Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Polohovatelné a ergonomicky tvarované kancelářské židle s područkami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marty

Nosnost 150Kg? Mám 95 a často měním křesla a hledám kvalitní náhradu. Bohužel podle fotek, je mechanismus u těchto židlí naprosto stejný, jako u židlí za 1.100,–. Tzn. že do půl roku se začne křeslo kolíbat a za čas se píst v místě sváru ulomí. Na zahraničních fórech jsou negativních recenzích mraky. To jenom my blbý češi si necháme všechno líbit a platíme za každej šmejd. Nečekám odpověď. Pouze jsem zklamaný, že všechny křesla, ať za 1.100,– nebo za 4.000,– jsou z těch stejných nekvalitních materiálů a komponentů. Zatímco dříve mi křeslo vydrželo 8 let, tak to stejné křeslo nevydrželo ani 1,5 roku. Zhoršuje se kvalita materiálů. S tím ale vy nic bohužel neuděláte.

JBR Import Trading

Dobrý den,

tento typ židlí již prodávám od roku 2014. Prodáno zhruba 10 kontejnerů, tj. nějakých 2 tisíce židlí. Kolíbání se objevilo asi u 2 kusů, zlomený píst žádný. Negativní recenze můžou být, ale musí se srovnávat se stejnými výrobky, to že nějaká židle vypadá stejně, ještě neznamená, že má stejné parametry či vlastnosti. Zakupte a uvidíte, poté můžete hodnotit. Můžu upřímně říct, že drtivá většina mých zákazníků je spokojena a reklamace řešíme ke spokojenosti zákazníků. Ta je u nás na prvním místě, spokojený zákazník se vrátí a někoho dalšího přivede.

S pozdravem Jiří Roháč
 https://www.BEZDOTEKU.cz

Jana Aksmanová

Dobrý den, je možné si židli u vás vyzkoušet ? Děkuju Jana

JBR Import Trading

Dobrý den,
bohužel ne, posíláme přímo ze skladu.

S pozdravem Jiří Roháč
 www.bezdoteku.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru