Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oranžové zahradní prodlužovací kabely o délce od 7 do 30 metrů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Martin Netík

Dobrý den,
v nabídce je uveden kabel v délce 30 m a je možné ho objednat, ale zde je zase v dotazech psáno, že 30m kabel již není a nebude. Tak jak tedy ???

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den,
30m kabel již není bohužel skladem.

Otilie

Dobrý večer, sice jsem četla již otázku, která však proběhla před 2 měsíci,ale ptám se
znovu, Budou ještě 30m prodlužováky ? Děkuji za odpověď. Otka

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den, 30m prodlužovací kabel již není skladem.

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den, bohužel již nebudou v nabídce.

František

Dobrý den, rád bych koupil všechny délky kabelu najednou, ale nejde to. Platit 3× poštovné ale nechci. Jak mohu kably získat? Děkuji.

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den, stačí si je přidávat jeden po druhem do košíku.

Ondřej

Dobrý den,

proč mi byla stornována objednávka 30m kabelu? Děkuji za odpověď.

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den,
objednávka byla stornována z důvodu vyprodání těchto kabelů – již nemáme bohužel skladem.

Aneta Speváková

Dobrý den,

týden zpět jsem si kabel objednala, bohužel nebyl na skladě. Ovšem finance mi také ještě nedorazily.

Jinak pokud skladem produkt nemáte; raději ho ani neuvádějte. Peníze se mi odečetly z karty, a nemám ani kabel ani vratku peněz.
Jsem opravdu naštvaná.

Děkuji alespoň za rychlou odezvu.
Spevaková

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den,

objednávka byla stornována, platbu Vám tedy bude vracet Slevomat.
Hezký den,

Jaroslav Kreslík

Tyto prodlužovací kabely není možno používat. Tečka.

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den Jaroslave, tyto kabely je možno používat pouze se spotřebiči třídy ochrany II. a dle české legislativy jsou naprosto v pořádku. Níže zasílám vysvětlení pomocí citace z Wikipedie.

„Spotřebiče mají dvojitou nebo zesílenou izolaci a nemají (nesmějí mít) ochrannou svorku. Mají celý povrch buď z izolantu nebo mohou mít některé části kovové, avšak vždy oddělené zesílenou izolací. Vodivé části nesmí být připojeny k ochranné soustavě. Patří sem:
Holicí strojek, fén, vrtačka, bruska, …“

Jiří Janák

Podle platných českých norem se prodlužovací přívody bez ochranného kolíku nesmějí používat.

Olpran spol. s.r.o.

Podle platných českých norem se smějí používat tyto řívody používat i prodávat, jsou však určeny pro elektrické spotřebiče s třídou ochrany II.. Používat by se nesměly, pokud by bylo možné do takovéhoto přívodu připojit spotřebič s třídou ochrany I., nebo pokub by byla zásuvka rozebiratelná, což tyto přívody nemají a spotřebič třídy I. (s ochraným kolíkem) připojit nelze. Doporučuji Vám si přečíst normy ČSN, které tyto parametry určují.

Marek Navrátil

Pozor, koncovka (samice) nemá uzemňovací kolík, nelze připojit všechna zařízení!

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den. Z důvodu bezpečnosti lze připojit pouze spotřebiče kategorie II.

Karel Špatenka

Prosím o velikost průřezu kabelů. Informace dost důležitá a v popisu chybí .

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den, průřez je 2×1,5mm.

Jiří B

Jaký je průřez kabelu ?

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den, průřez je 2×1,5mm

Markus

Budou ještě 30m, dal jsem si ho do košíku a zapomněl na to a v neděli už v košíku z důvodu vyprodání nebyl

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den,

pouze už jen v délkách 7,10 a 20 m.
Hezký den,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru