Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

S rodinou do rakouských hor: 2–5 nocí, polopenze i neomezený wellness

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivan

Dobrý den,

můžu se prosím zeptat na obsazenost v době od 3.10. – 6.10. pro dva dospělé a jedno dítě?
A ještě prosím jeden dotaz, máte zkušenost s počasím v tomto období?
Děkuji za odpověď.

Gasthof Christler

Dobrý den Ivane,
děkujeme za Vaši poptávku. Termín musím prověřit. Mám tam na 5.10. nějaké omezení, ale myslím, že by to nakonec mělo jít. Co se týká počasí, tak opravdu těžko říct. Počasí jak na horách;). Pošlete mi Vaši poptávku ještě na mail (monika@sky-tours.cz) a prosím o upřesnění věku dítěte a já Vám zatím prověřím dostupnost. Děkuji a budu se těšit. Monika

Gasthof Christler

Dobrý den, tak volno ještě mám. Právě přišla zpráva z agentury. V případě, že byste měli zájem rezervaci potvrdit, tak mě neváhejte kontaktovat. Pěkný den! Monika

Ivana Bradová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte volný nějaký víkend v říjnu pro 2 dospělí a 3 děti (14,10,4,roky). Děkuji Bradová

Gasthof Christler

Dbrý den, paní Bradová,
děkuji za Vaši poptávku. Ty víkendy musím prověřit. Již to mám hodně obsazené. Napište mi Vaši poptávku ještě na mail a já zatím zjistím, jaké jsou tam možnosti. Děkuji Monika

Gasthof Christler

Dobrý den paní Bradová,
tak volné termíny na víkend pro rodinu 2+3 děti bych mohla nabídnout tyto: 12.10. – 14.10.2018, 19.10. – 21.10.2018 nebo 26.10. – 28.10.2018. V pří­padě, že by Vás jeden z termínů zaujal, tak mě neváhejte kontaktovat. Pěkný den! Monika

Marianna Lihocká

Dobry den, mame vazny zaujem. Prosim, mozete preverit volne terminy na 4 dni (3 noci) pre 4 clennu rodinu (2 dospeli, 1 dieta, 1 kojenec) v najblizsom obdobi? Pisala som aj email na monika@sky-tours.cz. Prosim o co najskorsiu odpoved. Ďakujem, Lihocká

Gasthof Christler

Dobrý den,
již jsem Vám odpovídala na Váš mail a v kopii také na manželův. Monika

Simona Simbartlová

Dobrý večer, byl by volný pokoj pro dva na 4noci v termínu od 24.9.?
Děkuji za odpověď. Simbartlová

Gasthof Christler

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Já myslím, že by to mělo ještě jít, ale pro jistotu prověřím. Tento termín mám již hodně vytížený. Monika

Jan Dlouhý

Dobrý den. Můžeme mít v hotelu při pobytu sebou pejska? Konkrétně francouzského buldočka. Moc děkuji za odpověď.

Gasthof Christler

Dobrý den,
ano, pes je povolen za poplatek, který je splatný na místě. V případě, že byste měl nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. Monika

Petra Tritova

Pekny den,
v popisu je zmineny celorocne otevreny skiareal v blizkosti.. jak je to daleko a o jaky areal jde?
Budete mit nejakou vyhodnou nabidku napr.i na leden 2019?
Predem dekuji za odpoved.
 Petra

Gasthof Christler

Dobrý den, Petro,
děkujeme za Vaši poptávku. Jedná se o Hintertux Gletscher – ledovec. Je to cca 9 km. Na zimu tento pension bohužel v nabídce nemáme. Pouze na vyžádání a samozřejmě pak za jiné ceny. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz Pěkný den! Monika

Marie Rejmanová

Dobrý den, máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 14.-16.září? děkuji Rejmanová

Gasthof Christler

Dobrý den, paní Rejmanová,
děkujeme za Vaši poptávku. Již tu nějaké rezervace na tento termín mám, ale prověřím Vám zda-li by byl možný ještě další pokoj. Prosím o zaslání poptávky ještě jednou na email nikola@sky-tours.cz
Děkuji a přeji hezký den!
Vláčilová Nikola

Lenka Lakomá

Dobrý den, měli by jste prosím volný termín 19.-21.10. pro 2 dospělé nebo případně i pro 2 dospělé a 2 děti 13a15 let? Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Ano, volno bych pro obě varianty ještě měla. V případě, že budete mít zájem o rezervaci, tak mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Dostupnost se může brzy změnit. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Maria Lesayová

Dobrý den,

máte prosim ještě volný termín 4.-7.10. pro 2 dospele osoby a 2 děti (obě do 5 let). Dekuji.
Lesayova

Gasthof Christler

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Pro rodinu 2+2 děti bych měla volný poslední pokoj v termínu 4.10.-7.10.. Další pokoje pak jedině na vyžádání. Mohu tedy v současné chvíli nabídnout. V případě, že budete mít zájem, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a provedla bych rezervaci termínu. Následně se pak kupují vouchery. Pěkný den!Monika

Lucie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný termín 12.-14.10. nebo 19.-21.10. pro dva dospělé a dvě (případně 3 :-) )děti do 12 let. Děkuji za odpověď, Lucie

Gasthof Christler

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Ubytování pro 2+3 děti bych měla volné v termínu 12.-14.10.. Volný mám poslední pokoj. Prosím o zprávu, zda budete mít zájem na monika@sky-tours.cz.
děkuji Monika

Marcela

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je volný termín 28.9.-30.9. pro 2 osoby. Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. Je možné, že jste mi Vaši poptávku posílala již také na mail? Pokud ne, tak prosím o zaslání monika@sky-tours.cz. Tento termín je již hodně vytížený a tak kapacity musím vyžádat. Děkuji Monika

Ing. Zdeněk Jirsa

Dobrý den,
rád bych se zeptal na bazén, který není v nabídce ubytování deklarován. je nějaký bazén v blízkosti či dojezdové vzdálenosti od penzionu. Rád bych rezervoval pobyt pro 2 dospělé v termínu od 19.-21.9.18(3 noci), pokoj ve vyšším patře.
Děkuji Zdeněk.

Gasthof Christler

Vážený pane Jirso,
pension Christler nemá bazén. V pensionu je pouze vířivka. Nejbližší bazén Vám prověřím a budu Vás informovat. Pošlete mi prosím Vaši poptávku také na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Jitka Stranzali

Dobrý den,chci se zeptat je volný termín od 28.10–30.10 pro 2dospělé a 1 dítě. Děkuji Stranzali

Gasthof Christler

Dobrý den paní Stranzali,
bohužel je možný termín pouze do 28.10.2018. V pří­padě, že byste mohli termín posunout, tak se neváhejte obrátit. Případně se mohu zkusit podívat, zda by nějaký jiný z nabízených hotelů neumožňoval požadovaný termín. Pěkný den!
 Monika

Maria Hlůšková

Dobrý den chci se zeptat jestli by byl volný termín na 2 noci 28, 29/9 pro 2 dospělé osoz a 2 děti 10,9. Děkuji 😉

Gasthof Christler

Dobrý den, termín musím ověřit. Již zde mám hodně rezervací. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já Vám zatím termín prověřím. Děkuji Monika

David

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jestli by byl ještě volný termín 13.9.-17.9. 2018.

Děkuji

 David

Gasthof Christler

Dobrý den Davide,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz- Děkuji a budu se těšit. Monika

Csilla

Dobry den. Zaujimalo by ma ako je riesena doprava na miesto?

Gasthof Christler

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Dopravu do hotelu si klienti zajišťuji sami, není organizována autobusová doprava. V případě zájmu o prověření termínu, prosím o upřesnění počtu osob na email monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji hezký den!

MUDr Zdeněk Vodička

Dobrý den, mám dotaz zda je volný termín pro 2 osoby na 3 dny 2 noci 3,4,5. září nebo 10,11,12. září 2018.Vzhledem k tomu že vouchery chci jako dárek zajímalo by mne zda lze ještě termín změnit pokud by nevyhovoval a v jakém předstihu.
děkuji za odpověď

Gasthof Christler

Vážený pane Vodičko, děkujeme za Vaši poptávku. Ano, volno bych zatím v uvedených termínech měla, ale dostupnost se mi u tohotu hotel rychle mění. Co se týká termínu, tak pokud mám volno, tak není problém se dohodnout na termínu dle požadavků. V případě, že byste měl nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Michaela Šifaldová

Dobrý den,
měli by jsme zájem ubytovat se ve vašem hotelu a využít vouchery od Slevomatu od NE 19.8. do ÚT 21.8. – dva dvojlůžkové pokoje pro 2 dospělé osoby. Máte ještě v tomto termínu volno? nPředem děkuji za dání na vědomí, Michaela Šifaldová, sifaldova@smprojekt.cz

Gasthof Christler

Vážená paní Šifaldová,
jste již ve spojení s mojí kolegní Nikolou? Poptávala jste již také mailem, je to tak? Vůbec mi nepřišla výzva, že jste psala také sem nebo jsem musela přehlédnout. Děkuji za pochopení Monika

Zaneta Kapitánová

Dobry den,meli byste volny pokoj pro 4 (2dosp a 2deti-10 a 12 let) od 18–20.8.. meli bychom sebou jeste maleho pejska.

Gasthof Christler

Dobrý den,
dle naší e-mailové komunikace prověřuji možnosti. Pěkný den Monika

Magda Pokorná

Dobrý den, zajímalo by nás, zda je volný termín od 12. do 16. 9. 2018. Děkuji za odpověď, Pokorná

Gasthof Christler

Dobrý den, paní Pokorná, děkujeme za Vaši poptávku. Aktuálně bych volno měla, prosím o upřesnění Vaší poptávky na email monika@sky-tours.cz . Prosím o upřesnění počtu osob, případně věku dětí. Děkuji a přeji hezký den!

Katka

Dobrý večer.Ten pobyt by mě zajímal na 3noci..Děkuji Hrbáčová

Gasthof Christler

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku, prosím o zaslání poptávky na email monika@sky-tours.cz včetně termínu a počtu osoba abychom mohli prověřit dostupnost.

Katka

Dobrý den.Měla bych zájem o pobyt u Vás na noci pro rodinu 2dospělí a 2děti/11a14let někdy v termínu od 20,–31,8,Děkuji Hrbáčová

Gasthof Christler

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku, prosím o zaslání poptávky na emial monika@sky-tours.cz abychom mohli prověřit dostupnost.

Jiří Janda

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda je volný pokoj pro 2 osoby v Gasthof Christler od 12.8. do 16.8.2018 s po­lopenzí? Pokud ano, rád bych si ho zarezervoval, ale nevím jak rezervovat.
S pozdravem
Jiří Janda

Gasthof Christler

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku, prosím o zaslání poptávky na emial monika@sky-tours.cz abychom mohli prověřit dostupnost.

Martina Šuhajová

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda by byl volný termín od 8.8 do 10.8. 2018 pro dva a psa?

 Děkuji

Eliska

Dobrý den, prosím, je ve vybavení pokoje lednice.Beru leky,ktere musí být v lednici,nebo nekde v chladnu
 Dekuji

Gasthof Christler

Dobrý den Eliško,
zkusím prověřit. O jaký termín byste měli vůbec zájem? Gasthof je již hodně vyprodaný. Děkuji za upřesnění na monika@sky-tours.cz. Monika

Lenka Štěpánová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by byl volný pokoj pro 2dospělí + 2děti (6+9) v termínu od 5–12.8. na 4–5nocí? Klidně bychom si mladší dítě vzali do manželské postele.
Děkuji a přeji pěkný den

Štěpánová

Gasthof Christler

Dobrý den paní Štěpánová,
děkuji za Vaši zprávu. Bohužel vybraný termín mám již vyprodaný. Zkuste mi naspat na mail: monika@sky-tours.cz. Já Vám zatím zkusím prověřit další hotely, které máme v akci na Slevomatu. Termíny jsou již hodně vyprodané, ale třeba ještě něco bude. Děkuji za pochopení. Monika

Iva Butalová

Dobrý den,již předem položený nezopovězený dotaz. Dá se v hotelu domluvit česky,popřípadě jak kromě němčiny?
Máte volný termín na 4 noci pro 2 dospělé a 2 děti(10 a 14 let) s termínem nástupu od 11. do 14.8.(ukončení pobytu max. 18.8.? Děkuji za odpověď. Do mailu napíšu poptávku až podle těchto orientacních informací.

Gasthof Christler

Dobrý den paní Butalová,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v uvedeném termínu již nemám v hotelu pro rodinu 2+2 děti volno. Děkuji za pochopení. Pěkný zbytek večera. Monika

Věra Ivicicova

Dobrý den, prosím o nabídku volných termínů na 5noci pro dvě osoby (+dvě děti zdarma) v termínu do 28.10.2018. Děkuji Ivicicova

Gasthof Christler

Dobrý den, děkuji za Vaši poptávku. Termín od 02.09. máte zatím rezervovaný. Monika

Jaroslava Kurková

Dobrý den, byl by prosím ještě volný termín od 30.7. – 4. 8., pro 2 dospělé a 2 děti?
Děkuji, Kurková

Gasthof Christler

Dobrý den paní Kurková,
bohužel vybraý termín již není volný. Děkuji za pochopení Monika

Tereza

Dobrý den, jakým způsobem je řešeno ubytování pro děti zdarma – v samostatném pokoji, nebo formou vícero přistýlek? Děkuji předem za odpověď.

Gasthof Christler

Dobrý den, pro děti je přistýlka. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
Monika (monika@sky-tours.cz)

Lada

Dobry den mám dotaz zda máte volný 3-lužkový pokoj v termímu 7-.10.8.děkuji.Lada.

Gasthof Christler

Dobrý den,
děkuji za Vaši poptávku. Prosím o upřesnění: jednalo by se o ubytování pro 3 dosp. osoby nebo 2+1 dítě ve věku?. Odpověď prosím poslat na mail a já Vám termín prověřím.
Děkuji Monika

Filip Wybraniec

Dobrý den,
rádi bychom vyrazili na svatební cestu někam do ČR a tato nabídka nás zaujala. Rád bych se zeptal, zda je možný pobyt na týden od 31.7. pro dva ideálně all inclusive a případně za jakých podmínek.

 Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den pane Wybraniec, děkujeme za Vaši poptávku. Jen pro upřesnění se jedná o hotel v Rakousku, abychom se nějak špatně nepochopili… Hotel nabízí polopenzi. All inclusive je třeba u hotelu Pawlik. Prosím kontaktujte mě na mail monika@sky-tours.cz a poslala bych Vám vše potřebné. Děkuji Monika

Sabina Kremserová

Dobrý den, máte volno v termínu 13–16.8.2018? Domluvíme se na místě česky? Lze se domluvit na platbě prostřednictvím fakturace mého zaměstnavatele? Děkuji.

Gasthof Christler

Dobrý den Sabino, pro kolik osob? Ano, fakturu můžeme vystavit. Pro upřesnění mě prosím, kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Monika

Marková

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě volný termín od 25.8. na 3 nebo 4 noci pro 2 dospělé a 2 děti ( 13 let + 9 let). Děkuji. Marková

Gasthof Christler

Dobrý den paní Smrčková,
děkuji za Vaši zprávu.
Zkusím prověřit. Prosím, pošlete mi Vaši poptávku ještě na mail na monika@sky-tours.cz, abych ji evidovala… Děkuji Monika

Karel Žáček

Dobrý den, děti už máme dospělé. Jsme 2 rodiče a děti ve věku 21 a 19 let.

Gasthof Christler

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Stačí když jsem spolu v kontaktu již na mailu. Pěkný den Monika

Honza

Dobrý den, chci se zeptat zda jsou volné ještě nějaké termíny na víkend do 25.08.2018, děkuji. Honza

Gasthof Christler

Dobrý den Honzo,
děkuji za Vaši poptávku. Prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz a já zatím zjistím. Monika

Karel Žáček

Dobrý den, mám předběžně zájem o termín od 26.8., nebo 27.8. na 4 noci pro 4 lidi ( 2 vouchery). Jsou ještě volné termíny?

Gasthof Christler

Dobrý den paní Žáčku,
děkuji za Vaši poptávku. Prosím o upřesnění počtu osob (věk dětí) na monika@sky-tours.cz a já prověřím. Děkuji. Monika

Jiří Lutonský

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na obsazenost v termínu mezi 16 – 18.8. pro 2 dospělé a 2 děti (3 a 5 let). Chtěli bychom ubytování na 3 noci. Děkuji za info. Lutonský

Gasthof Christler

Vážený pane Lutonský,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v uvedeném termínu volno již nemám. Děkuji za pochopení Monika (monika@sky-tours.cz)

Drahomíra

dobrý den, je možné uhradit fakturou z FKSP?

Gasthof Christler

Dobrý den,
ano, je možno se domluvit. Prosím, kontaktujte mě na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Michal Krnáč

Dobrý den,

byla by možná plná penze v rámci nabídky na 5 denní pobyt. 2 dospělí + 3 děti.

Díky moc předem za informaci.

Gasthof Christler

Dobrý den,
zkusím se zeptat, zda by nebyla možnost za příplatek. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já zatím zjistím. Monika

Monika

Dobrý den,je možný pobyt se psem?
Děkuji.Mona

Gasthof Christler

Dobrý den, ano, ale před rezervací musíme prověřit, zda v hotelu již není v daném termínu více domácích mazlíčků. Monika (monika@sky-tours.cz)

Hana Kratochvílová

Dobrý den,
měla bych zájem o pobyt na 4–5 nocí v srpnu v době nejdříve od 2.8. a nejpozději do 19.8. pro 2 dospělé a 2 děti.
Máte ještě volné termíny?
Děkuji za odpověď.

Gasthof Christler

Dobrý den paní Kratochvílová,
děkujeme za Vaši poptávku. Mám již hodně obsazené, ale zkusím poptat a budu Vás informovat. Monika

Gasthof Christler

Prosím, pošlete mi ještě Vaši poptávku mailem, abych evidovala – monika@sky-tours.cz. Monika

Petra Jancarikova

Dobry den, zajimal by mne termin 15.-18.8. 2+2
Dekuji Petra

Gasthof Christler

Dobrý den, Petro, pro rezervace prosím kontaktujte monika@sky-tours.cz. Děkuji

Markéta Urbanová

Dobry den, deti jsou zdarma vcetne polopenze? Tzn.polopenzi neplati?

 Dekuji

Gasthof Christler

Dobrý den Markéto,
děti jsou zdarma s nárokem na stravu, jestli myslíte toto. Pěkný den! Monika

Iva Dudlova

Dobrý den, ráda bych poptala.termin od 29.7. či30.7. do 3.8..Jednalo by se o 2+1(možná 2)děti..
.S pozdravem

Gasthof Christler

Dobrý den,
pro rezervace prosím pište na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Věra

Dobrý den, ráda bych poptala pobyt na dvě noci od 7.8. do 9.8. Je ještě k dispozici pokoj? Jsme rodina 2 + 2 děti. Děkuji za odpověď Věra

Gasthof Christler

Dobrý den,
pro rezervace prosím pište na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Monika Švarcová

Je ještě volný termín pro 2dospělé a dvě děti 7let na tři noci nejlépe v týdnu 30.7 až 3.8. Děkuji Švarcová

Gasthof Christler

Dobrý den,
pro rezervace prosím pište na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Verus Sustackova

Dobrý den,
bylo by volno na pár dní někdy mezi 25.7.-1.8. pro dvě rodiny, každá se dvěmi dětmi (1a5 let a 2a6 let)?
 Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu a poptávku. Volno bych v uvedeném termínu ještě měla. V případě zájmu o rezervaci kontaktujte kolegyni: nikola@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Hana

Dopravit na místo se musím sama?

Gasthof Christler

Dobrý den,
ano doprava vlastní. Monika

Gasthof Christler

případně se dá vlakem, ale to by byl asi lepší Kirchenwirt – ten je taky v nabídce (případně hotel Pawlik)… Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru