Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Letní florbalový tábor plný zážitků v Trutnově: Poslední volné termíny

5,0 / 5 101. Sportovní klub Trutnov  (mapa) 8 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Zdenka Serakova

Dobry den je mozne aby jelo i devce 9 let ?sport ji bavi dekuji za odpoved

101. Sportovní klub

Dobrý den. ANo je to možné. Tábory jsou určeny pro děti od 7 do 14 ti let. Nicméně opravdu doporučuji předem telefonicky konzultovat volná místa a věkové složení na daném turnusu.
Miroslav Vogl

Klára

Dobrý den,je možné přihlásit i holku 11 let,která florbal hraje?

101. Sportovní klub

Dobrý den, ano je to možné. Nicméně doporučuji nejdříve telefonicky ověřit, který turnus by byl vhodný. Miroslav Vogl

Martina H.

Hezký den,

Chtěla jsem se zeptat, který termín by byl vhodnější pro sedmiletého začátečníka?

Děkuji za informaci.

101. Sportovní klub

Dobrý den, pro menší děti je speciální turnus od 4.8. Ten již bohužel není v nabídce na Slevomatu. Z last nabidky bych spíš doporučil turnus od 30.6. Pro volné termíny mně prosím kontaktujte telefonem nebo maiem.
S pozdravem Miroslav Vogl

Pavlína Brožová

dobrý večer, měla bych zájem přihlásit syna na tábor.je nutné umět florbal? Hraje aktivně fotbal, ale chtěli bychom zkusit něco jiného :-). A v jaké věkové kategorii se především hlásí, synovi bude 11let. Děkuji :-)

101. Sportovní klub

Dobrý den, určitě není třeba hrát aktivně florbal. Tábory jsou určeny i pro rekreační a začínajíci hráče. Pro syna bych, vzhledem k věkovému složení přihlášených dětí, doporučil první turnus od 30.6. 2018. Volná místa jsou i na některých dalších turnusech. Případně mě kontaktujte. S pozdravem Miroslav Vogl

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru