Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ještě není pozdě zeštíhlit do plavek: okamžitý hubnoucí efekt díky UltraShape

4,9 / 5 Studio Pohody Plzeň  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavlína Lukšíková

Dobrý den, chci se objednat na 40min ošetření on-line. Mám si objednat Ultra Shape a potom za 0,5 hodiny (hodinu?) limfodrenáž nebo jen UltraShape?

Studio Pohody

Dobry den. Stačí pouze Ultrashape a napište do poznamky kod voucheru. Ld vam přiřadíme. Těšíme se na vaši návštěvu. S pozdravem Jandová

Martina

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda je nějaká garance, že opravdu tuk zmizí? Chtěla jsem ošetřit boky, popř. i břicho. Lze udělat obě ošetení najednou? A ještě se zeptám, jakým způsobem řešit celulitidu na stehnech a hýždích – co mám zakoupit? Koukala jsem, že toho nabízíte více. Moc děkuji za odpověď

Studio Pohody

Dobrý den.
1) Garantovat " zmizení " tuku není možné, protože vyplavení uvolněného tuku záleží na Vašem metabolismu a Vaší tělesné kompozici. Po Ultrashapu dojde k uvolnění velkého množství tuku do prostoru kání a krevního řečiště( Tuhé tukové polštáře se rozpustí- jako máslo na pánvičce- a VY jej musíte z těla dostat.
Efekt je u každého ,ale záleží na mnoho faktorech, a každý očekává něco jiného. 

  1. Ano,jde ošetřit více partií najednou.
  2. U celulitidy není řešení jednoznačné a pro každého stejné. Opět záleží na mnoho faktorech ( Velikost , lymfatický systém atd..) Máme několik tipů celulitidy a každá se léčí jiným postupem. Proto v případě celulitidy a ceslotního hubnutí doporučuji konzultaci ve studiu,kde Vám zdarma a nezávazně nastavíme program na Váš problém.
Hezký den,Jandová
Pavlína Lukšíková

Dobrý den, jedno ošetření se vztahuje na jednu nohu (pokud chci ošetřit stehna) nebo na obě? Děkuji za odpověď

Studio Pohody

Dobrý den. Samozřejmně obě :) Záleží na velikosti. Vše se v popisu.
Ošetření 1 menší partie přístrojem HIFU UltraShape V4 Ošetřit lze např. menší břicho, vnitřek paží, boky, vnitřní nebo vnější stehna – u konfekční velikosti 36–38
Délka ošetření je 30–40 minut

Přístrojová lymfodrenáž v délce 30 minut
V ceně

Ošetření 1 střední partie přístrojem HIFU UltraShape V4 Ošetřit lze např. větší břicho, celé paže, vnitřní nebo vnější stehna – u konfekční velikosti 40–42
Délka ošetření je 50–60 minut

Přístrojová lymfodrenáž v délce 30 minut

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru