Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Funkční kompresní návleky nebo ponožky české značky Northman

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Irena

Dobrý den. Je nějaké zdravotní omezení, při kterém by se kompresní ponožky či podkolenky neměly nosit? Děkuji za odpověď a přeji hezký den!

petr hřib

Dobrý den,
v modré variantě Compress high ve větší velikosti již v nabídce mít nebudete?
Děkuji za odpověď.
Hezký den
 PH

Northman Outdoor

Dobrý den, předpokládám že v příští akci se objeví, pro tentokráte bohužel už nestihneme doplést.

Ra

Dobrý den ; jelikož mám silně lytka 49cm, na jaký max.obvod lýtka v cm se navleky daji natáhnout?

Northman Outdoor

Dobrý den, maximální roztažnost našich návléků je kolem 42 cm.

petr hřib

Dobrý den,
již od Vás jedny Compress high mám, ale na nic je uvedena velikost L-XL, to tedy odpovídá jaké velikosti, která je tady v nabídce?Menší či větší varianta?
Děkuji.
 PH

Northman Outdoor

Dobrý den, velikost L-XL vypletená na ponožce odpovídá větší variantě, tedy velikosti 42–47.

Peťa Rosiková

Dobrý den. Prosím.Jak se určuje velikost u kompresních návleku?Nikde jsem to nenašla.
A ponožky jsou velikost jen36–41?Mám velikost 35 a tak jsou na mě veliké
předem děkuji za odpověď

Northman Outdoor

Dobrý den, co se týče velikosti ponožek, v akci na slevomatu máme v nabídce pouze velikosti začínající od 36–41, nicméně v některých barvách máme u nás na skladě (www.northman.cz) i velikost 34–35. U kompresní řady nabízíme z důvodu vyšší roztažnosti těchto ponožek pouze 2 velikosti (36–41 a 42–46). Pro Vás bych určitě doporučil návleky menší velikosti, tedy 36–41.

Jitka

Dobrý den,
když mám velikost nohy 43/44 a normální ponožky si kupuji 39–42, jakou velikost Vašich kompresních podkolenek bych si měla koupit? Moc děkuji za odpověď. Jitka

Northman Outdoor

Dobrý den, pokud si opravdu kupujete menší velikost ponožky než máte velikost chodidla, spíše bych doporučil naši 36–41. Kompresní ponožka je více flexibilní než je standartní ponožka a měla by tedy sedět. Samozřejmě v případě že nebudete spokojena, můžeme se později domluvit na výměně. Kontaktujte nás pak na info@northman.cz. Díky!

Jitka Vávrová

Dobrý den, je u podkolenek komprese i v dolní části – kotník, nárt event.chodidlo, nebo jen na lýtku? Jde o kompresi 1. nebo 2. třídy? Děkuji za odpověď.

Northman Outdoor

Dobrý den, ano komprese je v celém těle ponožky s tím, že v místě kotníku je komprese nejvyšší a snižuje se směrem k lýtku. Jedná se tedy o sportovní odstupňovanou kompresi 1. třídy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru