Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt v srdci Tater: Apartmány v Tatranské Lomnici pro 2 nebo celou rodinu

Mimořádné
Mimořádná nabídka, která patří mezi 10 % nejlépe hodnocených na Slevomatu a má dostatečný počet recenzí.
4,9 / 5
Apartmány Wili Tatry 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vladimír

Dobrý den,
když by jsme jeli s dvěma dětmi 5 a 8 let a vzali si apartmán s dvěma ložnicemi jaký koupit voucher? Děkuji Vladimír

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den, dakujem za Vas zaujem.
Zalezi, ci mate zaujem o 2 alebo 3 noci a v ktorom termine. Kludne mi zavolajte na +421 918 707 123 a ja Vam to rada vysvetlim.

pekny den,
Denisa Veteskova

Jiří

Dobry den, apartmany pro 2 se opravdu nachazi v prizemi? Jeli bychom s nasim psim seniorem, ktery uz ma se schody problemy, takze by nam prizemi vyhovovalo. dekuji za odpoved

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den, tieto nase apartmany sa nachadzaju na prizemi, Vas psik urcite nebude mat problem. Ozvite sa mi na info@wilislovakia.sk, mozem Vam dat blizsie informacie.
Denisa Veteskova

Mirek

Dobrý den, z popisu mi není jasné zda mají děti pobyt zdarma, jen, že mají postýlky a stoličku zdarma. Máme dvě děti, starší 2 roky, mladší 8 měsíců. Dále pak uvádíte, že domácí zvířata jsou vítána, ale není tam uvedeno kolik se za ně platí. Máme středně velkého psa.
Předem děkuji za doplnění informací.

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den, Mirek,
detska postielka je u nas zdarma, dieta, ktore je na pristelke, plati 15€/pobyt (je to uvedene). Domace zvierata su zdarma, mame len par obmedzeni (zakaz spania v posteli a ked na gauci, tak na specialnej deke).
Rada Vam pomozem na info@wilislovakia.sk
Denisa Veteskova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru