Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zamávejte světu dlouhými řasami: prodloužení řas metodou dle výběru

4,1 / 5 Chic Grace Praha - Vyšehrad  (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Aneta

Dobrý den, taktéž jsem zaplatila prodloužení řas – rasa na rasu. Do emailu mi přišel voucher : rasa na rasu – doplnění. Jak to prosím vyřešit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, můžeme Vám nabídku stornovat do 14 dní od zakoupení a vrátit peníze s tím, že objednávku provedete znovu. Dejte nám vědět na vip.podpora@slevomat.cz. Pěkný den

Marie Husarovicova

Dobrý den, měla bych zájem o prodloužení řas.Bohuzel nemám účet.Mohla bych zaplatit na místě?Děkuji Husarovicova

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, zaplacení na místě není možné. Nejdříve je potřeba si zakoupit voucher a zvolit platbu například hotově na pobočce Moneta bank. Pěkný den

Míša

Dobrý den, zaplatila jsem si prodloužení řas – rasa na rasu. Do emailu mi ale přišel voucher : rasa na rasu – doplnění. Co s tím?

Chic Grace

Zavolejte mi prosim na tel 799792705

lucie

dobrý den, nejsem přímo z prahy a budu tam jen v pátek, bylo by možné se objednat na tento termín? jen na doplnění, řasy mám odjinud teprve třetí týden :) děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, termín si domluvte předem na tel. 799 792 705. Pokud se nemůžete dovolat, ze salonu se vám ozvou zpět. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru