Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

SPA pedikúra včetně hydratace a peelingu pro muže

4,3 / 5 Beauty & Care Janat Praha - Smíchov  (mapa) 61 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jitka Jakovenková

Dobrý den,
včera jsem zaplatila pedikuru (slevomat). Kdy mi přijde voucher, abych se mohla objednat? Do konce září zde nebudu.Děkuji a přeji hezký den.
Jitka Jakovenková

Beauty&Care Janat

Dobrý den, s timto dotazem na klientské centrum Slevomatu, u nás se pouze objednáte. S pozdravem salon Janat

Michaela

Dobrý den,

můžete vzít dva lidi na pedikůru najednou? Mohu koupit dva vouchery pro sebe i přítele, i když je v názvu voucheru pro muže?

Děkuji za odpověď

Beauty&Care Janat

Dobry den, dva najednou nejde, mame jedno křeslo. Voucher koupit mužete, ale u panů neni lakování.S poz­dravem salon JANAT

Moni

Dobry den,

Chtela jsem se zeptam ohledne osetreni strojku a priboru, jak probiha dezenfekce? Dekuji. M

Beauty&Care Janat

Dobrý den, dostatečně nerozumim otazce, příbory nepoužíváme a co se tyče desinfekce, probíhá dle stanovených hygienických pokynů. Spozdravem salon Janat

Emilia Kolarova

Jak si mám objednat pedikuru2×

Beauty&Care Janat

Napište si na klientske oddeleni slevomat, a nebo nam zavolejte v pondeli na 774873235. Sa­lon Janat

Kolářová Emilia

Dobrý den jen se chci zeptat pro ženy pedikura by nebyla?Jde mi o to že manžel půjde k vám a já někam jinam. Děkuju

Beauty&Care Janat

Dobrý den. Pokud se podíváte pozorně, tak děláme jak dámy tak i pány. Salón Janat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru