Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní pobyt v Zámeckém hotelu přímo u zámku Lednice a krásného parku

4,5 / 5 Zámecký hotel Lednice Lednice (mapa) 73 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
ROMAN KUČERA

Dobrý den.
Nestihli jsme koupit pobyt u vás na 3 dny a dvě noci.
otázka : kdybychom si koupili dva kratší pobyty tedy na 2 dny 1 noc jestli by jste nám je sloučili dohromady ? je to pro nás trošku méně výhodné ale moc by nám to pomohlo , a nejlépe doiplatit a mít z toho pobyt na 4 dny a tři noci…
Díky moc předem za odpověď Roman Kučera

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, informaci ověřujeme. jakmile budeme mít odpověď, hned se o ní s Vámi podělíme :) Pěkný den

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,
sloučit dva poukazy lze, ale jen, když na sebe datumem navazují. Popřípadě není problém si pobyt u nás prodloužit za naše hotelové ceny (viz. naše internetové stránky). S pozdravem Eva Karasová

Laštuvková Jarmila

Dobry den.Chtěla jsem se zeptat na volno.14,15,16 zà­ři.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradím Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu. Pěkný den

Renáta Pleskova

Dobrýle den chtěla jsem se zeptat na volné termíny v říjnu. Pokud by to bylo možné tak 15. –16.10.2018.Děkuji Pleskova Renata

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,
volné termíny na měsíc říjen budeme zveřejňovat začátkem září.
S pozdravem
Navrátilová Beáta

YVONA JUŘENOVÁ

Dobrý den,bylo by možno se na 1 noc ubytovat 1 dospělý a 2děti,3 roky a 9 let za vámi udanou cenu,místo 2 dospělých,dě­kuji Yva

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den ze Zámeckého hotelu.

Neměl by to být problém. Pokud budete chtít dětskou postýlku pro tříleté dítě,tak ta je zdarma, ale pokud přistýlku,tak ta je v ceně 450,–Kč/noc.

Přeji příjemný den.

S pozdravem
Valigurová Edita

Lada Háková

Dobrý den,
děkuji za Vaši rychlou zpětnou vazbu. Bohužel již termín není volný, ačkoli před chvílí byl. Můžete to prosím prověřit? Opravdu bychom měli velký zájem u Vás strávit 2 dny ve 2 párech v níže avizovaném termínu (24–25.9.)
Budu se těšit na Vaši odpověď.

S pozdravem
Hakování

Dobrý den, pokud je termín v kalendáři stále volný, můžete si na zvolený termín zakoupit 2 vouchery. Do poznámky pak prosím uveďte, že se jedná o 2 páry abychom věděli, že každý pokoj má svůj voucher. S pozdravem Navrátilová Beáta

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

mě systém ukazuje 2 volné pokoje na 1 noc.

S pozdravem
Navrátilová Beáta

Lada Háková

Dobry den, bylo by prosím Vás možné zarezervovat na 24.-25 9. 2018 2× pobyt na 2 dny? Jedná se mi o to, že bychom chtěli jet 2 páry společně. Děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,
pokud je termín v kalendáři stále volný, můžete si na zvolený termín zakoupit 2 vouchery. Do poznámky pak prosím uveďte, že se jedná o 2 páry abychom věděli, že každý pokoj má svůj voucher.
S pozdravem
Navrátilová Beáta

Nikola Novotná

dobrý den. Chci se zeptat zda mate v nabídce pokoje o 2 místnostech. Jde mi o to, když dojedeme s dětmi a dam je večer spát, abych mohla dal fungovat ve vedlejší místnosti. Dekuji.

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,
takové pokoje na hotelu máme. Jsou oddělené dveřmi a ještě i malou chodbičkou.

S pozdravem

Navrátilová Beáta

Lucie Břoušková

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, kdy budete uveřejňovat volné termíny na říjen?
Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Lucie Břoušková

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den ze Zámeckého hotelu.
Těší nás Váš zájem o naše služby. Termíny na říjen budeme vypisovat začátkem září.

S přáním pěkného dne
Iveta Lukáč
recepce

Kučerová

Dobrý den je prosím volný termín na 22.9.-23.9.pro dva.Děkuji Kučerová

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

je mi líto, ale tento termín k dispozici nemáme.
Všechny volné termíny můžete sledovat v kalendáři u jednotlivých nabídek pobytů.
S pozdravem
Navrátilová Beáta

Stanislav Štefanik

Dobry den, v novembri planujeme rodinny pobyt, celkovo 16 ludi, z toho 5 deti medzi 2–8 rokov a jedno babatko. Chcem sa spytat, ci mate aj stvorlozkove izby, celkovo by sme potrebovali 2 stvorlozkove, 1 trojlozkovu + detskou postielkou a dve dvojlozkove. Bolo by to mozne nejako nakombinovat? Dakujem

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

prozatím nemáme v měsíci listopadu žádné volné termíny. Během září/října budeme uvolňovat další termíny v našich kalendářích.

S pozdravem

Navrátilová Beáta

Václava

Dobrý den je možné zakoupit 2 vouchery na dva dny a pobyt si tak prodloužit??? Je možné ubytování 2+2 Děkuji

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,
jestli Vás dobře chápu, tak máte na mysli, že si zakoupíte dva vouchery s termíny, které na sebe navazují. To je samozžejmě možné. Takže zakoupením dvou voucherů po dvou dnech u nás budete ubytován celkem na 4 dny.
S pozdravem
Eva Karasová

Simona

Dobry vecer mate volny termin od 21.8.do 23.8.?

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Krásný večer,

Ano tento termín máme volný. Když si otevřete 3denní pobyt je tam kalendář s volnými termíny.

S pozdravem

Navrátilová Beáta

Kateřina

Dobrý den, máte prosím volný termín pro dvě osoby od 28.9. – do 30.9. Děkuji

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

další volné termíny budeme zveřjňovat během příštího týdne.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Navrátilová Beáta

Sylva Pechánková

Rádi bychom voucher na září, váš kalendář je pouze na srpen. Jak je možná další online rezervace ? Děkuji S.P.

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

nové termíny na měsíce září, říjen listopad budeme spouštět během příštího týdne.

Děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem

Navrátilová Beáta
recepce

Dvořák Pavel

Dobrý den,
ještě Vám v zadním traktu tak hučí v noci chladící agregáty vedlejších provozoven.V noci se u Vás nedalo větrat a ani dobře vyspat.Příšerný zážitek.Přes sjednanou slevu na Booking.com a předložené potvrzení jste si vynutily dražší cenu za ubytování !Přestože jsme u Vás byli s 93-letou babičkou a invalidním synem.Velmi tvrdá vedoucí recepce.Jen by mě zajímalo, zda platba kartou za ubytování směřovala na hotelový účet.
Nedoporučuji nikomu Váš hotel.

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

byl byste prosím tak laskav a zaslal nám Váš termín pobytu? Rádi tuto skutečnost prověříme.

S pozdravem

navrátilová Beáta
recepce

Libor

Dobrý den, jde mi zakoupit voucher jen s online rezervací, a to pouze na srpen, ale uvádíte, že je možné koupit otevřený voucher, jak prosím ? Děkuji. libor

ZÁMECKÝ HOTEL LEDNICE****

Dobrý den,

prozatím bohužel neprodáváme volné vouchery (bez stanoveného termínu) a to z toho důvodu, že další volné termíny budeme přidávat během příštího týdne.

Děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem

Navrátilová Beáta
recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru