Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zájezd do Londýna s ubytováním na 3 noci se snídaní a s průvodcem

4,8 / 5 CK Grand Travel Londýn - Velká Británie (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika

Dobrý den,
je možnost třílůžkového pokoje?
Děkuji za odpověď.

CK Grand Travel

Dobrý den, ano, třílůžkový pokoj lze. Pro všechny tři osoby je pevné lůžko. Majerová, Grand Travel.

Kamila

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik liber odhadujete vzít si sebou. Myslím na jízdné a vstupné na atrakce, děkuji Kamila

CK Grand Travel

Dobrý den, denní jízdné skupinové cca 8 liber, vstupné – nepovinné dle Vašeho zájmu – nevím, který termín jste si vybrali. Napište mi termín a uvedenu Vám vstupné. Navrátilová, CK Grand Travel

Aluška

Dobrý den, mě by zajímala letecká společnost, s jakou létáte?
Předem děkuji za odpověď.

CK Grand Travel

Dobrý den, pro naše zájezdy využíváme více leteckých společností. Případně jejich kombinace. Pokud budete mít zájem o informci u konkrétního termínu a zájezdu, prosím, kontaktujte nás na info@grandtravel.cz. Děkuji, Majerová Grand Travel, s.r.o.

Alena Maděrová

Dobrý den, mám zájem o první typ zájezdu v září 14.-17–9.Kdy se odlétá z Prahy a kdy je do Prahy přílet ?Potřebuji to vědět kvůli dovolené, jsem z Moravy a musím do Prahy dojet.
Děkuji za odpověď.
Alena Maděrová

CK Grand Travel

Dobrý den, předpokládaný odlet z Prahy je v brzkých ranních hodnách a přílet zpět do Prahy v pozdních večerních hodinách. O podrobný letový řád si prosím napište na info@grandtravel.cz. Děkuji Majerová, Grand Travel, s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru