Nabídku Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek

4,9 / 5 RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner Praha - Vysočany  (mapa) 74 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina Obrtlíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli po zákroku jsou viditelne modřiny v obličeji a jak je to se sportem po aplikaci.

Předem děkuji a jsem s pozdravem K.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Po zákroku je patrné zarudnutí v místech vpichu po doba asi 10 – 15 min, pak zmizí a dále nic není patrné. Modřinku nelze úplně vyloučit, ale není to pravidlem. Většinou nevznikne. Nějaké větší fyzické činnosti byste se měla vyhnout ještě jeden den po aplikaci. S pozdravem Dr. Bittner

L

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mate volné termíny i na 24,25, nebo 26.7. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, informace ohledně volných termínů je potřeba si ověřit na čísle 723 938 668 z d­ůvodu neustále se měnící se dostupné kapacity. Pěkný den

Na Mas

Dobrý den,
po aplikaci botulotoxinu na hlubokou vrásku mezi obočím je také nutné dodržet vyhýbaní se sluníčku dva týdny?
A druhý můj dotaz s tím spojený, pokud výše uvedenou podmínku není nutné dodržet :-) – byl by ještě volný termín na pátek 27.7. odpoledne po 14 hod, prosím?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Po aplikaci botulotoxinu toto nemusíte dodržet. V pátek 27.7. by byl ještě volný termín v 16:30. Pokud budete mít zájem, kdykoliv zavolejte. S pozdravem Dr. Bittner

Miroslava Vacková

Dobrý den, chtěla bych vyplnit vrásku mezi obočím a vrásky kolem úst. Lze tedy na ústa zakoupit druhý voucher, který je na postranní vrásky? A aplikujete obě místa najednou? Děkuji za odpověď. Vacková Miroslava

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Obecně to lze s vouchery takto provést. Jen úplně nevím jaké vrásky kolem úst máte na mysli. Ne na všechny je vhodná aplikace botulotoxinu. Pokud budete chtít konkrétní informace, zavolejte a domluvíme se. S pozdravem Dr. Bittner

Zdenka Williamson

Dobry den. Chtela bych se zeptat , nez zakoupim poukaz, jestli by jste mel volno mezi 27 cervencem a 6 srpnem? Rada bych aplikaci na cele a mezi ocima. Predem dekuji za odpoved.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Měl bych ještě nějaké volné termíny 27.7. a pak 2.8. S pozdravem Dr. Bittner

Andrea

Moc děkuji za odpověď, ale nějak vypadlo kolik týdnů se vyhýbat slunicku. Děkuji za dodatečnou odpověď

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Omlouvám se, psal jsem tu odpověď na telefonu. Děkuji za upozornění. Hned to opravím. Ideálně alespoň dva týdny. Přeji pěkný den. Bittner

Andrea

Dobrý den! Ráda bych se zeptala,za jak dlouho mohu na sluníčko po mikrojehlickové radiofrekvenci. Děkuji za odpověď

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Při užívání krému s vysokým ochranným faktorem můžete běžnou denní činnost vykonávat od druhého dne. Přímému slunečnímu záření byste ošetřovanou část těla neměla vystavovat ideálně alespoň dva týdny. S pozdravem Dr. Bittner

Adéla

Dobrý den,

ráda bych se tímto dotázala, jaký je maximální počet jednotek btx aplikovaný na horizontální vrásky do čela? Mám tu zkušennost, že na jiné klinice mi byl aplikován prý maximální povolený počet a efekt vydržel necelý měsíc :(

Předem děkuji za odpověď.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. To není úplně lehké říct. U nás v republice jsou dva preparáty obsahující botulotoxin (Botox a Dysport), z nichž každý má jiný přepočet jednotek. Já používám Dysport. Další věcí je, že maximální možný počet aplikovaných jednotek do dané oblasti závisí obecně jednak na pohlaví (u mužů je většinou potřeba dát větší množství) a pak na konkrétním stavu Vaší pokožky a síly mimického svalstva. Obecně rychlost odbourávání botulotoxinu je značně individuální a efekt může přetrvávat u různých lidí po aplikaci stejné dávky třeba i až od jednoho měsíce do jednoho roku. Pokud byste chtěla konkrétní informace, bylo by lepší asi zavolat nebo se objednat na konzultaci. S pozdravem Dr. Bittner

Jana

Dobry den, akce plati na vsechny vrasky na čele? Dekuji

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Oblasti jsou rozděleny na čelo a na vrásky mezi obočím. Pokud chcete ošetřit obě tyto oblasti, musíte si zakoupit příslušné vouchery. S pozdravem Dr. Bittner

Glocklova

Dobry den delate i vypln krevni plazmou. Dekuji Glocklova

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Plazmaterapii neprovádím. S pozdravem Dr. Bittner

Lenka Škapova

Dobrý den. Moc ráda bych podstoupila proceduru k vyhlazení vrásky na obličeji podél úst kolmo dolů.
Je mi 54let, jsem diabeticka,beru prášky a píchám si inzulín 1× denně před spaním. Prosím Vás,mohu tento zákrok u Vás podstoupit?
Děkuji a jsem s pozdravem. Škapova Lenka

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Ano, zákrok můžete podstoupit. Jen dle Vašeho popisu by zřejmě byla vhodnější aplikace výplně kyselinou hyaluronovou. To také provádím. Pokud budete mít zájem, zavolejte a určitě se domluvíme na pro Vás nejvhodnějším zákroku. S pozdravem Dr. Bittner

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru