Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Praktická cestovní taška: unisex, 4 barvy, místo na doklady, cennosti, tablet i láhev

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Renáta

Dobrý den, mám problém: včera jsem prostřednictvím Zásilkovny převzala Vámi dodanou tašku. Jenže jsem dostala barvu velmi podobné khaki, která není ani v nabídce a já si objednala světle šedou. Takže buď vyobrazené zboží na Slevomatu neodpovídá barevně, nebo někdo vyskladnil tašku v jiné barvě. Prosím poraďte, jak dále postupovat, tašku v barvě, která mi přišla, chci vrátit. Nelíbí se mi. Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den,

je mi líto že nejste spokojená, jestli chcete zboží vrátit pošlete jej k nám na adresu

Luňáková Irena

Dobrý den,
koupila jsem tašku vnukovi a te si jí při obědě v restaur.polil.Dá se taška prát a na kolik?

Módní šperky

Dobrý den,
výrobce nedoporučuje tuto tašku dávat do pračky, spíše namočit přes noc do vody se saponátem (mýdlem) nebo údajně s octovou vodou, ale to kvůli zápachu moc nedoporučuji

Tomáš Husa

Zdravím, vejde se do tašky nb?

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel nikoliv, taška je dimenzovaná na tablet, teoreticky netbook, pokud by měl max 10" úhlopříčku. Pěkný den.

Marie Adamcová

Dobrý den, rada bych si objednala peněženku o cestovní tašku do letadla. Jako dopravu bych volila zasilkovnu. Šlo by to zaslat na jedno poštovné nebo na dvě?

Módní šperky

Dobrý den, udělejte si nákup přes jeden košík a budete platit pouze jedno poštovné

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru