Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Prožijte nádherný adventní den v kouzelné Paříži s průvodcem

4,4 / 5 CK Jukej Paříž - Francie (mapa) 64 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Adela Z.

Dobrý den,mám dotaz žádný vstup do Francie se neplatí?
A potom ty prohlídky Loveru,Věže a plavby po Sieně atd.. jak jsou vypsané,jsou povinné ?! nebo záleží kdo chce..
 Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, žádný poplatek za vstup se nehradí, prohlídky jsou nepovinné – pouze pro zájemce. Děkujeme za zájem!

Karla

Dobrý den, vážně uvažuji o koupi 2 ks voucherů pro adventní den v Paříži v termínu 7.-9. 12. Je pravděpodobné, že se zájezd bude konat? Plánuji to jako dárek k 18. narozeninám a bylo by pak hloupé, kdyby byl zájezd zrušen… Děkuji!

CK Jukej

Dobrý den, tento zájezd je oblíbený a tak předpokládáme, že se kapacita naplní, již nyní je nahlášeno 20 účastníků. Děkujeme.

Michaela Rychterová

Dobrý den,
u všech zájezdů je napsané s průvodcem. Lze domluvit i bez průvodce?

CK Jukej

Dobrý den, zájezd vždy doprovází průvodce, samozřejmě se ale programu s ním ve městě nemusíte účastnit. Děkujeme za zájem!

Karla

Dobrý den, když není splněna podmínka 40 lidí, jak je řešeno vrácení peněz a kdy se to cestující dozví?

CK Jukej

Dobrý den, v případě nenaplnění kapacity rušíme termíny 7 dnů před odjezdem a vracíme peníze v plné výši. Děkujeme.

Jitka

Dobrý den chtěla bych se zeptat za je tam i volny čas na nákupy na trhách.
 Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano, na zájezdu je individuální volno, které můžete využít dle svého zájmu. Děkujeme za zájem!

Michaela Potůčková

Dobrý den, dají se pak případně změnit osoby?..v případě nemoci atd…

CK Jukej

Dobrý den, ano, změna osoby je možná s poplatkem 300,–Kč. Děkujeme za zájem!

Vlasta Hrušková

Dotaz Dobrý den mám 9 vnučku plati stejne do Paříže jako Já jedna se o adventři zájezd? P i se te 3 dny kde se spi?A kde se to plati mate taky pobočku v Tachove?Dekuji

CK Jukej

Dobrý den, cena je stejná pro děti i dospělé. Spí se v autobuse, jedná se o zájezd s nočními přejezdy a jedním dnem na místě. Platí se platebním převodem nebo kartou online. Děkujeme!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru