Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada dvou chytrých tašek Grab Bag do nákupního košíku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Šlechtová

Zklamání, vracet nebudu, nevyplatí se to.

Jenifer.cz

Dobrý deň. Pokiaľ Vám tovar z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje, tak ho môžete vrátiť. Ďakujeme

Dana D.

Ano, musím se ztotožnit s Karolínou, bohužel jsem naletěla. Tašky na obrázku vypadají mnohem lépe, než ty, které jsem obdržela. Také nebudu vracet, a takto se zřejmě zachová více lidí, takže pro vás nakonec dobrý obchod… Ode mě naposled.
P. S. Nenapadlo by mne, že Slevomat nabídne tak nekvalitní zboží. Ale už delší dobu není, co býval.

Jenifer.cz

Dobrý deň. Pokiaľ Vám tovar z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje, tak ho môžete vrátiť. Ďakujeme

Pavel

Zdravím, chtěl jsem se optat, či hodnotit. Teď když jsem si přečetl pí. Karolínu, již nemusím, na 100% souhlasím. Nekupovat.

Jenifer.cz

Dobrý deň. Pokiaľ Vám tovar z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje, tak ho môžete vrátiť. Ďakujeme

Karolína

Dobrý den, tašky jsem vyzvedla a bohužel musím konstatovat, že se v žádném případě nejedná o „originál“ tašek a ani obrázek neodpovídá nabízenému zboží.
Ucha tašek nejsou zhotovena z popruhoviny, jak je zobrazeno, ale pouze ušity ze stejného nepříliš kvalitního materiálu jako tašky, tudíž dost silně pochybuji, že by tašky unesly uvedenou hmotnost. Stejně tak velmi nekvalitně přišité bočnice se pravděpodobně vytrhnou hned po prvním nákupu, potisk samozřejmě na taškách není, neboť se jedná o pouhou napodobeninu tašek z obrázku a videa. Stejně tak, jako mnoho dalších jsem naletěla a koupila podřadný šmejd v domnění, že kupuji výhodnou nabídku kvalitních tašek. Vezmu -li v úvahu vrácení zboží za nejméně 60,– Kč, nestojí mě to za námahu, s tím nejspíš prodejce počítá. V tomto případě jde jednoznačně o klamavou nabídku a od tohoto prodejce již nic kupovat nebudu.

Jenifer.cz

Dobrý deň Karolíno. Pokiaľ Vám niečo nevyhovuje, tak Vás poprosíme o vrátenie tovaru a peniaze Vám vrátime obratom na účet. Video v prezentácii je ilustračné a daný tovar plne zodpovedá ponuke. Kľudne tovar skúste, aby ste sa presvedčili o jeho vlastnostiach. Ďakujem

Sarka

dobrý den v přiloženém videu na stránce Slevomatu na konci je v nabídce 2× zelená taška +1 modrá „termo“ zdarma -je toto taky součástí nákupu ? Děkuji

Jenifer.cz

Dobrý deň. Súčasť nákupu je len 2× zelená taška. Ďakujeme

Marie H.

Dobrý den, prosím info, zda je v Plzni MÍSTO osobního odběru,
nechce se mi platit drahé porta,, díky

Jenifer.cz

Dobrý deň, môžete si vybrať len doručenie PPL ale pošta. Ďakujeme

Jan Klouda

Dobry den mohu si obednat 2 sady tašek na jedno poštovne ?

Jenifer.cz

Dobrý deň, áno môžete. Ďakujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru