Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Plecháčky s vtipnými nápisy: pro maminku, dědečka, do práce i s jednorožcem

4,9 / 5 AHOME 1 149 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Barbora

Dobry den, je mozne spojit objednavku vice kusu plechacku na jedno postovne? Napriklad plechacek delam si co chci a svaracek? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den, Honza

Klára

Dobrý den,

plecháček s babičkou barevně neodpovídá hrnečku vyobrazenému – místo zlaté dekorace je růžový. Předpokládám, že asi došlo k chybě a mohu vyreklamovat.

Zdravím,
 Klára

Ahome

Dobrý den paní Kláro,
plecháček samozřejmě můžete vrátit. Kontaktujte nás prosím na info@ahome.cz
Přejeme Vám pěkný den

Dája Andělová

Dobrý den, bohužel mi jeden z hrnečků přišel obouchaný. Už při rozbalování prvního, jsem si říkala, že je zabalený tedy dost poskromnu. Bohužel u druhého se to potvrdilo :(… Mohu poslat foto po rozbalení. Lze nějak žádat o náhradu?
Zároveň se chci zeptat zda takto balíte všechny zakázky. Našla jsem další vhodné na eshopu a bojím se to tisknout.
Děkuji předem za odpověď.
D. Andělová

Ahome

Dobrý den, toto nás velice mrzí. Nestává se nám to často. Bohužel neovlivníme někdy nešetrné zacházení s balíčkem. Prosím pošlete nám foto na info@ahome.cz a plecháček Vám pošleme nový. Přeji Vám pěkný den

Michal

Dobrý den, jak vytvořit objednávku na dva hrníčky (v rámci jedné objednávky)? Přes aplikaci se mi to nedaří. Chtěl bych, abyste mi je zaslali dohromady za jedno poštovné. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, přes aplikaci bohužel nelze objednat 2ks na jedno poštovné. Naše aplikace je určena pouze pro „rychlé nákupy“ a lepší je proto využít prohlížeč. Hezký den :)

Pavla Bačová

Dobrý den, objednané plecháčky dorazily v pořádku,nicméně jsem si objednala „s tebou si vždycky ráda vypiju nejednu kávu“ a dorazil mi plecháček s nápisem „těším se na každou ranní kávu s tebou…když ji vaříš ty“ a obrázek zamilovaných hrnečků k tomu. Plecháček jsem chtěla pro kamarádku a tohle jí fakt dát nemůžu! Plecháčky jsou jinak krásné, ale tohle mě zamrzelo :( co s tím teď můžu dělat? vracet a platit znova poštovné? to se mi upřímně nevyplatí. Ani nemám komu tenhle plecháček dát.

Ahome

Dobrý den paní Bačová,
reklamaci samozřejmě vyřídíme k Vaší spokojenosti. Prosím kontaktujte nás na info@ahome.cz . Poštovné navíc určitě platit nebudete. Děkuji a přeji Vám pěkný den

Anna

Dobrý den,plecháček s trubkou jsem také nenašla,je možné ho objednat se slevou prosím? Děkuji

Ahome

Dobrý den,

plecháček s trubkou bohužel není v rámci akcí na Slevomatu. Můžete jej objednat na našich stránkách. Přejeme Vám pěkný den

Hanna Szomszéd

Dobrý den,
nebude na slevomatu také hrníček „jsi trubka, ale jsi moje trubka“?
 Děkuji

Ahome

Dobrý den,

plecháček s trubkou bohužel není v rámci akcí na Slevomatu. Můžete jej objednat na našich stránkách. Přejeme Vám pěkný den

Michaela

Dobrý den, nebude v nabídce i šlofíkový hrnek? Díky

Ahome

Dobrý den,
šlofíci by měli být dnes opět v nabídce. Přeji Vám pěkný den

Nicol

Budete mít ještě plecháčky na Slevomatu Nejlepší šéf? Unikla mi bohužel nabídka :-/. Předem děkuji za odpověď

Ahome

Dobrý den, ještě by měly být během tohoto týdne :)

Veronika Brdíčková

Dobrý den, nikde jsem se nedočetla jaký je objem hrnečků. Jaký je objem? Děkuji

Ahome

Dobrý den,
objem je 300ml. Přejeme Vám pěkný den

Vendula Burešová

Dobrý den, je možné k plecháčku připojit nabídku z eshopu? Abych nemusela platit dvě dopravy. Děkuji

Ahome

Dobrý den,
v tom případě nás prosím kontaktujte na mail info@ahome.cz ať můžeme Vaše objednávky spojit. Děkujeme.

Kateřina Hájková

Dobrý den,
je možné hrneček dát na sporák?
Děkuji

Ahome

Dobrý den, aby zůstal hrneček co nejdéle co nejhezčí to nedoporučujeme.
Přejeme Vám pěkný den

Veru

Dobrý den, je možné je umývat v myčce a dávat do mikrovlnné trouby nebo neleze?

Ahome

Dobrý den,
mít v myčce je možné. Doporučujeme však spíše ruční mytí, aby déle vydržel pěkný potisk hrnečků.
Do mikrovlnné trouby hrneček dávat nelze.
Přejeme Vám pěkný den

Katka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, čím ty hrnečky jsou pomalovaný? Děkuji

Ahome

Dobrý den, naše hrnečky jsou potisknuty speciálním inkoustem.
Přejeme Vám pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru