Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fantazie v divadle Ta Fantastika: světelná show, která nadchne děti i dospělé

4,6 / 5 Light Art Show Praha - Staré Město  (mapa) 350 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Olina

Dobrý den nikde jsem se nedočetla kdy probihá představení LIGHT ART SHOW tedy nejaké konkrétni datm,dále pak jak dlouho představení trvá.
A pak ještě jeden dotaz je možné u rodinného voucheru uplatnit slevu ZTP/P. Mám na mysli 2 dospělí 2 děti do 15ti let a 1 dítě s průkazem ZTP/P.
Děkuji.O.

Light Art Show

Dobrý den,
představení LIGHT ART SHOW se hraje každou první sobotu v měsíci, vždy od 17h. Nejbližší data tedy jsou : so 1.12. 2018, so 5.1.2019, so 2.2.2019 a so 2.3.2019.
Představení trvá cca 1 hodinu bez přestávky včetně interaktivního workshopu na konci. Máte-li rodinný voucher pro 2 dospělé a 2 děti a navíc 1 dítě s průkazem ZTP/P, upozorněte na to divadlo při e-mailové rezervaci vstupenek
( predprodej@tafantastika.cz ) a dostanete pátý lístek pro dítě s průkazem ZDARMA.
Zdraví, J.Hirsch

Karel Zivčák

Dobrý den, máte vouchery i na jiné termíny? Zajímá mne termín 7, nebo 8.12? Popř. Můžete to zařídit? Děkuji

Light Art Show

Dobrý den,
7.12. a 8.12. hrajeme, tak jako každý den, černé divadlo a lze na něj zakoupit vouchery s platností 4 měsíce.
Light ARt Show uvádíme pouze vždy první sobotu v měsíci od 17h. J.Hirsch

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda rodinný voucher mohu uplatnit i když budeme 2 dospělí a jedno dítě do 15' děkuji

Light Art Show

Dobrý den, ano samozřejmě.
jediné pravidlo je, že na rodinný voucher nesmí jít více dospělých než dětí.
Jinak je to na Vás, kolik dětí vezmete :-)
Zdraví, J.Hirsch

Kristýna Havlová

dobry den, musim si zarezervovat urcity termin nebo je jedno, kdy prijdu?

Light Art Show

Dobrý den,
v případě, že se jedná o představení LIGHT ART SHOW – jsou tam konkrétní termíny.
V případě černého divadla si můžete vybrat libovolný termín v době platnosti kuponu
( hraje se denně od 19h ).
Zdraví, J.Hirsch

Lucie Dvořáková

Dobrý den, zaplacená částka se mi již z účtu strhla (rodinná vstupenka), ale vstupenky zatím ne. Na koho se mohu obrátit s tímto problémem?

Light Art Show

Zdravím z divadla,
po zaplacení by jste měla dostat od SLEVOMATU voucher. Jeho kód potom zašlete k nám do divadla spolu s termínem, na který by jste chtěla rezervovat vstupenky
( predprodej@tafantastika.cz ). My Vám rezervaci potvrdíme a potom si vstupenky
vyzvednete na pokladně divadla před představením.
J.Hirsch

Miriam

Jedna z variant je rodine vstupné 2+2deti. V textu se ale uvadi že vstupné je platné pouze pro 2 deti. Jak to tedy je? Dekuji, miriam

Light Art Show

Dobrý den,
na představení LIGHT ART SHOW je rodinný voucher za 999,– Kč , který platí pro 2 dospělé osoby + 2 děti do věku 15 let.
Zdraví, J.Hirsch

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru