Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Retro se vrací! Udělejte si radost s trendy retro batohem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Viktorie Sloupová

Dobrý den, také by mě zajímalo, zda má batoh kapsu na notebook nebo jestli je vnitřní prostor nějak členěný na menší kapsičky a přihrádky. Děkuji

Můj ruksak.cz

Dobrý den,

když se batužek otevře, tak prostor jr rozdělen celkem na dvě části – hlavní část přes celý prostor baťohu, druhá část – přišitá "kapsa zhruba 30 cm na 30 cm a k tomu ještě malá kapsička na zip.

Kateřina H.

Dobrý den, do jakého data bude nabídka k dispozici? Děkuji za odpověď, Kateřina H.

Můj ruksak.cz

Dobrý den, nemůžu Vám napsat konkrétní čas, pokud bude batoh prodejný, tak SLevomat nabídku prodlužuje, pokud prodeje upadají, tak je nabídka stáhnutá.

Zuzana

Dobry den, ma batoh kapsu na notebook? Nejsem si jista jestli to jde videt na fotce. Děkuju

Můj ruksak.cz

Dobrý den, baťužek má vnitří kapsu zhruba 30 cm na 30 cm ± nějaký centimetr, tedy jestli se nevleze notebook zde, tak jedině do hlavní části baťohu

Zuzana Krzempková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda v zádech batohu je plastová nebo pěnová výztuha zad. . Popřípadě, zda jsou záda pevná a drží batůžek svůj tvar kvůli pohodlí a možnosti těžších nákladů (knihy, notebook). Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
S pozdravem Zuzana Krzempková

Můj ruksak.cz

Dobrý den,

výstuha na zádech je pěna – baťoh lze tedy lehce přehnout. Baťoh je ze silného plátna, drží tvar

M

Dobrý den, je batoh nepromokavý? A jaký má objem?

Můj ruksak.cz

Dobrý den, výrobce neuvádí že by byl nepromokovaný, ale baťoh je zhrubého plátna a v některých komentářích od zákazníků jsem četl, že je poměrně nepromokavý. Rozměr baťohu je: : 43 cm výška x 29 cm šířka x 13,5 cm hloubka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru