Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

S dětmi na vláčky plné dobrot: neomezená konzumace v mašinkové kavárně

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 909 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Věra Foučková

Mohu uplatnit vouchery i dříve než ve 14 hodin? Nabízí se mi volno na 12 hodinu v termínu, který by nám vyhovoval.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je nám líto, ale diamantové jízdenky jsou vždy jen od 14.00h do večera … GPC

Sona

Ve Vaší restauraci jseme byli dvakrát. Nejdřív jsme skoro hodinu čekali na obsloužení a to nebylo narvano. Váš personál nás totálně přehlížel. Do dětského koutku chodí děti jak v botech tak v ponozkach. Nemyslíte, že by bylo vhodné upravit pravidla? Koutek cistotou zrovna neprekypuje. Při naší druhé návštěvě jsem se utvrdila v tom, že to byla naše poslední návštěva. Číšnice práce nebaví a dávají to hostům najevo. Zkuste se chovat příjemněji, vážit si zákazníků a nebudete muset nabízet své služby přes Slevomat. Mimochodem přijde Vám v pořádku, když číšníci požádám o nápoj pro tříleté dítě, aby mi ho prinesla s kostkami ledu?

Zuzana Kazdová

Dobrý veřer.CHci se zeptat…synovi je 5.5 .ale je vyšší než 120cm:-)skoro 130cm, mám koupit voucher pro dospělého?Děkuji za odpověd Zuzana

Golden Pacific Café

Dobrý den, takto jsou nastavena pravidla … ano dítě nad 120cm je dítě, ale u nás nemá nárok na zlevněnou jízdenku. Děti nepřeměřujeme … GPC

Mirka Kotrbáčková

Děkuji za rychlou odpověď. Nicméně odpovídáte jako politici. Takže ještě jednou, dítě nad 120 cm již není dítě, i když je mu 8 let a potřebuje tedy dospělý voucher. Je to tak? Děkuji.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
takto jsou nastavena pravidla … ano dítě nad 120cm je dítě, ale u nás nemá nárok na zlevněnou jízdenku. GPC

Mirka Kotrbáčková

Díky!! Koupíme si dospělé a budeme se těšit…

Mirka Kotrbáčková

Dobrý den,
nerozumím rozdělení vstupenek. Dítě nad 120 cm již není dítě, i když je mu 8let? To, podle Vás, toho sní jako dospělý?? Resp. pokud chci s tak starým dítětem k Vám, musím zaplatit 2 vouchery pro dospělé? Děkuji, Mirka K.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
máme diamantové jízdenky a pak máme jízdenku zlevněnou a ta je pro děti do 120cm … výška je orientační. GPC

T. S.

Dobrý den,
kupoval jsem 2 kupony jako dárek pro jednu starší známou, aby tam zašla s vnučkou, ale jak jsem až po nákupu zjistil, vnučka (v rozmezí 6–14 let, přesný věk nevím) má prý nad 120 cm. Může vnučka i tak jít na dětský kupon, nebo se má kupon nějak vyměnit za kupon pro dospělého (přípa. jak?), či se dá rozdíl 80 Kč doplatit na místě?

Předem děkuji za radu.

S pozdravem
 T.S.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
můžete vyřešit na místě … GPC

Oldřich

Dobrý den, a jak je to prosím s pitím?
A máte volný stůl (pro 4) na 20.7.?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
místa zatím jsou … pití si vybíráte a hradíte zvlášť … GPC

Hana Morsteinová

Dobrý den,
lze využít vouchery i o víkendu?
Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
vouchery jsou k využití po – pá vždy od 14.00h do večera … o prázdninách většinou lze uplatnit i o víkendu, ale není to na 100% … GPC

Gita Dvořáková

Dobry den,
dostanu se k vam metrem?Nejsem z Prahy.Dekuji za odpověď Dvorakova

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano … Metro B … stanice Nové Butovice … GPC

Oldřich

Dobrý den, mám kredity ve výši 700 korun. To si mohu „koupit“ 2 jízdenky pro dospělé a 2 dětské jízdenky a nebudu nic doplácet? Děkuji za odpověď. Oldřich

Golden Pacific Café

Dobrý den,
prosím dotaz směřujte na zákaznickou linku Slevomatu … ale tuším, že 1 kredit = 1 Kč … GPC

Michaela

Dobrý den, proč nabízíte rezervaci přes Restu, když to nefunguje? Přišel nam potvrzující e-mail že je rezervace prověřována, poté email, že je rezervace schválena. Jeli jsme s dětmi přes dvě hodiny, protože jsme mimo pražští. V kavárně nám bylo řečeno že o nás neví. Prý mělo přijít ještě další potvrzení. Ale jak to má člověk vědět? Když dostanete email s číslem rezervace kde se píše že rezervace je schválena? Nakonec nám místo našli, ale čekali jsme dlouho a nakonec nám bylo řečeno že víc než čtyři lidi stejně ke stolu nemohou. Byla jsem dost zklamaná.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, mrzí nás Vaše zkušenost s rezervačním systémem restaurace. Věřím, že se jednalo o výjímečnou událost, která se již nebude opakovat. Napsal jsem Vám také na Váš e-mail, kterým Vám doufám udělám radost :) Pěkný den

Pavel

Dobrý den,
když je to neomezená konzumace, stačí si tedy zakoupit jednu neomezenou jízdenku pro celou rodinu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, jedná se o neomezenou konzumaci vždy pro jednu osobu. Takže za každého dospělého i každé dítě je potřeba si koupit voucher. Pro děti do 2 let není potřeba kupovat jízdenku. Ve stálé i denní nabídce lze objednat dětskou porci jídla. Pěkný den

Karel Tippmann

Dobrý den, máme šanci si u vás užít hezkou kulinářskou zábavu i s bezlepkovým šestiletým dítětem?
Děkuji Karel Tippmann Ústí nad Labem.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
diamantová jízdenka dle mého názoru vhodná není … ale může si u nás dát jídlo z hlavního menu, které také přiveze mašinka … GPC

Tereza Fenclova

Dobry den,mame 2 deti,2 a pul a 8,5 let.Takze kdybychom chteli vsichni 4 vyuzit tuto akci,koupim 2 neomezene jizdenky pro dospele,pro 2,5 leteho detskou,ale co ta 8,5 leta slecna?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
výška dítěte je orientační … GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru