Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní poznávací exkurze do Osvětimi a Březinky s poutavým výkladem

4,7 / 5 CK2 Osvětim - Polsko (mapa) 425 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina

Dobrý den,měla bych zájem o dvě místa s nástupem z Hradce Králové v sobotu 3.11.Jsou prosím ještě volná místa?Děkuji za odpověď

CK2

Dobrý den, Martino, je nám líto, ale termín 3. 11. je již plně obsazen. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Klára Hejdová

Dobrý den,
11.9. jsem u Vás koupila dva lístky na termín 24.11. s nástupem v Jihlavě, ale do dneška mi nedorazil voucher. Prosím o kontrolu, kde se mohla stát chyba. Nerada bych, aby se mezitím místa obsadila :( Děkuji, Klára Hejdová

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, napište nám na vip.podpora@slevomat.cz a podíváme se na to :) Pěkný den

Klára Hejdova

Dobry den, 11.9. jsem uhradila dve mista v terminu 24.11. Bohuzel do dnesniho dne mi neprislo na email zadne potvrzeni ani voucher. Prosim o kontrolu, kde se mohla stat chyba.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Eliška Lepltová

Dobrý den, chci se, prosím, zeptat, jestli budete pořádat exkurze do Osvětimi i v následujícím roce 2019, s trasou přes Brno? Narazila jsem na tuto nabídku bohužel pozdě a než jsme se doma domluvili, tak byly nám vyhovující termíny obsazené. Děkuji za odpověď.

CK2

Dobrý den, paní Lepltová, zájezd určitě budeme pořádat i v příštím roce. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Alena Šrajtlová

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat jestli je ještě volno na 29.9. 2018– 4 místa ,nástup Brno. Děkuji Šrajtlová

CK2

Dobrý den, paní Šrajtlová, je nám líto, ale termín 29. 9. je již plně obsazen. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Blanka

Dobrý den, prosím, chci se zeptat- máme objednaný a zaplacený zájezd do Osvětimi dne 29.9.2018 s nás­tupem v Olomouci pro dva. Přítel mi ale tvrdí, že mu pořád nepřišlo nic, čím se můžeme prokázat u autobusu, že jsme si zájezd zaplatili. A termín se blíží.

CK2

Dobrý den, paní Blanko, obdrželi jsme Váš email a odpověď Vám již byla zaslána. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Šebková

Dobrý den, jsou ještě dvě volná místa v termínu 28.9 odjezd z Prahy? Předem děkuji za odpověď. Šebková

CK2

Dobrý den, paní Šebková, ano, v tomto termínu ještě volná místa máme. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Miluše Trantová

Dobrý den,
mohu se zeptat, v kolik jede autobus z Prahy?? Děkuji

CK2

Dobrý den, paní Trantová, neuvedla jste v jakém termínu, nicméně odjezdy z Prahy jsou plánovány na 5:40 – 5:50 hod. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Richard

Dobrý den. Odkud je odjezd z Brna a cca v kolik hodin?

CK2

Dobrý den, Richarde, odjezd z Brna je plánován na 9 hod. ráno z rohu ulic Svatopetrská / Černovická. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Monika Šimková

Dobrý den. Je možné na zájezd nastoupit v Praze a cestou zpět vystoupit v Ostravě?
 MŠ

CK2

Dobrý den, paní Šimková, v případě, že budou na termínu přihlášeni ostravští klienti, není problém tam při zpáteční cestě vystoupit. Pokud by však v Ostravě nikdo nenastupoval, autobus tam zajíždět nebude. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Vlaďka Maštalířová

Dobrý den já mam termín 29.9. kde je odjezd z Brna, kdyz ale vzplnuji formular v moynostech neni. Co mam delat? Děkuji Maštalířová

CK2

Dobrý den, paní Maštalířová, v přihlašovacím formuláři na 29. 9. je vše v pořádku. Po rozkliknutí pole „Nástupní místo“ si můžete Brno vybrat. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Kačenka Prosim

Dobry den,
Chtela jsem muzi dat toto jako darek a bohuzel jsem v nevedomosti koupila posledni misto. Je moznost objednavku zrusit a nebo me ihned informovat o moznosti zakoupeni jeste jednoho mista na 13.10.? Bohuzel nasledujici termin uz nemohu, budu ve vysokem stadiu tehotenstvi. Dekuji

CK2

Dobrý den, kapacita termínu 13. 10. ještě plně obsazena nebyla. Pár volných míst ještě zbývá. Nevím, jaké poslední místo máte tedy na mysli. Pro více informací kontaktujte CK. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Lucie Prockertová

Dobrý den, píšete, že v každém termínu jsou jiná nástupní místa, ale na 13. 10. to nikde vypsané není? Je plánován odjezd z Prahy? Děkuji za odpověď.

CK2

Dobrý den, paní Prockertová, nástupní místa jsou vypsána přímo v popisu akce. Z Prahy se odjíždí vždy. V termínu 13. 10. je pak dále možno zvolit si nástup v Jihlavě, Olomouci, Brně či v Ostravě. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Majky

Dobrý den, je v ceně zájezdu i vstupenka? A bude tato nabídla aktuální ještě v měsíci září? Nebo je potřeba objednat a zaplatit již ted? Děkuji za odpověď

CK2

Dobrý den, uvedená cena je včetně vstupenky a poplatku za prohlídku. Nabídka bude spuštěna do vyprodání kapacity. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Verča Haičmanová

Dobrý den, termín 13.10. je s odjezdem z Brna? Nikde to tam nevidím napsaný. Děkuji

CK2

Dobrý den, paní Haičmanová, ano, v termínu 13. 10. je možné, zvolit si nástupní místo v Brně. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Soňa

Dobrý den,
mohu se zeptat v kolik hodin je cca odjezd a příjezd do Prahy?

CK2

Dobrý den, Soňo, z Prahy 6 od hotelu Diplomat se odjíždí v ranních hodinách, cca okolo 5:40h, návrat je potom v noci okolo 0:30 tamtéž. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Milada Křivánková

Dobrý den. Koná se zájezd do Osvětimi také některý víkend v září a s odjezdem z Brna? Děkuji za odpověď.

CK2

Dobrý den, paní Milado, aktuálně vypsané termíny na září jsou pátek 28. a sobota 29. 9. Přes Brno se jede ve druhém uvedeném termínu – 29. 9. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Jarmila Pinkavová

Dobrý den,

cena platí i pro zájemce z Ostravy? Není to příliš – vždyť pojedeme zhruba 100 km a ti z prahy o 350 km více. Není to divné??

CK2

Dobrý den, paní Pinkavová, ano, cena je stejná pro všechna uvedená nástupní místa. Pro více informací kontaktujte CK.

Tereza Mrvíková

Dobrý den, stačí mi na cestu pouze občanský průkaz nebo je nutný pas ?

CK2

Dobrý den, Terezo, na cestu Vám postačí pouze platný občanský průkaz. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Káťa Tischlerová

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, zda je mozna vlastni doprava? Jde nam hlavne o vstup a průvodce. Děkuji

CK2

Dobrý den, Káťo,
děkujeme za Váš zájem o naše služby. Bohužel zájezd prodáváme pouze jako celý balíček a vlastní doprava tedy není možná. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Dušan

Dobrý den, bohužel nám nejde ověřit kupón, pořád nám to píše, že je voucher platný pro jiný termín nebo zájezd. Jak máme postupovat? Díky

CK2

Dobrý den, Dušane, kódy voucherů uveďte do Poznámky na konci přihlašovacího formuláře. Pokud by problém přetrvával, kontaktujte nás telefonicky na čísle 737 527 178 nebo emailem recepce@ck2.cz S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

DAGMAR

Dobrý den odjezd je ráno ale čas jsem se nikdy nedočetla jsem z Ústí nad Labem tak abych měla spojení DĚKUJI

CK2

Dobrý den, Dagmar, odjíždí se brzy ráno od hotelu Diplomat na Praze 6, zpravidla cca okolo 5:40 hod. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Michaela Šloufová

Dobrý den, chtěla jsen se zeptat jestli je možné udělat odjezd z Plzně?

CK2

Dobrý den, paní Šloufová, odjezd z Plzně bohužel možný není. Platí pouze ta nástupní místa, která jsou u akce vypsaná. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru