Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jediné running sushi ve východních Čechách: až 2 h neomezené konzumace

4,4 / 5 SUMO sushi & grill restaurant Hradec Králové  (mapa) 3 836 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Marie Kupková

Dobrý den, nabídka mne zaujala velice, ale do Hradce se dostanu až koncem září nebo spíš v říjnu. Do kdy platí voucher? Marie Kupková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie před koncem se u nabídky zobrazí odpočet konce platnosti nabídky a to kdy nabídka skončí závisí na více faktorech, není pevně stanovena.
S pozdravem a přáním krásného dne,

Veronika

Dobrý den,

chtěli bychom si zakoupit víkendový voucher, ale hodilo by se nám dorazit kolem oběda. Byl by to problém? Nebo je nutné dorazit pouze v uvedený čas od 17:00? Děkuji Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den,
víkendový voucher nemá časové omezení, můžete tedy dorazit i kolem oběda. :)

S přáním hezkého dne
Slevomat

Yvona

Dobrý den,
zakoupila jsem dva vouchery a nepřišly mailem. Mám tedy pouze náhodou ofocené kódy, které se ukázaly ihned po zaplacení. Stačí to jako doklad? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Yvono, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Bohuslav Kalousek

Dobrý den. Dětská cena je do 10 let včetně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Bohuslave, ano včetně 10 let :) Pěkný den

Verča

Dobry den, mám dotaz. Zakoupila jsem si voucher do 17 hodin… Když dorazíme před 17… Tak se to nebude počítat a tudíž nemůžeme voucher využít… Nejdéle tedy 15–17?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo, ano, je to jak píšete :) Pěkný den

Michaela Gašparíková

Dobrý den,
chci se zeptat zde je nutné si po zakoupení voucheru ještě rezervovat místa?
Předem děkuji za odpověď.
Míša G.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, po zakoupení voucheru pro jistotu proveďte rezervaci předem na tel. 778 516 616. Pěk­ný den

Martina

Dobrý den chystam se tam taky ale s dcerou jsou ji 4 a sushy miluje bude moc ..papkat semnou? Kdys doporucuji od5 let?

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, dcera může klidně přijít s vámi :)) Pěkný den

Petra

Jen abych se ujistila, když přijdeme s rok a půl starým dítětem, které nám asi něco málo sezobne, nemusíme za něj doplácet?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

Děkuji Vám, za váš dotaz :-) Za 1,5 roční mimčo určitě nic doplácet nebudete :-) Budete si tak moci užít návštěvu restaurace bez poplatku navíc :-).

Přeji vám krásný den a dobrou chuť.

Mirka

Dobrý den, jak požadujete doložit, že dítěti je do 10 let.
děkuji
 Mirka

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko,

postačí, když budete pro jistotu s sebou mít nějaký platný průkaz, kde je uvedeno datum narození vašeho dítěte (karta pojištěnce, cestovní pas, rodný list) :)

Jan Polák

Dobrý den,
tuto nabídku jsem již několikrát využil a byl jsem spokojen. Ale zkrácení na pouhé 2 hodiny nepovažuji za šťastné a nedoporučuji. Při poslední návštěvě se osádka pásu sebrala na půlhodinovou přestávku na jídlo, následoval zřejmě 15-timinutový kouř a celou dobu tam obsluhoval jen jakýsi myč nádobí. Nového nejezdilo nic. U 3 hodin konzumace se to dalo přejít, ale jak to budete případně řešit nyní.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, děkujeme za zprávu. Využijte možnosti a napište nám své dojmy do sekce tomu určené a to je Hodnocení podniku. Děkujeme. Pěkný den

Kateřina

Dobrý den, když tedy nevyužiji voucher a zakoupim si neomezenou konzumaci na místě, tak se na mě dvouhodinové omezení nevztahuje? Nebo taky musím po 2h ukončit konzumaci a odejít, případně znova zaplatit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, ano jedná se stále o 2 hodinovou neomezenou konzumaci. Pěkný den

Radka

Dobrý den, do jakého data bude možnost voucher zakoupit? Ještě nejsme rozhodnuti, tak abychom slevu ještě stihli. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, nabídka nemá stanovenou pevně dobu vystavení a ovlivňuje jí více faktorů. Před koncem akce se u ní objeví časový odpočet. Pěkný den

Libuše Tereza Vyhnálková

Dobrý den,
chci zeptat, zda nemáte chybu u hodin. Chápu, že první jejich nabídka na 5 hodin byla nevyčerpatelná. 4 hodiny s vetší společností při rychlosti doplňování na pás bylo tak akorát, ve dvou opět stačil kratší čas. Ale 2 hodiny je asi překlep. Poslední dobou se hodně zhoršila nabídka i rychlost doplňování. Někdy celé dvě hodiny nezahlídnete jediné teplé jídlo.
Pokud jsou 2 hodiny správně, asi bych na Vašem místě jednala se zadavatelem.
Přeji hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše,

děkuji vám za zprávu. O překlep se v tomto případě nejedná. Po domluvě s podnikem jsme se rozhodli na zkrácení doby využití voucheru především proto, aby měla restaurace dostatek času na plynulou přípravu jídel a mohla tak být zajištěna maximální kvalita služby. Pokrmy tak budou dodávány s častými pravidelnými intervaly, tudíž 2 hodiny návštěvy tak budou stačit, tak akorát na příjemné posezení u skvělého jídla.

Přeji vám dobrou chuť a příjemnou návštěvu restaurace.
 Vojta

Petr

Dobrý den, navštěvuji „restauraci“ celkem pravidelně, ale od začátku se mění pouze doba možnosti konzumace a cena stále stejná. Na začátku to bylo na 4 hodiny a nyní je to již pouze na 2. Proč ? Proč se nemění i cena ? Chápu, že 4 hodiny tam stejně níkdo nevydrží, ale ty dvě hodiny už jsou docela na hraně, protože v poslední době se dost čeká na obměnu jídel na páse. Děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

děkuji vám za zprávu. O překlep se v tomto případě nejedná. Po domluvě s podnikem jsme se rozhodli na zkrácení doby využití voucheru především proto, aby měla restaurace dostatek času na plynulou přípravu jídel a mohla tak být zajištěna maximální kvalita služby. Pokrmy tak budou dodávány s častými pravidelnými intervaly, tudíž 2 hodiny návštěvy tak budou stačit, tak akorát na příjemné posezení u skvělého jídla.

Přeji vám dobrou chuť a příjemnou návštěvu restaurace.
 Vojta

Aneta

Dobrý den, je možnost k vám zajít i s dítětem 1,5roku, případně platí se i za takto malé dítě? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto,

děkuji vám za dotaz. Mám pro vás příjemnou zprávu. Za 1,5 roční mimčo určitě nic platit nemusíte. Budete si tak moci užít návštěvu restaurace bez poplatku navíc :-).

Přeji vám krásný den a dobrou chuť.

Jaroslav Hájek

Dobrý den,
zaplatil jsem pro 4 osoby 996,–Kč a vouchery nepřišly.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave,

vidím, že jsme vouchery již zaslali, ale občas se schovají do spamu či do složky hromadné, tak určitě nezapomeňte mrknout i tam :-)

Krásný den. Míša

Michaela Hellerová

Dobrý den,

akci pro dvě osoby nenabízíte?
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo,

moc mě to mrzí, nyní máme pouze pro jednu osobu, ale při koupi dvou kusů určitě můžete vzít někoho sebou a pochutnat si společně :-)

Dobrou chuť! Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru