Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Černé pánské i dámské softshellové kalhoty Alpine Pro do každého počasí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Blanka

Dobrý den, ráda bych kalhoty koupila manželovi k vánocům. Pokud mu nebudou, jak to můžeme vyřešit? Lhůtu pro vrácení peněz uvádíte 14 dní. Děkuji za informaci.
 Blanka

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Blanko,

pokud máte zboží k Vánocům a nebude vyhovovat, tak po 14 denní lhůtě můžeme provést pouze výměnu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Edita V.

Dobrý večer, budou ještě k dispozici pánské kalhoty velikosti 48 prosím? Děkuji za odpověď Edita

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Edito,

momentálně máme tyto kalhoty pro zákazníky v rezervaci. Kontaktujte nás na emailu: objednavky@k-sporting.cz o případné dostupnosti.

Přeji Vám hezký den. Petra

Aneta Švihlíková

Dobrý den,
Zakoupila jsem u Vás tyto pánské kalhoty, velikosti 56 přes Slevomat. Bohužel nevyhovují velikostně, ani vzhledem. Kalhoty jsem osobně vyzvedavala na Vaší pobočce ve Slaném. Ráda bych se informovala, jak mám dál postupovat, aby mi byly vráceny peníze. Mohu opět doručit na tuto pobočku, kde mi budou schopni vrátit hotovost, nebo se bude řešit jinou cestou? Děkuji za informaci, S pozdravem Aneta Svihlikova.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Aneto,

kalhoty můžete opět vrátit na naší prodejně ale peníze Vám v hotovosti bohužel vrátit nemůžeme. Objednávka bude stornovaná na Slevomatu a teprve potom Vám budou peníze vráceny na účet.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kateřina

Dobrý den prosím jsou kalhoty s vyteplenou podšívkou?
 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kateřino,

tyto kalhoty jsou bez vyteplené podšívky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzana Vávrová

Dobrý den, můžete mi prosím napsat délku kalhot od rozkroku ve velikost 56? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

délka kalhot od rozkroku je 85 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Tereza

Dobrý den, budete mít ještě velikost 36?
Bohužel jsem tak dlouho čekala s koupi až se vyprodány. Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
bohužel vel. 36 již skladem nebude, pouze 38 a větší.

Hezký den Katka

Tereza

Dobrý den, budete mít skladem ještě velikost 36?
Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
bohužel vel. 36 již skladem nebude, pouze 38 a větší.

Hezký den Katka

Andrea

Dobrý den, máte prosím dámské kalhoty v prodloužené délce? potřebuji vel. M.
děkuji Andrea

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Andreo,

kalhoty v prodloužené délce bohužel nemáme skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenka Kratochvílová

Dobrý den, dělám si u vás objednávku přes slevomat… dámské softshellové kalhoty a další… máte je do velikosti 42, můžu se zeptat, jsou dostatečně velké, někdy mám 42 něco spíš 44, a nebo jsou spíš menší, moc se mi líbí… je popř. možnost vrácení či výměny, když je to přes slevomat? A ještě k těmto – Dámské zateplené kalhoty Alpine Pro s impregnací ? Nebyl by problém, změřit oboje přes boky a pas… nebo to opravdu sedí s tabulkou velikostí? Mám boj dle tabulky, jsem silnější, boky na XL, pas asi na XXL… Omlouvám se, že otravuji, děkuji za info…

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lenko,

skladem máme již pouze velikost 42, proto zasílám rozměry jen u této velikosti: šířka přes boky – 54 cm, šířka přes pas – 42–46 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzana Vávrová

Dobrý den,
jaká je prosím délka nohavice v pánské variantě? Manžel má 200 cm, takže normálně kupuji prodloužené nohavice… Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzano,

jakou velikost si přejete přeměřit. Bohužel tyto kalhoty nemáme v prodloužené délce skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Hana K

Dobrý den
jsou tyto pánské softshell kalhoty tenší varianta nebo jsou teplejší s podšitým flísem (popř. plánujete akci na zateplené softshelky)?
Děkuji za odpověď

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Hano,

jedná se o kalhoty ze slabšího softshellu bez podšívky. Bohužel Vám nedokážu nyní říct na co se chystají akce, proto sledujte naše akce na Slevomatu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana Havlová

Dobrý den, když dnes objednám budu mít kalhoty do patku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, doba doručení vždy záleží na způsobu, který si vyberete. Od přijetí platby je to 6 pracovních dní, pokud zvolíte Českou poštu, nebo DPD, případně můžete zboží osobně vyzvednout za 4 pracovní dny přímo na provozovně. Pěkný den. :)

Markéta Blechová

bude na slevomatu i varianta pro plnoštíhlé?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Markéto,

bohužel tuto akci momentálně neplánujeme.

Přeji vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru