Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Turistický pobyt v historické horské chalupě v Peci pod Sněžkou pro dva

4,4 / 5 Hospoda na Peci Pec pod Sněžkou (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavla

Dobrý den,

máte volný termín 10 – 12.8? Děkuji.

Hospoda na Peci

Dobrý den,pro kolik osob?

Nejezchlebová

Dobrý den,máte prosím volno 28–30.9.2018 pro 2 osoby? děkuji

Hospoda na Peci

Dobrý den,bohužel obsazeno

Karla

Dobrý den, chci přijet se syny, 14let má starší s 9měsíců mladší. Nebo mám počítat malého jako 3. osobu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, děti do 7,9 let platí 350 Kč/noc, děti starší 8 let nebo další dospělá osoba platí polovinu ceny voucheru. Pěkný den :-)

Dagmar Majercakova

Dobrý den, pokud by byl volny pokoj pro dva na 7 noci od 22. –2 9.9. šlo by uhradit fakturou z FKSP?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, v nabídce máte možnost online ověření dostupnosti termínu a to když kliknete na tlačítko Koupit na termín. V tuto chvíli Vámi poptávaný termín je k dispozici. Pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den

Zdenek Blaho

Dobrý deň.Chcel som sa opýtať či máte voľný termín 5.8.-12.8.2018 pobyt na 8 dní 7 nocí dve osoby polpenzia.Ďaku­jem Blaho

Hospoda na Peci

Dobrý den,bohužel tento termín je již obsazen

Petra

Dobrý den, objednala jsem pobyt na srpen a už teď se moc těšíme s manželem.
Koukala jsem, že je nástup možný až od 16h – z jakého důvodu nelze dříve? Většinou se nástup pohybuje kolem 14h a to je docela adekvátní, když si člověk chce ještě užít odpoledne. Děkuji.

Hospoda na Peci

Dobrý den,důvod je jednoduchý musí se připravit pokoj
S pozdravem

Zdenek Botek

dobrý den máte ještě volno dvoulužkový pokoj polopenze v období 19.7–22.7.dík

Hospoda na Peci

Dobrý den,ano tento termín je ještě volný

Zářecký

Dobrý den, 6.7. jsem si přes Slevomat u Vás zarezervoval online termín od 16.-18.7.a je to i zaplaceno, ale dodnes mi nepřišel žádný voucher ani potvrzení rezervace na email. Mohu s tímto termínem tedy počítat?

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a Hromadné, kam se občas e-mail zatoulá. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Petra

Dobrý den. Mohou k Vám pejsci?? Moc děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, bohužel, pobyt s domácími mazlíčky není možný. Pěkný den

Šárka Jirušová

Dobrý den, mohu se zeptáte, co platí z nabídky jídla? Zda snídaně a večeře nebo jen snídaně. A zda je možné ubytování se psem.
Děkuji za odpověd.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, máte k dispozici jak snídaně tak večeře. Pobyt s domácími mazlíčky není možný. Pěkný den

Radka

Dobrý den, co vlastně platí? Nejdřív máte v ceně balíčku i večeře a pak strava jen snídaně. Děkuji

Radka

Dobrý večer, odpovídáte vůbec na dotazy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, děkujeme za upozornění. Během svátků a víkendu měli kolegové volno a tak jsem nechal sjednat nápravu až nyní. V nabídce je již vše opraveno. Máte k dispozici jak snídaně tak večeře. Pěkný den

Pavla Brunhoferová

Dobrý den, můžou k Vám psi?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, bohužel, pobyt s domácími mazlíčky není možný. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru