Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt plný zážitků v Orea Resortu: wellness, sport a další aktivity

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
OREA Resort Devět Skal Vysočina **** Vysočina (mapa) 54 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina Doubková

Bohužel, v hotelu mi mi řekli, že mi termín zarezejvuji pouze za běžnou cenu bez slevomatu. Je mi líto, ale pobyt jsem si objednala u jiné společnosti.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, podívejte se, prosím, na e-mail, komunikace zde bude pružnější. Pěkný den :)

Martina Doubková

Dobrý den, chtěla jsem si zakoupit pobyt ve Vašem hotelu, bohužel na Online rezervaci nelze zarezervovat pobyt od 28.9–30.9 pá – ne ikdyz jsou zde volné termíny.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, pokud se Vám nedaří provést rezervaci přes rezervační systém, doporučujeme spojit se s hotelem, ověřit si dostupnost vybrané varianty a poté provést nákup bez termínu. Nakonec postupovat podle informací na voucheru. V případě, že by se Vám to nedařilo, dejte nám vědět na vip.podpora@slevomat.cz a podíváme se na to společně :) Pěkný den

Pavel Macháček

Dobrý den, mohu se zeptat – bylo by možné si u Vás rezervovat voucher na termín od 17. 8. do 19.8.2018 (pobyt s polopenzí pro 2 osoby) a vzít si s sebou psa (samozřejmě za úhradu poplatku za psa).

OREA Resort Devět Skal ***

Vážený pane Macháčku, děkujeme Vám za zájem o ubytování v Orea Resortu 9Skal Vysočina.

Konkrétní volné kapacity hotelu najdete přímo v nabídce na Slevomat.cz. Stačí si rozkliknout vybranou variantu pokoje a poté kliknout na tlačítko Koupit na termín. Před Vámi se zobrazí kalendář s dostupnými termíny. Pěkný den

Monika

Dobry den, byla by moznost rodinneho pokoje nebo dvou pokoju? Byly bychom 3 dospele osoby a 3 deti (3,7 a 10 let) a mely bychom zajem o termin nekdy v rozmezi 21–25.7.
Predem dekuji

OREA Resort Devět Skal ***

Vážená paní Moniko,
děkujeme Vám za zájem o ubytování v Orea resortu 9Skal Vysočina.
Na slevomat.cz nabízíme možnost rezervace pouze dvoulůžkových pokojů. Museli byste tedy vytvořit rezervaci na 2 pokoje ve stejném termínu. Konkrétní volné kapacity hotelu najdete přímo v nabídce. Stačí si rozkliknout vybranou variantu a poté kliknout na tlačítko Koupit na termín. Před Vámi se zobrazí kalendář s dostupnými termíny.
S pozdravem a přáním krásného dne
Kristýna recepční

Ivana Cahová

Dobrý den ráda bych v termínu od 15.8.2018 do termínu 19.8.2018 přijela s 2 dcerkami 10,14 let a dva dospělý nejméně na dvě noci, popřípadě čtyři noci.Jakou variantu pokoje zvolit?Děkuji Iva Třebíč.

OREA Resort Devět Skal ***

Vážená paní Cahová,

děkujeme Vám za zájem o ubytování v Orea resortu 9Skal Vysočina.

Na slevomat.cz nabízíme možnost rezervace pouze dvoulůžkových pokojů. Museli byste tedy vytvořit rezervaci na 2 pokoje ve stejném termínu.
Konkrétní volné kapacity hotelu najdete přímo v nabídce. Stačí si rozkliknout vybranou variantu a poté kliknout na tlačítko Koupit na termín. Před Vámi se zobrazí kalendář s dostupnými termíny.

S pozdravem a přáním krásného dne

Kristýna
recepční

Stanislav Milfait

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li máte volné kapacity v termínu od 21.7–25.7 2018. Mockrát děkuji za odpovědˇ Milfait

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislave, konkrétní volné kapacity hotelu najdete přímo v nabídce. Stačí si rozkliknout vybranou variantu a poté kliknout na tlačítko Koupit na termín. Před Vámi se zobrazí kalendář s dostupnými termíny. Pěkný den

Dagmar Hanáková

Dobrý den , chtěla bych si objednat pokoj na červenec v pokoji s výhledem na jezero 26.- 28.7.2018

OREA Resort Devět Skal ***

Vážená paní Hanáková,

děkujeme Vám za zájem o ubytování v Orea Resortu 9 Skal Vysočina.

Ve vámi požadovaném termínu máme volné pokoje typu superior s možností výhledu na rybník. Upozorňujeme ale že termín je velmi žádaný, proto prosím pobyt zarezervujte co nejdříve.


S pozdravem a přáním krásného dne


Kristýna
recepční.

Hanzlová Marta

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat, zda-li je v termínu od 5.7. – 8.7. volný pokoj pro 2 osoby s polopenzí.

Děkuji za Váš čas

OREA Resort Devět Skal ***

Dobrý den paní Hanzlová,

bohužel ve Vámi požadovaném termínu již nemáme volnou kapacitu.
S pozdravem
Martina
recepce

Kavanová

Dobrý den,
mám na Vás dotaz. Dá se na pokoj Economy dát dětská postýlka? Chtěla bych si zakoupit dva vouchery za sebou, je to možné? V termínu od 29.6.2018 do 3.7.2018.

Děkuji za odpověď

OREA Resort Devět Skal ***

Vážená paní Kavanová,
omlouváme se za pozdní reakci, všimla jsem si, že máte u nás rezervovaný pokoj od 30.6. – 3.7. prostřed­nictvím našich internetových stránek, je to Vaše rezervace? Ptám se proto, abych Vás nezmátla odpovědí na Vaši zprávu ohledně Slevomatu. Děkuji Martina

Zita Vlková

Dobrý den, mohu se zeptat, kolik by stál příplatek za 3. dospělou osobu vč. polopenze na 2 noci v pokoji Superior? Děkuji

OREA Resort Devět Skal ***

Vážená paní Vlková,

děkujeme Vám za zájem o ubytování v Orea Resortu 9Skal.

Cena přistýlky je 500,– Kč a příplatek za polopenzi je 510,80,– Kč

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Kristýna
recepční

Martina Kašparová

Dobrý den,mohu se zeptat jak je to s dětmi nad 12let , konkrétně 14let u nabídky na 3dny – Babí léto.
Děkuji za odpověď

OREA Resort Devět Skal ***

Vážená paní Kašparová,

Děti nad 12 let už jsou brány jako dospělé osoby. Pokud bude dítě nad 12 let na přistýlce, bude to za příplatek 500,– Kč


V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.


S pozdravem a přání krásného dne

Kristýna
recepční

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru