Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyberte si podle chuti: 2× pizza o průměru 32 cm z nabídky 13 druhů

4,5 / 5 Laky restaurant pizzerie Brno  (mapa) 653 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jana Brychtová

Dobrý den.Mate prosím i rozvoz pizzy domů, když jsem nemocná a nemůžu si na pizzu dojít osobně? Děkuji

Laky restaurant pizzerie

Dobrý den.nemame rozvoz.to bych už jen doplácel a dělal pizzu zadarmo.

Malá Mája

Dobrý den, je možné využít voucher na dvakrát, prosím?
 Děkuji

Laky restaurant pizzerie

Ne

Veronika Gregerová

Dobrý den,
mám alergii na rajčata. Děláte i jiné druhy se smetanovým základem na požádání, než je uvedeno v nabídce?děku­ji V.G.

Laky restaurant pizzerie

Dobrý večer.udelam vám na smetanovym základě jakou chcete.

Aluška

Dobrý den, jakpak je to tedy s otevírací dobou během víkendu? Voucher jsem kupovala s tím, že se do Brna dostanu jen o víkendu.....tady máte uvedeno, že otevřeno je.. Děkuji za odpověď.

Laky restaurant pizzerie

Dobrý den.je otevřeno jak je uvedeno na strankach.

Monika

Dobry den, jeli jsme k vam v sobotu zbytecne, jelikoz neupozornujete zakazniky na zmenu oteviraci doby.

Laky restaurant pizzerie

Dobrý den.to se vám omlouvám ale tady pochybil slevomat.moc se omlouvám a jako omluvenku dostanete pizzu zdarma a voucher můžete použít příště.jeste jednou se omlouvám. S vytištěnym tímto emailem dostanete pizzu zdarma.

Lukáš Dvořák

Dobrý den, chtěl bych se, prosím, zeptat, zda je možné, po zakoupení a nahlášení voucheru, si nechat pizzu dovést. Děkuji za odpověď

Laky restaurant pizzerie

Dobrý den.musite si přijít do restaurace a můžete si ji vzít ssebou ale bude vám účtování 10kc za krabici.

Pavel

Dobrý den,
stačí mít voucher v mobilu, nebo je nutné ho předložit vytistěný na papíru?

Luky restaurant pizzerie

Dobrý den stačí mít v mobilu.

Petr

Dobrý den,
je nutné voucher tisknout?

Luky restaurant pizzerie

Dobrý den.pro zákazníky bez voucher máme tento týden akci na libovolnou pizzu za 99kc.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru