Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bavlněná jersey prostěradla v prvotřídní kvalitě: 28 barev a 5 velikostí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Alena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, v které zemi se prostěradla vyrábí.
 Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, prostěradla jsou vyrobena v Pakistánu.

Pavla K.

Dobrý den, zboží jsem objednala již před nějakou dobou. Mělo přijít nejpozději 12.10. a stále nic. Kde je problém?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím číslo Vaší objednávky e mailem (info@supersale.cz) , doručení prověříme a budeme Vás informovat obratem. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Markéta Mikešová

Dobrý den jde mi vložit do košíku více kusů ale nejde mi vložit více druhů… Jakmile vložím jedno zboží chce to po mě hned platbu. Chtěla bych si objednat dva rozměry a různé barvy. Lze to za jedno poštovné?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, áno dá se. Obraťte se prosím přímo na Slevomat. Tel.: 222 745 354. Rádi Vám pomůžou. Hezký den, tým Aaryan Trade, s r.o.

Kateřina

Dobrý den
Už třikrát jsem psala a prosila o fotografii prostěradla v kávové barvě
jak jste psali zde,že mi jí rádi zašlete,ale vůbec mi nebylo vyhověno.
Takže Děkuji!

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
zaslali jsme Vám e-mailem link na kávové prostěradlo froté a jersey, ze Slevomatu.cz. Jiné foto bohužel nemáme k dispozici.
S pozdravem za porozumění děkuje
Aaryan Trade, s r.o.

Lucie

Dobrý den, budete mít v nabídce dětská prostěradla 140*200 cm?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
bohužel nebudeme mít v nabídce dětská prostěradla 140×200 cm.
Hezký den, tým Aaryan Trade, s r,o,

Kateřina

Dobrý den
Ráda bych se zeptala na prostěradlo v barvě kávy.
Je to barva spíše tmavě béžová,nebo jde více do hněda?
Nešla by prosím nafotit skutečná fotografie a nechat si jí zaslat na mail?
Děkuji!

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím Váš požadavek e mailem (info@supersale.cz), rádi Vám fotku pošleme.

Hana Nemeckova

Dobry den. Chci se zeptat, kdyz jeden prodejce ma na Slevomatu vice nabidek (viz. AARYAN TRADE), je mozne sjednotit objednavky ze dvou nabidek pod jedno postovne?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nákup zboží z jednotlivých našich akcí lze kombinovat na slevomat.cz. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Kateřina Markovičová

Dobrý den, chci se zeptat zda když koupím 1 jersey prostěradlo a 1 froté, zda se dají poslat společně za 1 poštovné? Díky

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nákup zboží z jednotlivých našich akcí lze kombinovat na slevomat.cz. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

KB

Dobrý den, chápu správně, že rozměr u prostěradla je myšleno, že je určen pro matraci o tomto rozměru ? Nebo je to skutečný rozměr prostěradla ? Děkuji za radu

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, rozměr odpovídá velikosti matrace, není to tedy skutečný rozměr prostěradla. Všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce 20 cm.

Kolarzová Michaela

Dobrý den, jsou tato prostěradla vhodná i na vysoké matrace 20 – 25 cm?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Ludmila Hrouzková

Dobrý den, máte i klasická rovná prostěradla bez gumy ?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, prostěradla – plachty budou zařazeny do akcí na slevomat.cz v září 2018. Sledujte tedy prosím naše nabídky. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Michaela Vališová

Dobrý den,chci koupit více prostěradel, ale nejde mi koupit více různých druhů,u každého je platba za doručení. Můžete mi poradit, jak to udělat, abych neplatila za každý ks za odběr v zásilkovně, když to chci do 1 objednávky? Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nákup zboží z jednotlivých našich akcí lze kombinovat na slevomat.cz. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Radka Feiferová

Dobrý den,
včera jsem obdržela zboží z mé objednávky. Nabízíte prostěradla zn. Aaryan's s gramáží 190g/m2… mně byla zaslána prostěradla zn. Petra s gramáží 170g/m2. Prosim o vysvětlení.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Vaši reklamaci vyřídíme obratem na naše náklady včetně svozu reklamovaného zboží. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Marko Takáč

prostěradla jsou pěkné, ale absolutně neodpovídají barvě ve skutečnosti. Objednal jsem námořní modrou..na obrázku nádherná a přišla mi tmavě modrá. Proč nejsou vyobrazené skutečné barvy??

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Vaši reklamaci vyřídíme obratem na naše náklady včetně svozu reklamovaného zboží. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Petra Hauková

Dobrý den, před chvílí jsem objednala prostěradlo světle fialové barvy a přišel mi potvrzovací e-mail na prostěradlo šedé. O toto prostěradlo nemám zájem. Prosím, jak tento problém vyřešit. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem a uveďte číslo objednávky, Váš požadavek vyřešíme obratem. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Natali Tomaníková

Dobrý deň,objednala som si prosteradlo svetlo fialove,ale na e mail mi prisla instrukcia k pladbe na meruñkove… Pritom obrazok patrí svetlo fialovej. Poprosim Vás o vysvetlenie,o me­runkovu nemam záujem ďakujem :)

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem a uveďte číslo objednávky, Váš požadavek vyřešíme obratem. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru