Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na výlety i za relaxací na Znojemsko: polopenze, slaný bazén i vířivka

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion Grasel Vysočina (mapa) 72 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Renata Kabourková

Dobrý den, máte prosím volný pokoj v termínu od 16. do 19. srpna? Dva dospělí a dítě do tří let, děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v září? Předem děkuji za odpověď. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Gábina

Dobrý den, máte volno od 18.8 nebo 19.8 na tři dny (2 noci)? Děkuji za odpověď

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v září? Předem děkuji za odpověď. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

eliska matouskova

dobry den ,mate prosim volny termin pro 2oss plus dite do 10let od20-do 24.8.dekuji za odpoved

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v září? Předem děkuji za odpověď. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Kateřina Mojsovská

Dobrý den, volný termín 12,13.8.(na dva dny)pro dvě osoby náhodou nemáte?
Předem děkuji za odpověď

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v září? Předem děkuji za odpověď. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Marcela Chaloupková

Dobrý den,máte volný termín od 13.8. do 17.8. pro 2 dospělé +2děti 15 let,

děkuji Chaloupková

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v září? Předem děkuji za odpověď. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Kateřina Hnízdilová

Dobrý den, chtěly bychom si u Vás rezervovat pobyt 1.-4.8., ale budeme 3 dospělé ženy a jedno roční dítě. Je u Vás možná přístýlka pro 3 osobu a máte prosím volno? :-) Děkuji, Kačka

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v září?
Předem děkuji za odpověď. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Monika Pospíšilová

Dobrý den.Je volný termín od 24.9.?

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano, v tomto termínu máme volno. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Edita Velgo

Dobrý večer,máte prosím,volno 23.7.-25.7.2018,pro 2 dospělé a jedna přistýlka 13 let.Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den, tento termín máme obsazen.
Mohu Vám nabídnout termín od 19.8. do 3.9., V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Dagmar Mrhačová

Dobrý den chci se zeptat jestli máte volné ubytování 6.9.-9.9.,nebo mě prosím napište které dny máte volné. Chtěli bychom 3noci děkuji Mrhačová

Penzion Grasel

Dobrý den,
tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín od 25.8. do 3.9., případně od 16.9.2018. V pří­padě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz S pozdravem Doležalová Tereza

Romana

Dobrý den,máte ještě volný termín od 15.7.-18.7. pokoj pro dvě osoby s přistýlkou.
 Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den,

tento termín je obsazen. Mohu Vám, ale nabídnout termín od 2. do 4.8.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz
S pozdravem Doležalová Tereza

Ester Jedlinská

Pěkný večer. Chci se zeptat jestli u Vás můžou být za poplatek i psy? Děkuji Jedlinská Ester

Slevomat.cz

Dobrý den, Ester, jak je u nabídky uvedeno – Za pobyt se psem zaplatíte 100 Kč/noc. Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru