Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet do předvánoční Wroclavi: odjezd ze Zlína, Fryštáku, Holešova či Ostravy

4,7 / 5 CK Bohemian tour Wrocław - Polsko (mapa) 313 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Válek Daniel

Dobrý den pozdní hodina je v kolik zpět v Ostravě ve 22h děkuji z info .

CK Bohemian tour

Dobrý den, předpokládaný návrat do Ostravy bude mezi 21 – 22 h. Přejeme krásný den.
CK Bohemian tour

Barbora Kostková

Dobrý den, po zaplacení mi přišel email s odkazem na potvrzení rezervace a že mám kód voucheru vložit do poznámky, ale žádná poznámka se mi neukázala při nezávazné rezervaci a když mám vouchery dva – pro sebe a pro přítele s odlišnými čísly, mám udělat na oba jen jednu rezervaci, jak je psáno v mailu? Avšak bez té možnosti poznámky jsem bezmocná

CK Bohemian tour

Dobrý den,

prosím vytvořte jednu rezervaci na obě osoby. Poznámka se Vám projeví až v posledním kroku, kdy již budete mít vypsána jména, data narození a vše ostatní. Jistě to zvládnete :-)

Přejeme krásný den.

CK Bohemian tour

Markéta

Dobrý den, můžu se zeptat v kolik hodin a kde se vyjíždí z Ostravy? 9.12.2018. av kolik hodin je odjezd? Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, odjezd z Ostravy je v 08:15 – Ulice 28. října, naproti kulturního domu Vítkovice. V pozdních nočních hodinách je návrat zpět do nástupních míst. Pěkný den

Blanka Šandová

Dobrý den, v komentáři níže píšete, že je výjezd ze Zlína v 7:00, ale v popisu je čas v 6:00. Upřesnili byste jaký čas odjezdu tedy platí, prosím?
Děkuji za odpověď.

CK Bohemian tour

Dobrý den,
omlouváme se v chybný čas. Ze Zlína se vyjíždí v 6:00h.
Děkujeme za pochopení. Pěkný den CK Bohemian tour

Oldřich Musil

Da se zaplatit bankovním převodem?Jaký je termin nikde jsem se to nedovezl.

CK Bohemian tour

Dobrý den,
ano lze platit i bankovním převodem. Většinou mají bankovní ústavy na převod mezi různými bankami 24 hodin, takže platba se připíše Slevomatu maximálně následující den.

S přáním hezkého dne
CK Bohemian tour

Kateřina Štěrbová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda mi přijde potvrzovací email o zaplacení zájezdu.Děkuji,pěk­ný den.

CK Bohemian tour

Dobrý den,
po zakoupení voucherů na Slevomatu obdržíte slevové kódy, které jsou v podstatě potvrzením platby. Tyto kódy pošlete prosím vložte do rezervace do poznámek.
Děkujeme
CK Bohemian tour

Nikola Nováková

Dobrý den, jak přibližně dlouho trvá cesta ze Zlína do Wroclavi?
Předem děkuji za odpověď.

CK Bohemian tour

Dobrý den paní Nováková, odjezd ze Zlína je v 6.00hod, do Wroclawi dorazíte v poledních hodinách.

Hezký den
CK Bohemian tour

Věra Klozová

je ještě volný termín do Wroclavi z Ostravy 5.12.

CK Bohemian tour

V případě, že Vás systém pustí na požadovaný počet osob jsou místa volná. Pokud nejsou volná místa objeví se vyprodáno.

CK Bohemian tour

Veronika

Dobry den, vite nejaky priblizny cas prijezdu do Wroclawi?

CK Bohemian tour

Dobrý den, předpokládaný příjezd do Wroclawi je v poledních hodinách. Děkujeme a pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru