Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

250–1000 g bio mleté zelené kávy: čistá, s kokosem, vanilkou i se zázvorem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva Štajnrtová

Dobrý den. Káva je výborná, nemohu si stěžovat. Ovšem ptala jsem se tu jasně na datum expirace, jelikož balení je velké a dávám jej více lidem k Vánocům. Odpověděli jste mi + 1 rok, ale na všech baleních je expirace uvedena 20. března 2019, což je pouze půl roku. Jak si to mám tedy vysvětlit???

Eva Štajnrtová

Dobrý den, chci ji dát jako dárek k Vánocům, mohu vědět, jaké bude přesné datum expirace na balení, když ji teď objednám? Děkuji Vám.

icaffe.sk

Dobrý deň,

dátum uvádzame vždy so spotrebou + 1 rok od zabalenia kávy u nás, čiže približne 1 rok od objednávky. Skladovanie tejto kávy je totiž nenáročné – stačí mať vzduchotesnú nádobu alebo náš sáčok a uchovávať ju na chladnejšom a tmavom mieste (avšak nie v chladničke).
Veríme, že sme zodpovedali Vašu otázku, v prípade ďalších nás neváhajte opäť kontaktovať.

Ďakujeme a prajeme ešte príjemný deň.

Caffe4U

Eva Štajnrtová

Moc děkuji za podrobnou odpověď! :-)

Marie

Dobrý den, jedná se o kávu praženou či nepraženou? Děkuji za informaci.

icaffe.sk

Dobrý deň,

ide o zelenú kávu – čo v praxi znamená, že pomelieme zelené nepražené zrno. Má vďaka vyšší obsah kofeínu a úplne odlišnú chuť ako bežná káva. Žalúdok ju však vie oveľa lepšie spracovať, nezaťažuje ho toľko. Zelená mletá káva sa pripravuje ako čaj, čiže netreba Vám žiadny iný stroj, okrem varnej kanvice ;)
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prajeme ešte príjemný deň.

Caffe4U

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru