Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Deskové i karetní hry pro různé věkové kategorie

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Michaela

Dobrý den,
bude ještě k dispozici hra tortuga?

HOPE Studio s.r.o.

Dobrý den, pokud vidíte na slevomatu, že je hra vyprodána, tak již k dispozici nebude, jelikož je pro tuto akci určený počet her. Avšak je možné, že se objeví v následující akci. Děkujeme, vaše HOPE Studio.

Kateřina

Děkuji za odpověď. A jak to mám tedy udelat? Do ,,košíku” to jde po jednom a finální částku to po mě chce za každou hru včetně poštovného.

HOPE Studio s.r.o.

Dobrý den, ještě jednou. Pokud vložíte hry do jednoho košíku a potom teprve budete vybírat poštovné, ukáže se vám pouze jednou. S pozdravem, Daniel Blaškovič. Pokud by problém byl stále stejný, kontaktujte mne prosím na tel: 603 77 88 56

Kateřina

Dobrý den, přemýšlím nad koupí 3 her. Šlo by posléze sloučit poštovné? Nebo musím dát za každou hru zvlášť? To už by pro mne nebylo tak zajímavé. Děkuji za odpověď.

HOPE Studio s.r.o.

Dobrý den, poštovné samozřejmě budete platit pouze jedno. Přeji vám příjemný nákup.

Kateřina Havlová

Dobrý den,
nabídka mne zaujala, ale po prověření jsem zjistila, že ve Vašem eshopu je hra Tortuga za 999 Kč. Ovšem dá se se sehnat na netu i za 544 Kč. V obou případech + poštovné. To už pak není taková sleva, že ?

HOPE Studio s.r.o.

Dobrý den, pokud jste na internetu našla hru za 544 Kč, bude nejspíše v akci. My se řídíme doporučenými cenami firem. Pokud tedy najdete hru za nižší cenu než je uvedena na našem obchodním webu, je buď ve slevě nebo se neřídí doporučenými cenami. Navíc hru nabízíme za méně než 300 Kč, což se vám stále vyplatí. Přeji příjemný den a s pozdravem, Daniel Blaškovič.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru