Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyvolejte vzpomínky, tisk 100 ks fotografií

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Míla

Dobrý den,

na jakém fotopapíru jsou fotky tištěny?

Děkuji za odpověď.

Colorland

Dobrý den,
Naše fotoknihy se tisknou na speciální papír Xerox Colorech s gramáží 200g/m2. Fotokalendáře se tisknou na papír Novatech s gramáží 200g/m2. Pro tisk alb „Lux“ používáme klasický papír v hedvábném provedení. Přebal je v matném laminátu. Colorland

Veronika Černá

Dobré ráno, pokud mám fotek 300, vyjde výhodněji, pokud si zakoupím 3 vouchery, nebo pouze 1 s tím, že zbytek doplatím společně s poštovným? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Černá

Colorland

Dobrý den, Pro 300 fotografií si zakupte 3 vouchery. Po dokončení objednávky a uplatnění slevových kódů, uradíte pouze poštovné. Hezký den. Colorland

simona

Dobrý den, chci se zeptat jaky voucher mam uplatnit kdyz zadny nemam???

Colorland

Dobrý den,
pro uplatnění slevového kódu z voucheru si jej musíte na Slevomatu zakoupit. Hezký den, Colorland

Jana

I když je to jiný rozměr (13×18) tak je cena za jednu fotografii 1,80,– Kč?

Colorland

Dobrý den,
to bohužel ne. Cena by se upravila pouze u formátu 10×15cm
koukněte se aktuálně na naše stránky – máme slevy na „vše“…
Hezký den. Colorland

Jana

Dobrý den, když bych chtěla k této nabídce objednat ještě 10ks fotografií o rozměru 13×18 šlo by to za jedno poštovné a jaká je cena? Děkuji. Jana

Colorland

Dobrý den,
systém vám automaticky dopoščítá 1,80Kč za každou další fotografii. Až budete mít vše uloženo v nákupním košíku, pak přejděte k OOBJEDNAT – tak bude vše za jedno poštovné. Hezký den. Colorland

Jirka

Dobrý den,poštovné za odeslání fotek od GLS se platí na stejné číslo účtu jako za objednávku fotografií? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
voucher na fotografie, se hradí na účet Slevomatu. Poštovné uhradíte po vytvoření objednávky na našich stránkách, Je to jiný účet,
Hezký den . Colorland

Edita

Dobrý den,

dle instrukcí jsem se zaregistrovala, vložila fotky a zadala přesunutí do košíku. Pak mi to napíše, že položky byly vloženy do košíku a že mám čekat na přesměrování do košíku a v tom se stane asi nějaká chyba a místo košíku se objeví hláška – nebyla nalezena žádná objednávka.

Můžete mi, prosím, poradit, jak mám postupovat?

Děkuji za pomoc

Colorland

Dobrý den,
ráda bych se podívala na váš košík v čem je problém. Poprosím vás o mailovou adresu, kterou jste se kk nám registrovala a zaslání jej na info.cz@colorlnad.com
Děkuji. Colorland

Lužná

Dobrý večer, zapomněla jsem na svůj voucher.. No naštěstí jsem si toho všimla dnes večer že končí.. Tak jsem rychle dala objednat fotky ale bohužel při souhrnu mi to píše že zadany počet kusu je nesprávný. Kód se vstahuje na větší počet kusů a musí být v celem rozsahu.. Ale ja mam v objednávce přesně 100ks.. Zkoušela jsem dát vice kusů ale to už chtělo peníze navíc.. Kde se stala chyba?
Děkuji za odpověď Luzna

Colorland

Dobrý den,
já vás poprosím o kontakt na info.cz@colorland.com. ČÍslo nákupního košíku ECZ_… a číslo slevového kódu.
Děkuji. Colorland

Lucie Dýnková

Dobrý den,
formát 9× 15 není asi možné využít za cenu na Slevomatu že?
Děkuji.

Colorland

Dobrý den,
formát 9×15 nemáme v nabídce.- Hezký den. Colorland

Milan

Dobrý den,
je možné tedy uplatnit více voucherů na jedno poštovné?
Děkuji a přeji hezký den.

Colorland

Dobrý den,
poštovné je jedno na neomezený počet objednávek. Ale. je potřeba nejdřív všechny projekty dokončit , uplatnit kódy a posléze zadat OBJEDNVÁVÁM .
Hezký den . Colorland

Zuzka

Dobrý den, bylo by možné poslat Flash disk s fotkami poštou? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
bohužel tato možnost není. Fotografie si musite nahrát sama do našeho editoru.
Děkuji. Hezký den. Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru