vás opravňuje ke vstupu o víkendech a státních svátcích. Varianta PO-PÁ nezahrnuje vstup v pátek 28. září.

David

Dobrý den,
Když mám koupený vstup od Po do Pa a rozhodnu se jít o víkendu, tak je možné např. doplatit vstup u pokladny?
 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, tento doplatek není možný. Voucher lze využít pouze v pracovní den.

petr pavel

Kdy se prosím zavírají venkovní atrakce?

Aqualand Moravia

Dobrý den, v neděli 2. září.

Róberta Turčanová

Dobry den, muzou k vam i rocni deti? Kdyz bych jela s manzelem a jednim ditetem,staci dva vouchery pro nas?

Aqualand Moravia

Dobrý den, děti do 100 cm mají u nás vstup zdarma. Zda je návštěva vhodná přímo pro Vaše dítě vám sdělí váš dětský lékař, se kterým návštěvu našeho aquaparku můžete zkonzultovat. Nicméně i roční děti se k nám jezdí vykoupat. :)

Jiří Chlumský

Nikde nevidím termínovou platnost voucheru

Aqualand Moravia

Dobrý den, platnost voucheru je uvedena u každé varianty, je všude stejná: od 3. září do 30. listopadu. Některé varianty platí pouze ve všední dny, některé i ve víkendy a státní svátky.

Iva

Dobrý den, z čeho prosím počítáte slevu, resp. jak se liší vstupenka přes slevomat od nákupu na vašich stránkách, kde máte úplně stejné ceny (akorát místo nabídky 7D kina je nabídka s dezertem). https://eshop.aqualand-moravia.cz/u-nas-leto-nekonci
Děkuji za odpověď.

Aqualand Moravia

Dobrý den, tato nabídka byla na eshopu již ukončena a nejvýhodnější vouchery naleznete právě zde na Slevomatu. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru